❗️Угорщина перекрила кордон зі Словаччиною для українських вантажних авто.
"Після блокади словацьких перевізників водії вирішили виїхати зі Словаччини через Угорщину. Повідомляють, що тут утворилася черга, а потім взагалі перестали пропускати вантажні авто.
Офіційно про обмеження Угорщина не заявляла."
------------------------------
Я не розумію то Європа дійсно не розуміє в яку гру грається... Нащо вони це роблять? Вони хочуть війну біля своїх кордонів чи що?
------------------------------
Ответ дляNat-li
Казочка про пєтьку-спасителя України звичайно так собі, окрім працівників кривого вже ніхто на це не ведеться.
А шо цей мега канал ще працює? Тут же репетують, що всі канали позакривали.
Ті в кого вистачає розуму донатять на Справи Громад.Там є звіти на відміну від притулки.З фото.Бірюков ,з 2014 так і тягне
Роман Доник відкрив школу сержантів.На пожертви.Маруся Звіробій навчає своїх ’Ведмедів’
Напишіть ,що крім качання біцухи і дебільних відео ,написання місячних випорожнень книжок президента він робить корисного для України?
Гризе Залужного,що б не переміг росіянчиків ?
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А ви уже знаєте українську мову на тому рівні, щоб кацапи на нас більше не напали? Бо лиш в цьому вся проблема,чи не так?
Не.пока тренируюсь перед зеркалом с выражением говорить красиво ’шоб у тебе в роті пір´ям поросло!’
Вже гарно виходить!
Ответ дляLudaSHS
Я не виборець зе, але багато такого матеріалу в 1 й темі інколи буде токсично.
Як йде бомбардування, то всі ваши пости вище будуть вважатися теж токсичними, яка б правда чи ні, чи екскурс в історію, чи ще щось там не було б.
Вибачте.
То какой-то бездумный автоответчик, давно подозреваю)
Ответ дляuma
Вот не зря я после февраля 2022 года держу запас бензина для всех машин семьи. Недавно думала слить уже нафиг и выездить, но нет, похоже еще пару канистр добавить стоит.
Вы просто обновляйте. В течении года бензин расслаивается, так что старый выкатывайте, а новым обновляйте запасы
Ответ дляИрина-bbd0
Вже гарно виходить!
А кому то говорити зібрались? Буквально сприйняли що мова то зброя?
Відкрию вам секрет - атакамс чи якась яз були би більш переконливим аргументом.
Ответ дляРеверанс
Я так понимаю, что вопросы вы принципиально не читаете. Главное отработать план и залепить нужное кол-во дибильных картинок.
Ок.
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Знакомая на окупированной территории, бесплатно операцию сделали, я в шоке
Мозг пересаживали ? С украинского на кацапский? Это да.только не бесплатно .а ценой тысячи смертей украинцев
Тьфу!
Baлeнтинka• 03 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тьфу!
Зависть она такая. Да
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Зависть она такая. Да
И не говорите!
Крысияне то те ще завидющие сущности . И неньку родную сдадут за кацапскую подачку .
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
’Украинсы,стафайтесь! Кацапский рейх харантирует фам хлеб,фоду сфежий и пересатку мосха на прафильный русскемирный!’
РУССКИЕ.ИДИТЕ ДОМОЙ!
ВОДКИ НЕТ!
ПУТЛЕР КАПУТ!
РУССКИЕ.ИДИТЕ ДОМОЙ!
ВОДКИ НЕТ!
ПУТЛЕР КАПУТ!
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
А взагалі КОМУ ЯКЕ ДІЛО куди ми захотіли?Ми все життя повинні були у параші питати як нам жити?Самі росіянці у своїй державі раком стоять і нам треба було?Це називається все добре?То ви ж для себе можете це добре організувати хоч завтра,якщо вам з Україною не по дорозі.’Шановна’,межа існує,не забувайте
Ответ дляИрина-bbd0
РУССКИЕ.ИДИТЕ ДОМОЙ!
ВОДКИ НЕТ!
ПУТЛЕР КАПУТ!
РУССКИЕ.ИДИТЕ ДОМОЙ!
ВОДКИ НЕТ!
ПУТЛЕР КАПУТ!
А Валентина в Луганську народжена, тобто швидше за все українка з пересадженим мозком.
Яка навіть слово Луганськ вимовити не хоче, називає рідне місто ворошиловоград.
На честь радянського комісара, чекіста вбивці десятків тисяч людей.
Happiness13-Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Зависть она такая. Да
Бля... Де блювати? Яка завість? Ви хвора?
Happiness13-Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
От що я тобі скажу, наташа. Мабуть твою машину пом´яли свого часу за твій чорний рот. Чи ти таблетки сьогодні не випила? Збирай манатки, болота чекають вже.
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Причем эти ’наташи’ бегут потом по проклятым европам и америкам.строя из себя жертв пуйла.прикрываясь именно украинским паспортом.
Как крысияне и ордловские ’всегдарусские’ в чеченские войны. Тогда они очень даже неплохо прятались за украинством.не спеша дохнуть за свой русский мир в чеченских окопах
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ для vihola
У нас валюхи все как на подбор
Ответ дляЕленнн
підождіть,пан А.-це голова партії, котру Зеленський привів за собою, це його креатура, а значить ті самі інтереси та світобачення. Що вам не подобається??
Я про это и говорю. 73 % поддержали Зе и компанию. Если это антиукраинцы, то где украинцев искать?))
Happiness13-Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
У нас валюхи все как на подбор
Мене взагалі дивує політика форуму. Таких треба здавати у відповідні органи, бо тут воно пише що Україна може стати менше, а вдома у неї прапор підораші і вона працює на ворога. Тут кишмо таких і ніхто їх не банить, навіть. А як знаходять ворогів в середині країни, от по таким от дописам. IP адресу пробити в всьо, валю без сухарів на нари.