Экспертиза• 02 декабря 2023
Нічні сорочки Ellen, яка якість?
Добрий вечір, хто носить нічні сорочки Ellen, яка в них якість?
Або порадьте аналогічні але щоб купити в Україні і ціна +-1000 грн.
Фокус-Покус• 02 декабря 2023
Я купувала літом, х/б по знижці за 400 грн.
Мені не сподобалась, після прання стала коротшою, і на вигляд як то їй роки два.
Экспертиза
• 02 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Я не один раз покупала и мне оч.нравятся.
Но я только хб покупаю
Ці на фото модал склад тканини.
Экспертиза
• 02 декабря 2023
Ответ дляalla1985m
Ужас ужасный, особенно те бретели сзади с металлической фурнитурой, которая не даст уснуть. Ее многие не замечают при покупке, обнаружат уже во время сна. Ищите лучше удобное, лёгкое, комфортное.
Та не такий вже і ужас, як на мене.
З такими бретелями маю майки, сплю як вбита. Де шукати не ужас зручний і легкий?
Репетиторша• 02 декабря 2023
Була тепла зі флісом. Весь той фліс обліз під час прання, більше купувати цю марку нема бажання.
Экспертиза
• 02 декабря 2023
Ответ дляalla1985m
Похоже вы сюда магазин пропиарить пришли.
Як ви здогадалися?
Экспертиза
• 02 декабря 2023
Ответ дляРепетиторша
Які купуєте?
Репетиторша• 02 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
Які купуєте?
Ніякі, в зимку перейшла на кігурумі, для літа довгі футболки.
Экспертиза
• 02 декабря 2023
Ответ дляРепетиторша
Дякую. Не мій варіант.
Успокойся_Успокойся• 02 декабря 2023
Купувала піжами, собі, мамі, невістці, якість супер, але саме сорочки то не купувала
Экспертиза
• 02 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую