L-i-s-a-92af• 02 декабря 2023

Тема для тих, хто згоден жити в окупації

Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.

Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.

Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

https://hromadske.ua/posts/u-nas-takih-yak-vi-duzh...
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляSmileyFace
Тогда какое вы имеете моральное право тут писать за мобилизацию, возмущаться чем-то, если муж и сын не на фронте?
А Вы на фронте?)))) На информационном?))) После бана?)))
Кайдашева дочка• 02 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы бежать на кацапию к себе собираетесь после открытия границ или в проклятую гейропу.как перевёртыши рашистские?)))
Удалено администрацией...
Bejza• 02 декабря 2023
Ответ дляowl62
Может она выйдет встречать кацапов с караваем
Не може, а так і буде
owl62• 02 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Захід винен в тому, що заробляє гроші на крові українців.
А дегенерату вони потакають, і якщо завтра хуйло нападе на Балтику, то естонці з подивом дізнаються, що їх виключили із НАТО ще вчора.
Трохи не так. НАТО повинно прийняти рішення протягом 60 днів. Де будуть кацапи за 60 днів?
Mrs.Ochmonek• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо ми маємо бути ЗАВЖДИ при своїх інтересах.
Мене на початку війни вразили поляки,не сподівалася від них ТАКОЇ підтримки,враховуючи наш історичний досвід.
Але зараз вже все стає на свої місця,з блокуванням кордонів воюючої країни
Не варто очаровуватись,щоб потім не розчаровуватись.
Просто і серед поляків є ті, на кого впливає кремль - я про тих, хто блокує.
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Европа торгуя,с рашей дает им возможность нас убивать
Так торгують , що рашка газ свій палить в небо і за рупії нафту гоне в Індію
Sangela• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,мій чоловік і син не в ЗСУ.Але мій дім і не заявлений хйлом,як ’зона його інтересів’( чи ’ исконно русские земли’).
До речі в лютому 2022 всі мої чоловіки були в теробороні нашого міста,рили окопи,готували укріплення,і я теж,як і 90% моїх особисто знайомих.
І я можу чесно сказати,що я не хочу,щоб мої чоловіки воювали за Донеччину чи Запоріжжя,особливо в той час,коли місцеві чоловіки повиїздили на захід країни і ткм зраду розганяють і таємно люблять ’ русский мир’
Так ось ніхто , так само, як і ви, не хоче щоб їх чоловіки та сини воювали. До чого тоді ваші вислови про те, що треба не зупиняти всіх мобілізувати? Щоб пішли всі, окрім ваших?
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляВалентина Як
Я не хочу, чтобы родителям не приходилось хоронить ты своих детей. Поэтому хочу, чтобы война закончилась в любом случае!
а плешивое хуйло не хочет.ваши действия ?
SmileyFace• 02 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тот же вопрос и к вам.
Шеллар• 02 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А хіба не це і роблять ЗСУ? Стримують ворога і перемелюють на місці.
У нас в багатьох із командування совок і жуковські наративи в голові. Коли до дати/приїзду цабе/ повісити собі медальку відправляють людей брати посадку з автоматами в руках. А на тій стороні арта, укріплення і дрони, яких не рахують.
Bejza• 02 декабря 2023
Ответ дляSeehund
Ну не вписывается это в картину их мира.
Бо це Європа нас знищує, як пише Кайдашева дочка
Bejza• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Те же чуства последние месяцы:(.И не знаю что делать:(Муж категорически отказываеться бросать работу и жилье.А я прнимаю что рано или поздно русня расползеться по всей Украине ни смотря ни на что :(
І куди ж ви тікати зібрались?
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Мы выездные.О каих подружках реч?
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляowl62
Колись читала, що кацапи писали про ЗСУ. ’Вот нам бьі таких бойцов, как хохльі тьіс 400, мьі бьі ту противную НАТУ сбросили в ЛА-Манш
Так завжди в совку , сержантами були українці
Та навіть в росфйської імперії українців перетаскували до москви і санкт-петербургу на високі посади
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Раша в ООН до сих пор.Лошадь эту слушают.Не знаю как кому ,а мне все ясно
А ви як хочете , щоб весь мир до основанія ми разрушим ?
Це вам не з хати мотлох викинути
Olga Zelenyak• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну за день же они окупируют Киев?
Какая разница за один или за несколько? В феврале многие люди тоже на заправленных машинах поехали из Киева по Житомирской трассе. Там и остались. Или вы думаете специально для вас сделают зеленый коридор, чтобы вы комфортно выехали?
А вообще интересные у вас такие рассуждения. Оккупируют не за один день почему? Потому что кто-то должен воевать? Зачем? Ради чего?
И зачем вообще выезжать? В оккупации вроде прекрасно живется. Всех не расстреливают. Это уже огромный плюс.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Я тільки одне не зрозумію. Буча та, наприклад, Ізюм- картина страшна. А про Херсонщину, принаймні на початку, такого не писали. Я пом‘ятаю навіть що там люди виходили на протести, росіян ганяли . Стрімили все це. Ні?
Да?А я ось таке читала.
Думаєте,що це не так?

У деокупованому Херсоні в одній із виявлених катівень знайшли окрему кімнату, де утримували неповнолітніх осіб.
«Ми вперше зафіксували факт катування дітей», – заявив омбудсмен, зазначивши, що апарат уповноваженого виявив окрему камеру, де утримували неповнолітніх осіб.

