Чумачечая Весна• 02 декабря 2023
Как вы отдыхаете в выходные?
Байрактарна• 02 декабря 2023
Ем, сплю, смотрю фильмы, читаю что-то, сюда захожу подеградировать. Или на ’багиню’
Крапипопка• 02 декабря 2023
Сейчас дочке кимоно подошью
Потом трусы мужские буду шить
Так и отдыхаю
Потом трусы мужские буду шить
Так и отдыхаю
Скіфська пектораль• 02 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
Я начала слушать аудиокниги, чтобы меньше времени тут проводить,но все равно захожу деградировать)
Без QR коду• 02 декабря 2023
Допоможіть знайти• 02 декабря 2023
Сьогодні спала до 16-ї години
Прокинулася о 9-й, погодквала кота, чоловік погодував мене сніданком у ліжко, і я знову солодко заснула.
Ось зараз випила кави в ліжку і думаю можна потрошку просинатися
Свезло так свезло• 02 декабря 2023
Гуляю з чоловіком у парку чи лісі. Замймаємося спортом разом. Ходимо гуляти у місто. П´ємо каву. Можемо десь повечеряти ( але нечасто). За цей рік їздили на пару днів разом в спа і у інші міста пару раз на екскурсії. Буває, що готуємо разом. Він в мене гарно готує. Фільми дивитися. Вино червоне
Вероятненько• 02 декабря 2023
Работаю на себя. Когда как.
Сегодня целый день паковала почты, выносила товар на продажу. Вот легла уставшая.
А бывает нет работы.
Байрактарна• 02 декабря 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Потому что иногда хочется просто ерундой заниматься )
Допоможіть знайти• 02 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Гуляємо: кафе, парки, музеї, до друзів у гості, вони до нас. Сьогодні вдома, ялинку дістали ))
О, кіт в абажурі , мій нещодавно теж так ходив, чікнули яйки.
ДеньгиНеСдаю• 02 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
А по буднях ви не пхаєте я?)) просто цікаво )
Прочитайте то,что вы написали
Скіфська пектораль• 02 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
Да но порой затягивает сильно
Байрактарна• 02 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Прочитайте то,что вы написали
По буднях не пхає ніхто ))
Без QR коду• 02 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
У моєї абсцес(( Чистили сьогодні. Так у неї все чікнуте давно, і от знову довелося в цю красу вдягати, тиняється як інопланетянин)
Допоможіть знайти• 02 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Ой, бідне
Нехай видужує скоріше
ДеньгиНеСдаю• 02 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
По буднях не пхає ніхто ))
Желаю вам найти партнёра.
Без QR коду• 02 декабря 2023
Ответ дляСвезло так свезло
У мене теж чоловік на вихідних готує, якщо вдома сидимо. І це кайф)
Байрактарна• 02 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Желаю вам найти партнёра.
Это был комментарий на очепятку того автора, у меня все в порядке с партнёром )) Вы сарказм не ловите ).
Скіфська пектораль• 02 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Сьогодні спала до 16-ї години
Ого, а потом в понедельник вы легко входите в обычный рабочий режим?
Нашли в капусте• 02 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
Муж на работе, дети - взрослые, я - валяюсь в кровати.
Аналогічно, тільки дєть в однині ))
БЦАшка• 02 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
Що в багіні нового? Ви зареєстровані чи підглядаєте, як я?
Я толком не можу розібратись в ній що нового там почитать
Допоможіть знайти• 02 декабря 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Так, мені норм, завтра встану раніше, щоб нормально ввечері заснути, бо в пн на роботу зранку.
Мені такі відсипи допомагають дуже, я до СР-ЧТ тоді почуваю себе виспаною, навіть коли сплю по 5 годин.
БЦАшка• 02 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Цікаво, в мене не виходить відсипатись наперед. Саме добова норма сну грає роль
Байрактарна• 02 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Подглядываю. Сколько сижу, ни разу не возникло желания зарегистрироваться, если честно. Читаю про иностранных селебрятей, наших недоумков, приключения Шпака (надеюсь, оно сюда никогда не попадет), форум ждуль
БЦАшка• 02 декабря 2023
У мене сімейний день. Вранці з дітьми на гірку поїхали, помажили шашлик, з собакою надурачились.
Зараз пацани мої в плестейшн ріжуться, а я думаю чи далі секс і місто дивитись, чи ванну набрати, чи почитать.
Чудовий день!
Вже настрій подивитись олин вдома, бачу на тет іде, але вмовляю себе лишить на свята цю класику
Чудовий день!