Дашенька из Киева• 02 декабря 2023

Угорщина приєдналася до блокади кордонів..

❗️Угорщина перекрила кордон зі Словаччиною для українських вантажних авто.
"Після блокади словацьких перевізників водії вирішили виїхати зі Словаччини через Угорщину. Повідомляють, що тут утворилася черга, а потім взагалі перестали пропускати вантажні авто.
Офіційно про обмеження Угорщина не заявляла."
------------------------------
Я не розумію то Європа дійсно не розуміє в яку гру грається... Нащо вони це роблять? Вони хочуть війну біля своїх кордонів чи що?
киса Мика• 03 декабря 2023
Ответ дляZenkas
что то другое вы у пуйла и то после массажа простаты.
Ну некоторым и это уже не поможет,только хреном по роялю и то в молодости
lilu1990• 03 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну він вибрав сам. Тато, а міг вибрати не сам, спитати жінку, зробити їй приємно, діткам. Саме оце - можливість вибору і є демократія.

Але ролік трохи ’ простих рішень’, а простого не буває. У ролі держави.

Як казав той же Фукуяма, ліберальна демократія не просто один з етапів, а фінал розвитку політичних систем, їхній винець

І тут прийшов час технологій. ... а з ними час популістів. А з ними час, коли заради популізму. Виборців ти робишь хренотень. І це типу ’ воля народу’ .. якій цей нарід?
Мудрий, з освітою , вихований чи споживач типу ’ хлеба та зреліщ’?
І тут спотикається демократія, бо той політик раді зреліщ почне черті що робити.

Зараз демократія — в кризі. І цю системну кризу ефективно використовують авторитарні режими.
Взяти то ж мусульманське питання в Ес. за це маємо дякувати Інтернету, технологіям, глобалізації.

Люди ловляться на ці технологіі. Це ж якійсь базові речі с політології.
Режим може бути ефективним лише за певних умов з певними інструментами.

Умовою ефективності - є освіченість, обізнаність, неупередженість та політична активність кожного виборця. Виборець, кожний, хто має право голосу, має знати ( намагатися) , як працює держава, кого він обирає, на яку посаду, на які повноваження, що його кандидат пропонує і наскільки реально це втілити. Не вестися на розових единорогів... в ідеалі.

А що ми маємо у нас, і в світі?

🤷‍♀️виборець є часто неосвічений та упереджений.

Він голосує за картинку, за знайоме обличчя, за ’ нове обличчя’ , або проти !!! в пику комусь.

Чому демократія не дуже працює в бідних країнах? Бо виборця легко підкупити. За гречку типу..

Чому демократія вже не так працює навіть у благополучних країнах?

Бо виборець, багато, неосвічений!!! ,

Необізнаний. а ще - впевненість у тому, що можна обирати на знак протесту кого заманеться — все одно з країною нічого страшного не станеться. Як писав колись Трегубов. ’Нарід мудрий’ голосує проти, ставить галочку і все.
і приводять ще гірших.

І це не тільки у нас.
Ера популістів, ера технологій, ера обману і маніпуляцій через соціальні мережі. Через куплені смі.
І зараз ми в паузі, чи то майже в Жоп саме через популістів.
І в Польші
І в Угорщині
А ще гірше в Сша . Вони грають свої ролі з виборцями.
Тож цілі такі красиві👀💥такі гарні що буди після 2 світової, розвиток, косміческіє кораблі бороздять.... Висадки на луну, лікі від раку... кому воно потрібне.
Дати ’ хлеба та. Зреліщ’ і ти в дамках.
Теье вибрали і знімай плюшки. Сумно
Ролик про те, що хто платить той і заказує музику, неважливо, що там інші наголосували, вважаючи що живуть у демократичному суспільстві.
WomAnn• 03 декабря 2023
Что интересно, фанатов Зеленского до сих пор много 🤦‍♀️
lilu1990• 03 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS

А що ми маємо у нас, і в світі?

Бо виборець, багато, неосвічений!!! ,

і приводять ще гірших.

