L-i-s-a-92af• 02 декабря 2023

Тема для тих, хто згоден жити в окупації

Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.

Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.

Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

https://hromadske.ua/posts/u-nas-takih-yak-vi-duzh...
lyuba111• 02 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Авторе, а Ви теж з окупованої території?
Я - ні, тому особисто я не вважаю себе вправі навіть висловлюватись на цю тему.
+++
owl62• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
От фронта мой город отделяет 500 км.Думаю что так быстро они не добегут
А їм і бігти не треба. Наказ -закрити кордони можна дати за хвилину. причому з обох боків
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
А зачем просыпаться в окупации?Вроде не 24.02.2022 года.
Ви ж наче б то з Миколаївської обл?
Давайте припинимо мобілізацію,демобілізуємо з лав ЗСУ всіх бажаючих і за 2-3 дні росіяни будуть в Миколаєві.Ви до цього готові?
Чи ви вже в Одесі? То Одеса теж ’ исконно русская земля’,як зйло на днях заявив.
liss• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
І кажуть,що треба було НЕ звільняти?
Они спрашивают куда возвращаться, если их снимут с программы и где им жить ?! Какую
Украина дает помощь ? Что отвечать ? Мужчина там пенсионер а женщине не хватило год до пенсии , спрашивает чтоб я эти моменты узнала .. А узнать я ниче не могу ((
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
От Вашего вытья на форуме кому-то легче должно стать или на потеху матрешккм решили тут волосы прилюдно на себе порвать?!
Соберите свои сопли в кулак. Украина стоит и борется за своё выживание и будет жива!
Але ж почитайте ці десятки тем.Для чого одним боротися,якщо іншим ’треба домовлятися’?
lilu1990• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви ж наче б то з Миколаївської обл?
Авторе, ви не там копаєте.

Усі претензії до заходу. Чому ми голими руками маємо стримувати цю навалу, коли там вже прямим текстом кажуть, що наступна ціль рф - це найслабша ланка в НАТО типу Литви і Латвії?

Гуртом батька легше бити!!! А у вас претензії тільки до тих хто вже й так роками на фронті і втомився його тримати.
liss• 02 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Ну или хотя бы не строить дороги начиная с Порошенка, а забивать склады ракетами и охранять как зеницу ока, а не так как они взрывались.
Еще строить фортификации вдоль границы, война ведь с 14 года, а что из этого построено?
Такие наивные думали что продолжения не будет?
Особенно учитывая что склады по заверению Порошенко взрывали диверсанты...
Читали что пороха не выпустили из страны .. может реально русский след ..
уже каждый день новости читаешь как повесть о Балде
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Иншим кому? Анонимам форумским?)))
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
а це називається ’ загадкова руська душа ’
вони свою росію на відстані так люблять , так люблять , а жити там не хочуть
Шеллар• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви ж наче б то з Миколаївської обл?
Давайте посилимо мобілізацію вашим чоловіком, братом, сином і через півтора роки в окопах послухаємо вашу думку про демобілізацію, нашу владу, новий асфальт і генофонд нації кошевого.
marydgayne• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви думаєте,що вони не підуть в наступ чи не будуть обстрілювати укріплення ЗСУ,якщо окопатися? Якщо не буде мобілізації і поповнення резервів,то цю лінію,яка є,Україна не втримає.Який вже там наступ(
Как вы можете говорить о мобилизации, если ваши мужчины у вас дома!!? Чужие должны воевать??
lilu1990• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я за повну зміну офіційної риторики.

Немає у нас резерву, немає мотивації, ми виснажені, ми обмануті заходом. І просимо допомоги у тих, хто обновив танки, літаки, збільшив армію, укріпив кордони.