«Одного з хлопчиків, йому 14 років, забрали тільки за те, що він сфотографував розбиту російську техніку, – повідомив омбудсмен. – Після цього його затримали і утримували там із застосуванням тортур».
Загалом, за інформацією уповноваженого Верховної Ради з прав людини, на деокупованій частині Херсонщини виявлено 10 катівень. З них чотири – у самому Херсоні.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-herson-dytyach...

Струм, протигаз, «кат-спеціаліст». Свідчення херсонців про російські катівні

«Привозили людей у мішках і ставили під стінку…», «До вух, пальців і нижніх органів під’єднували струм – і катували», «Били битами, ногами, кабелем», «Надягали протигаз і душили». Ці свідчення – від мешканців Херсону, яких під час російської окупації переслідували та піддавали численним жорстоким тортурам і катуванням. Цим людям вдалось вижити, а деякі з них погодились розповісти про це журналістам.

Знімальна група «Схем» побувала в Херсоні через тиждень після звільнення міста, щоб особисто поговорити з місцевими мешканцями – колишніми бранцями двох херсонських катівень і зафіксувати ці свідчення дій російської армії та підконтрольних їй угруповань.
https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-deokupovanyy...
lyuba111• 02 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Війна закінчилась як - небудь - це не означатиме безпеку для дітей, поки раша існуватиме, а означатиме тільки те, що і їм доведеться воювати
Але ж вона існувала раніше, і всі країни якось співіснівали, і зараз співіснують! ... Чому саме ми (і тільки ми) маємо покласти життя на те, щоб зіпсувати її існування?

Про те, що ми її знищемо, ні в кого не йдеться, такі заяви - лише лозунги для маніпуляції.
owl62• 02 декабря 2023
Ответ дляliss
В Батурине предки жили не помню от них рассказов , а то что поляки убили моего предка генерала точно знаю . Поэтому что те что те « любили украинцев «
Ваші предки могли і не знати , що сталося в Батурині в1703р. Про це радянська історія мовчала. Співчуваю Вашому предку. І що поляки повністю спалили те місто де він жив?
Sangela• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
І що з того? Студенти ЗАКОННО не підлягають мобілізації і зараз також ,ви не в курсі?
Більше того,якщо студент має грант на навчання від топ 10 європейських вузів,то не дати йому отримати ці знання-злочин з боку державного апарату.
Так що, студентам можна виїзжати ЗАКОННО? Може я не в курсі?
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Если б они меньше к нам лезли в свое время,то мы б и без войны обошлись
Ви би були в тайожному союзі і пішли би НАТО гнати до кордонів 1997 року
Невже досі не розумієте , що на росії при владі чекисти , що хочуть правити світом
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Я не згідна на окупацію. Це моя смерть, мій найбільший страх і від думки про це я останні дні ходжу в дичайшій істериці.
Мене лякає те, що я не бачу можливості нашої перемоги, можете назвати і обізвати мене, може це москальське іпсо , яке кричить просто зі всіх дир по всьому світі, але в мене опустились руки і я просто цілими днями плачу. В нас немає чим і ким воювати, країну роздирають не тільки зовнішні вороги, а й люті внутрішні упирі, її просто знищили практично в ноль. Своєю брехнею, своїми цинічними розкраданнями , диктаторськими законами і просто фашистською фіскальною , економічною і соціологічною політикою.
Я вас дуже розумію.
Теж такий настрій останнім часом
owl62• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ще потім був Мазепа
Потім УНР
Тепер в нас четверта спроба отримати незалежність.Знову провалимо і в ярмо на 100-150 років?
Кацапи знають на що давити, на нашу незгуртованість
torbochki.in.ua• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ок,припустимо,і тут я з вами згодна.
Як ви особисто вважаєте,що вже зараз нам робити з тим,що є?
Зараз на багато складніше, коли це вже допущено. Посилювати інформаційну політику на світ. За кордоном вважають що це локальний конфлікт між ’своїми’, тому допомога така собі (не без того що геополітично є й інші чинники). Але від цього залежить на що готовий йти той електорат і відповідно їхні політики, тому що там демократія і запити громад чують.
Всередині: освіта, донести українцям поняття дійсної самоідентичності, в чому вона полягає, відштовхуючись від своїх індивідуальностей, цінностей, а не дешеве ’вони погані, а ми не такі’. Це дуже важливо. Не маючи розуміння хто ми часто не знаємо як діяти, як відрізняти своїх від чужих, і тоді маємо шуфричів-медведчуків-януковичів.
Щодо зброї не знаю, не компетентна, але в нас є класнючі фахівці: айтівці, які з картону роблять дрони, технарі які програмують неможливе... і дуже потрібна авіація, тобто усіма силами потрібно доносити Європі про те що українці ’не свої’ росіянам, глобально, історично, ментально і тд Тобто знову упираємось у розуміння самоідентичності і інформаційну політику на світ.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так она писала ’что плохого в тайожном союзе?’))))
У них новые вводные)))
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляBejza
Це хіба докажеш тим, хто рахує, що узькі не винні, їх Європа змусила
Мда , правильно кажуть ’пуста голова то диявола купа роботи є ’
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляliss
У меня сейчас херсонцы знакомые зарубежом, каждый день рыдают убило того того кто остался ((( там ад сейчас ..
І кажуть,що треба було НЕ звільняти?
lilu1990• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Да?А я ось таке читала.
Думаєте,що це не так?

Етнічні чистки на окупованих територіях будуть і є безперечно. Цього ніхто не заперечує
liss• 02 декабря 2023
Ответ дляowl62
Не знаю . В живых нет кто б рассказал . Фамилия нашего рода известная все полягли на благо Украины . Я не такая .. для меня основа семья остальное не так важно , вот и закончился род генералов . Как говорится с детства все впитал и сделал выводы.