І це не тільки у нас.
І в Польші
І в Угорщині
Дати ’ хлеба та. Зреліщ’ і ти в дамках.
Теье вибрали і знімай плюшки. Сумно
Яка демократія? Я вас прошу. Сьогодні вона поширюється лиш на можливість вибирати ти жінка чи чоловік або взагалі вони

Та я в принципі вважаю, щоб уникати підкупу гречкою, давати право вибирати потрібно лиш обраним. Не соціальщикам, не трутням, не алкоголікам, не людям з деменцією. Однозначно.

У нас тут вже була дискусія. Кому треба довірити можливість вибирати. Тим хто сплачує податки, хто не має подвійного громадянства, з моєї точки зору - хто не має кримінальних правопорушень. Демократія як влада народу це повний ....... Справжня елітна інтелектуальна меншість має вирішувати як житиме більшість. Юристи, лікарі, вчителі, чесні підприємці і т.д.
LudaSHS• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Это сильно упрощенно. Тот, кто оплатил политика, должен иметь инструменты влияния на него на дальний период, плюс учитывать конкуренцию всей плеяды ’платящих за музыку’. В демократии нет 1 го кто платит. Это движение.это смены, это переменные персонажи.
lilu1990• 03 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
Їх лібералізм, їх зтишування проблеми, відхід від розʼязанння, можливо знову виховує Гітлера2. Або гірше. Тому що диктатури піднімають голову, і новий дивний світ вже підтирається міжнародним правом.
Міжнародним правом підтерлись вперше з часу закінчення другої світової в Югославії. Коли НАТО без дозволу оон почало свою гуманітарну операцію.
LudaSHS• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Есть такая теория, да
Что избиратель -это плательщик налогов.
Заказчик музыки на низком этапе.
Но тут важно- это не забирает ли права у других? Кто пока не платит, но имеет мозги и образовуется, так сказать.
Но то такое, дискуссия сильно широка
LudaSHS• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Раньше
Северный кипр
lilu1990• 03 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Раньше
Северный кипр
Ну тоді чого ми хочемо від кацапів? Вони кончені, але в дечому все таки праві. Міжнародних домовленостей уже давно не існує.
Реверанс• 03 декабря 2023
Нащо ми допомагаємо росії?
Угорщина через скандал довкола Порошенка заявила про неготовність України стати членом ЄС
https://www.obozrevatel.com/ukr/politics...-chleno...

Той випадок, коли СБУ зіграло на руку російському ІПСО, краще ніж те ІПСО могло собі уявити.
lilu1990• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Нащо ми допомагаємо росії?

А чого Порошенко туди взагалі їхав? Може би хоч розказав про що говоритимуть. Якась програма у нього є?
Еленнн• 03 декабря 2023
Ответ дляillaria-k
Я не понимаю, какая это антиукраинская диверсия, если это распоряжение Рады или Зе или кто там распорядился.
Самое что ни на есть украинское руководящее.
підождіть,пан А.-це голова партії, котру Зеленський привів за собою, це його креатура, а значить ті самі інтереси та світобачення. Що вам не подобається??
LudaSHS• 03 декабря 2023
Або все право- то міф. Європа віддала совку пів території - половину Німеччини, Західну Європу. Аби не було гірше. Аби після війни відійти і вижити, розвивати що є.
Японія віддала Острови. У Японіі та рашки не має договору вже майже 80 років.
Кордони ділили -ділили. Поділ палестинських тероритрій, поділ Індіі - Індія і Пакистан, все відки пішов британсткий мандат.
Поділ південної і північної Кореї.
Світ був у вичікуванні. Ссср слабшало - країни відходили від впливу. Пала Берлінська стіна, то там то там зародки демократія, захід думав і в Москві можлива та демократія. Ага.
Вовки завжди в ліс дивляться.
Isidda• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Нащо ми допомагаємо росії?