Бо для чого була вся та тягомотина заходу? Щоб підготуватись до зіткнення з Росією. Ми дали їм цей час. Нехай тепер включаються.
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляowl62
Правильно, не всех. Оккупантам нужна обслуга, предатели, молодые мужчины, которые пойдут с их армией воевать дальше

,
Дуже показове відео
https://www.facebook.com/proukrainian.ua/videos/73...
Військовополонені вчителі і соціальні працівники з окупованої Горлівки.
Мені особисто було дуже боляче від цього відео,бо українців відправляють вбивати українців,яничари ХХІст.
owl62• 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну за день же они окупируют Киев?
Будете їхати під обстрілами?
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Причем расползается дерьмо по миру и оттуда нявкают про свою любовь к березкам. Но хрен еще попробуй выпхай потом на кацапию. Цепляется ногтями за пограничные столбы)
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляlyuba111
Але ж вона існувала раніше, і всі країни якось співіснівали, і зараз співіснують! ... Чому саме ми (і тільки ми) маємо покласти життя на те, щоб зіпсувати її існування?

Про те, що ми її знищемо, ні в кого не йдеться, такі заяви - лише лозунги для маніпуляції.
Тому що ми 30 років незалежності проводили політику багатовекторності (
І навіть сьогодні не до всіх ще дійшло , що кацапи наші вороги
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляАвокада
допускать не надо было до такого.
дипломаты и встречи-переговоры для чего существуют?
или повелись на ’Запад нам поможет’?
ну, вот и помогает... а гибнут наши(((
Можно було впровадити Мінські домовленості,це був єдиний варіант переговорів,які б влаштували хйло.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляШеллар
А Вас не чужие защищали и защищают? Или с февраля норм было.сейчас что-то пошло не так?
lilu1990• 02 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Зараз на багато складніше, коли це вже допущено. Посилювати інформаційну політику на світ. За кордоном вважають що це локальний конфлікт між ’своїми’, тому допомога така собі (не без того що геополітично є й інші чинники). Але від цього залежить на що готовий йти той електорат і відповідно їхні політики, тому що там демократія і запити громад чують.
Всередині: освіта, донести українцям поняття дійсної самоідентичності, в чому вона полягає, відштовхуючись від своїх індивідуальностей, цінностей, а не дешеве ’вони погані, а ми не такі’. Це дуже важливо. Не маючи розуміння хто ми часто не знаємо як діяти, як відрізняти своїх від чужих, і тоді маємо шуфричів-медведчуків-януковичів.
Щодо зброї не знаю, не компетентна, але в нас є класнючі фахівці: айтівці, які з картону роблять дрони, технарі які програмують неможливе... і дуже потрібна авіація, тобто усіма силами потрібно доносити Європі про те що українці ’не свої’ росіянам, глобально, історично, ментально і тд Тобто знову упираємось у розуміння самоідентичності і інформаційну політику на світ.
Нам треба будувати українську Україну в майбутньому , в цьому наше спасіння , як народу , що хоче жити на своїй землі
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляliss
Обстрелы , новости откройте . Уничтожается Херсон наша часть
«Краще жити під обстрілами, але вільними — ніж без обстрілів, але з російськими поганцями!»Херсонський кравець-волонтер Олег Акимченков пережив окупацію, полон. Почувається надзвичайно щасливим від того, що разом із земляками знову дихає повітрям свободи
Читала таку думку херсонця.Ваші знайомі іншої думки?
Шеллар• 02 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Все пішло не так, у нас не тільки війна - в Україні геноцид, до якого прикладають руки крім орків європейські партнери та наша влада.
lilu1990• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Нам треба будувати стіну і власне впк. Коли до вас то дійде?
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляNiffler
Вона жила у Закарпатті в евакуації, потім повернулась. Зараз каже, що не поїде нікуди. Ментальна підсвідома ждуниха.
І таких дуже багато серед українських громадян( принаймі на цьому форумі точно
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Цивілізаційну стіну будувати і ВПК розвивати , то годувати свою Армію
А через бетону стіну ракети пролетять , нажаль
Sangela• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви ж наче б то з Миколаївської обл?
Давайте мобілізуемо вашого чоловіка та сина! Ось чому ні????? Ви до цього готові? Вже задовбало слухати лже патріоток у яких ніхто з близьких (чоловік, син) не на війні, але вони всіми фібрами хочуть туди відправити ЧУЖИХ!
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
lilu1990• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Треба всіма силами прагнути під парасольку НАТО
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляliss
Програма подовжена же , поки не істерить потрібно , а жертвувати на ЗСУ
liss• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вам карту их дать поделитесь материальным поддержите ? Мнение спросите .