❗️Угорщина перекрила кордон зі Словаччиною для українських вантажних авто.
"Після блокади словацьких перевізників водії вирішили виїхати зі Словаччини через Угорщину. Повідомляють, що тут утворилася черга, а потім взагалі перестали пропускати вантажні авто.
Офіційно про обмеження Угорщина не заявляла."
------------------------------
Я не розумію то Європа дійсно не розуміє в яку гру грається... Нащо вони це роблять? Вони хочуть війну біля своїх кордонів чи що?
------------------------------
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Вам самой не смешно от того, что написали?
Угорщина через порошенка)))))
а без петьки они в первых рядах за наш вступ были, ага.
Угорщина через порошенка)))))
Тю.чо раньше не сказали то?))))
Сто раз бы дали пороху сьездить)))если только в этом затык)))
Мда.....
Ответ дляIsidda
не угорщина а орбан-путінський дружбанчик з компроматами як обкрадав угорський народ .вони і раніше так співали...ой вилетять з нато-пєсня буде інша.прям сіла і плачу.
Голова Стафанчук підписує командировку.
Його заступник слідом забороняє Пороху виїзд.
Це точно демократія
Ответ дляlilu1990
У цьому питанні мені особисто інколи здається що путін перебуває у заручниках у колективної загадкової російської душі, знаєте.
Ваньки, яким хочеться подвигу в житті, шоб як діди, шоб до Берліна. Кузькіну мать усім показати. Щось комусь довести при тому що нікому вони нафіг не потрібні
Він такий який є, криса. Моль с кдб. Подивитися ті відео с Фінляндіі і відпочинок з Собчаком. Фото старі, воно у всій красі.
Падло
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Чекайте. Пам´ятаю відео виступу жиріка в студії айсітіві здається. Старе старюще. Там ще Порошенко молодий сидів і ржав над жиріком, коли той казав про територіальні претензії до України, Крим. Так як і Зеленський свого часу ржав
Ответ дляlilu1990
Блин, но кто этому ваньке вложил в голову, что подвиг - это убить украинца, а не посадить дерево, построить дом...
Ответ дляNat-li
Угорщина через порошенка)))))
Не смешно.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Коли забороняють виїзд всім депутатам від ЕС,які їдуть домовлятися за допомогу України, а нинішня влада їх не випускає і це всі країни бачать,це днище і зашквар.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Ось
💥 Грузовое судно, связанное с Великобританией , было поражено ракетой в Красном море, — AFP
І що? А нічого. Всі будут дивитися як Цахал вирішить це. А те що спонсори в Катарі і Ірані і це все надовго - по барабану.
Аби не було гірше ( ядерки, 3 світової)- девіз сьогодення. Непугані.
Ответ дляРеверанс
Не смешно.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
У захисників президента закінчилися аргументи,залишився тільки пальчик вниз
Ответ дляРеверанс
Не смешно.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Казочка про пєтьку-спасителя України звичайно так собі, окрім працівників кривого вже ніхто на це не ведеться.
А шо цей мега канал ще працює? Тут же репетують, що всі канали позакривали.
Ответ дляРеверанс
Не смешно.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Тут вже треба починати плакати.
Повна узурпація влади,калька з росії.
Вибачте за порівняння. Я просто не люблю подвійні стандарти.
Коли Петя гнав пургу на рабіновича і мєдвєдчука які їздили до Москви нібито поговорити за Донбас. Направду, не арештовував. Тобто йому можна утискати?
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Бо ви на всіх нажалілись?
Бо Ви не в состоянии вести диалог на такие темы. Главное не переставайте молиться на кацапов и строчить жалобы за переходы на личности ущемленных!
Ответ дляИрина-bbd0
Я пожалілась за весь час в таких темах .... Ні на кого
А мені вчора бан прилетів як тільки я вам написала. Що ж це було?
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Шо?))))) Я вчера до 22.18 тоже в бане была)))
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
НЛО
В рифму? То кацапы за которых Вы так усердно молитесь сутками.
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Я не виборець зе, але багато такого матеріалу в 1 й темі інколи буде токсично.
Як йде бомбардування, то всі ваши пости вище будуть вважатися теж токсичними, яка б правда чи ні, чи екскурс в історію, чи ще щось там не було б.
Вибачте.
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я на вас не жалілась. Мені це нецікаво
Ага.в прошлой теме совпадение в бан были причины от Вашего сообщения и Сонаты про кружевные трусы майданные. Соната за обеих вас клацнула?))) За подруженьку)))))