Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.
Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.
Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Ответ дляMariya Prokhorova
Так завжди в совку , сержантами були українці
Та навіть в росфйської імперії українців перетаскували до москви і санкт-петербургу на високі посади
При СРСР українці їхали поступати в ВУЗи на тер раші. Була негласна вказівка українців приймать, бо вони не п*ють, як русня. Однокласник розповідав, вчився в Єкатеренбурзі.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Все пішло не так, у нас не тільки війна - в Україні геноцид, до якого прикладають руки крім орків європейські партнери та наша влада.
Покажите свои посты 25 февраля 22 с призывом не защищаться и сдаться оркам !
Ответ дляtorbochki.in.ua
Отож! Саме тому її потрібно мати самим, а не згортати програми по виготовленню ракет та скорочувати чисельність зсу. Нам ніхто не зобовʼязаний щось продавати, кожна політконʼюктура думає про свій електорат(
Треба.
Але давайте будемо чесними.Наші західні партнери( В ПЕРШУ ЧЕРГУ) не дадуть нам понивити виродництво ЯЗ.Їм не потрібен новий член клубу ядерних держав
Хоч ми і маємо можливість поновити виробництво.
marydgayne• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Нам треба будувати стіну і власне впк. Коли до вас то дійде?
добавлю, и мотивировать наших военных!! А то на обед пол сардельки и жены берцы и термобелье высылают из Европы, хватают, как скот на улице и не дают даже вещи собрать(( ... а по телеку у нас все просто супер укомплектовано
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляliss
Читали что пороха не выпустили из страны .. может реально русский след ..
уже каждый день новости читаешь как повесть о Балде
Я думаю політиканські розбірки просто
Ответ дляКайдашева дочка
Можно где угодно жить .Свет клином на Украине не сошелся .32 года разваливали военную отрасль,военных не готовили то что мы можем теперь?Все умереть на фронте?Лучше тогда в Евррпе .
Ви не розумієте,що Європа просто закриє кордони,якщо 80% населення півдня,сходу і центру України вирішить виїхати?
Ніхто не дасть можливості виїхати 20 МІЛЬЙОНАМ українців! Тут хто перший встиг,той і прилаштувався.
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ціни на житло як злетять. Вони і так в Європі захмарні
Ответ дляШеллар
Захід винен в тому, що заробляє гроші на крові українців.
А дегенерату вони потакають, і якщо завтра хуйло нападе на Балтику, то естонці з подивом дізнаються, що їх виключили із НАТО ще вчора.
Все може бути
Але питання відкрите: ЩО РОБИТИ НАМ,УКРАЇНЦЯМ?
Ответ дляMariya Prokhorova
Програма подовжена же , поки не істерить потрібно , а жертвувати на ЗСУ
У них до июля и все .. свои хлеба . Чем им жертвовать ))) Они сами не доедают ))
У нас в стране довольно много обеспеченных им можно не жертвовать а завод какой то отгрохать . Видать # неначасі
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Треба всіма силами прагнути під парасольку НАТО
Треба , а раніше наш народ не хотів в НАТО , коли балти туди пішли
Ответ дляКайдашева дочка
От фронта мой город отделяет 500 км.Думаю что так быстро они не добегут
Це Одеса?
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Треба.
Звідки в нас гроші на ядерку , не пишіть дурниць
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мені цікаво,звідки в них така впевненість,що саме з ними нічого поганого не відбудеться? Що зможуть мирно співіснувати з окупантами?
Посмотрите на оккупированные территории сейчас, там люди живут уже больше года, по вашей логике им там так плохо, что они не только не выезжают, но и возвращаются?
Ответ дляKhmelnichanka
Авторе, а Ви теж з окупованої території?
Я - ні, тому особисто я не вважаю себе вправі навіть висловлюватись на цю тему.
Ні,я зараз далеко від лінії фронту.
Але розумію точно,що як тільки мобілізація припиниться і демобілізують всіх бажаючих,то ми будемо кордоном перед ’ диким полем’,як і 400 років тому.Така собі ’ історична реконструкція’
Ответ дляL-i-s-a-92af
Все може бути
Вижити. Є народ - буде Україна. Окопатися де можна; що не можна - здати, посадка не варта жодного життя; признати на весь світ, що ми не вивозимо із тею зброєю що є, чоловіки закінчуються і прагнути перемовин.
Але нам цього зробити не дадуть, ще не всі гроші зароблені і цілі досягненні. Поділять Україну, загубивши ще тисячі життя і потім подадуть нам як досягнення наш геноцид.
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Все може бути
Підтримувати свою Армію , яка відкинула москалів від Києва і звільнила 6 областей
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тоді інше питання.Українців виїхало 6-8 млн.
Якщо всі виїдуть з окупованих ( ті,що раша хоче) територій і прифронтових,то це 20млн.+
Європа просто банально не впорається з ТАКОЮ навалою українських біженців.
Умови будуть значно гірші,малі країни можуть,взагалі,закрити свої кордони для українців...
Чому нав´язаний століттями комплекс меньшовартості багатьом не дає зрозуміти,що ми РЕАЛЬНО дуже велика країна?
Ну вы же сами выезжали?)
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляliss
До березня 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,мій чоловік і син не в ЗСУ.Але мій дім і не заявлений хйлом,як ’зона його інтересів’( чи ’ исконно русские земли’).
До речі в лютому 2022 всі мої чоловіки були в теробороні нашого міста,рили окопи,готували укріплення,і я теж,як і 90% моїх особисто знайомих.
І я можу чесно сказати,що я не хочу,щоб мої чоловіки воювали за Донеччину чи Запоріжжя,особливо в той час,коли місцеві чоловіки повиїздили на захід країни і ткм зраду розганяють і таємно люблять ’ русский мир’
а кто тогда должен воевать? кто угодно, только не ваши?! Вот когда ваши посидят в окопах в жару и в мороз под постоянным обстрелом, без сна, отдыха, больные, в грязи и т.д, вот тогда посмотрим как вы тут будете писать про демобилизацию. А то п...ть, не мешки ворочать.