L-i-s-a-92af• 02 декабря 2023

Тема для тих, хто згоден жити в окупації

Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.

Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.

Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

https://hromadske.ua/posts/u-nas-takih-yak-vi-duzh...
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тому що не читають і незнають свою історію , ще довго будемо вихаркувати совок та колонізацію рашкі
З такими подіями почала вже читати і ’навколонаукові історичні статті’.
Нещодавно дуже цікава робота мені попала і запала в душу,як то кажуть.
Про те,що душі неодноразово приходять в цей світ,щоб виконати свою місію і стати кращою версією самих себе,так би мовити.
І що,якщо завдання не виконане,то ситуація повторюється знову і знову.’Історичний нахил’ цієї статті в тому, що автор вважає,що душі реінкарнуються в одному і тому ж народі.
Тобто ми,покоління що живе зараз в Україні,то ті ж самі душі українців,які жили 100-200-300 років тому.І що маємо ті ж випробування,задачі і ті ж виклики.
Дуже мені ця думка відгукнулася.

kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляNiffler
А Вас це так зачіпає?))
Да просто странно на такой детский сад смотреть
liss• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
До березня 2025
😹Вы не понимаете что такое программа и разрешение находится в стране ))) это разные вещи
Niffler• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Вас ніхто до цього не примушує.

Як каже одне модерне прислів´я - суржик це акт ґвалтування московитської мови, тож розважайтесь.
Seehund• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,мій чоловік і син не в ЗСУ.Але мій дім і не заявлений хйлом,як ’зона його інтересів’( чи ’ исконно русские земли’).
До речі в лютому 2022 всі мої чоловіки були в теробороні нашого міста,рили окопи,готували укріплення,і я теж,як і 90% моїх особисто знайомих.
І я можу чесно сказати,що я не хочу,щоб мої чоловіки воювали за Донеччину чи Запоріжжя,особливо в той час,коли місцеві чоловіки повиїздили на захід країни і ткм зраду розганяють і таємно люблять ’ русский мир’
Они же не в приоритете, как вы сами написали у государства, их бросили на произвол судьбы. Чего им идти воевать, что бы вашу жопку защищать? Пусть ваши мужчины этим занимаются.
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляSmileyFace
Тогда какое вы имеете моральное право тут писать за мобилизацию, возмущаться чем-то, если муж и сын не на фронте?
Бо мобілізувати мають тих,хто підлягає мобілізації.
До речі,мій чоловік ще 20 лютого 2022 був в воєнкоматі і обновив дані в реєстрі.
torbochki.in.ua• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Треба.
Але давайте будемо чесними.Наші західні партнери( В ПЕРШУ ЧЕРГУ) не дадуть нам понивити виродництво ЯЗ.Їм не потрібен новий член клубу ядерних держав
Хоч ми і маємо можливість поновити виробництво.
Це не обовʼязково повинна бути ЯЗ. Потрібне нове технологічне рішення, тому що кількістю людей ми не можемо перемогти і не готові втрачати синів, братів, чоловіків. Мізки для цього є, політичної волі на це не видно. Але ж війни виграють економіки, якої в нас немає на належному рівні, тому так залежні від міжнар.допомоги. Отже потрібно волати інформаційно і це не про ті емоції, які виголошує президент і тим самим маніпулює українцями. По факту, він нічого не випросив, абсолютно. Дають виключно те що планували дати і не більше. Це дуже сумно і трагічно. Потрібні компетентні міжнародники дипломати, які фахово вестимуть роботу на міжнар.арені.
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дуже мені ця думка відгукнулася.
Все може бути , в нас таке ще розташування географичне , між трьох імперій були ,але в Східній Европі і були імперії тоді , тому розвіток затримався
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляNiffler
Вас ніхто до цього не примушує.

Не заставляет, я просто спросила)

Правда насилуете вы украинский, но ладно)))

nenatasha• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Посмотрите на оккупированные территории сейчас, там люди живут уже больше года, по вашей логике им там так плохо, что они не только не выезжают, но и возвращаются?
Повертаються від безвиході,
не розводьте тут байки, що окупація то вже не так і погано
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Це не дитсад , це сарказм нашого часу і дуже актуальний
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ізраїль і зараз нам ППО не продав,та продав Азербайджану((
І це тільки для захисту
Вони при своїх інтересах,як і всі учасники сучасних подій.
Лише ми виявились ’ лопушками’,які здали власну зброю,повіривши в примарні обіцянки і угоди на папері.
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
Повертаються від безвиході,
Ну получается, что там лучше чем тут на съеме ? Значит не убивают всех ?

Да, там далеко не мёд, но и ужаса там нет глобального.
Niffler• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Не заставляет, я просто спросила)

Відповідь отримали? Вдоволені?))

А українською я ґвалтую московитську.
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляNiffler
Відповідь отримали? Вдоволені?))

А українською я ґвалтую московитську.
Ок)
SmileyFace• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
И что это меняет? К чему это?
nenatasha• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110

До чого ви клоните?
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Ну или хотя бы не строить дороги начиная с Порошенка, а забивать склады ракетами и охранять как зеницу ока, а не так как они взрывались.
Еще строить фортификации вдоль границы, война ведь с 14 года, а что из этого построено?
Такие наивные думали что продолжения не будет?
Особенно учитывая что склады по заверению Порошенко взрывали диверсанты...
А лише стіна Яценюка чого варта? І де цей великий будівельник тепер?
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляliss
Якщо чесно то Европі треба ці програми ретельно переглядати вже

автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Киев окупируют ?Или Кривой Рог?Или все вместе крупные города Украины?Если что я даже ночью не сплю нормально уже 2 года.Каждую ночь в телефоне по несколько раз.И чемоданы,собраны.И машина всегда под подьездом заправлена и не одна
Київ ні,а ось про Кривий Ріг я б так впевнена не була
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Угу, уровня подростков максимум
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Захід спустив йому з рук , сам не готов до війни був
Після розпаду срср НАТО перейшло на боротьбу з тероризмом
Так,а найгірше,що вони і зараз не готові(
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
До чого ви клоните?
Ни к чему, просто констатирую факты и не люблю лицемеров)
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Угу, уровня подростков максимум
Думайте , що завгодно )
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляШтош
Не, ну я ж не видящая, но думаю да. Подпишут очередную филькину грамоту, сдадут оккупированные и откроют. Через лет 8 опять начнется
Якщо таке підпишуть,то всі хто хоч трохи знає історіію,виїдуть з України.
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Думайте , що завгодно )
Хорошо)
автор L-i-s-a-92af • 02 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Европа торгуя,с рашей дает им возможность нас убивать
Нажаль,але це так
nenatasha• 02 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Так ви теж лицемірна, хіба ні?
Mariya Prokhorova• 02 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вони довго запрягають , НАТО переглядає вже свої плани , ми на порозі холодної війни
kh0110• 02 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
Так ви теж лицемірна, хіба ні?
Нет, а в чем вы узрели мое лицемерие?