не угорщина а орбан-путінський дружбанчик з компроматами як обкрадав угорський народ .вони і раніше так співали...ой вилетять з нато-пєсня буде інша.прям сіла і плачу.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Я с этим и не спорю , делалось для армии много и производилось тоже .
А вот по линиям обороны пробел
Пробел да, но при Зе не пробел, а про..б, причем в минус
Isidda• 03 декабря 2023
я давно підозрювала,що старий орбанчик з молодими пацанчиками в сауні розвлікається.там на морді написано.і відосіки є у фсб.а накрав скільки у народу свого.а путька ще й підгодовує.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Залужный не хотел начинать контрнаступление без самолётов и арты достаточной , но этот орал вперёд , какой итог и когда он за это ответит , как и за разминирование ?
Стрелочника найдут, как всегда,Бубочка ж не при делах
Isidda• 03 декабря 2023
вони там всі придурки старі пердуни що орбан що путька.що їх обсуждать.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Уже когда он операцию по вагнерам слил раше, всё стало ясно .
Вот-вот.
Когда я увидела єто, все стало ясно. И зе и ермака за єто под трибунал.А они дороги строят )
Isidda• 03 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
як вами маніпулює кацапське іпсо.
LudaSHS• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Але не всі диктатури вбивають людей ’заради’ територій . Топлять, крадуть дітей, пускають на цивільних бомби.
Бо є інші інструменти. І знову повертаємось до грошей.
Люба розвинута багата країна може через бізнес навʼязати в маленькій країні що хоч.
Зараз таке робить Китай на сході Раші, з Казахстаном .. бразилія в Лат Америці. регіональні гігемони мають безліч інструментів- війна і бомби то дорожче.
Так що у рашки був інший путь, тим паче в 2019 українці хотіли закінчення війни і цим попалися на технології Зе.
Аде тут старому дідугану в ізоляціі ковіду захотілось в танчики пограти, бо наростив те все залізо, а Сиріі гратися мало. Тому тут вина пуйло.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляIsidda
як вами маніпулює кацапське іпсо.
Заспокойтеся.В мене є очі і вуха, я живу без рожевих окулярів.І на відміну ві Вас. кожень день десятки тем про великого й могутнього стратега не клепаю) В людей теж є очі і вуха. )) Не пройде)))
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Я побачив мир в очах путіна.
Вова Зеленський
Ага) Ще рояля немає
Nat-li• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Нащо ми допомагаємо росії?

Вам самой не смешно от того, что написали?
Угорщина через порошенка)))))
а без петьки они в первых рядах за наш вступ были, ага.
lilu1990• 03 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
У цьому питанні мені особисто інколи здається що путін перебуває у заручниках у колективної загадкової російської душі, знаєте.

Ваньки, яким хочеться подвигу в житті, шоб як діди, шоб до Берліна. Кузькіну мать усім показати. Щось комусь довести при тому що нікому вони нафіг не потрібні
Бася-Мася• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Разве удивительно при таком президенте?
https://m.youtube.com/watch?v=q2ptlsMwzSM
Рыгать хочется от такого выбора(
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Есть такая теория, да
Что избиратель -это плательщик налогов.
Заказчик музыки на низком этапе.
Но то такое, дискуссия сильно широка
Уже месяц назад вели дискуссию о структуре нашего общества и властьимущих
Закончилось лозунгами и банами))
Кому воно ото треба)))
ebbi• 03 декабря 2023
Ответ дляillaria-k
Зе главнокомандующий. Часто пишут, что военные говорят об одной целесообразности, а Зе о другой, и выполняют приказ Зе.
Ви забули як він Бутксову пальчик показав?Він не головнокомандуючий.Він Верховний Головнокомандуючий.Тому тепер завхози в ОП розповідають фаховим військовим,що вони неправильно воюють
felin• 03 декабря 2023
А у нас Безугла і ялинка(((
ebbi• 03 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Нічого нового. Хочете знати як буде, поцікавтеся як вже було. Думаю не варто лишній раз нагадувати, що «мир» з росією буде ще кривавішим, ніж війна.
Вони ніколи не відмовляться від ідеї стерти українців і навіть пам’ять про нас.Це вже зрозуміло,нажаль не всім