Вообще не факт• 03 декабря 2023
Я сама. Де відпочити в Карпатах недорого? Поділіться досвідом..
Дивлюся готелі в Карпатах 2500 грн. за ніч. Я хочу поїхати сама на 2-3 дні . Але за 2 ночі 5000 віддавати жалко. Ще ж треба з собою гроші. Поділіться досвідом , може я не там шукаю. Тоді може краще приїхати наприклад в Івано-Франківськ і поселитися в за хостелі ( мені ок, якщо все охайно), а вже звідти подорожувати. В мене бюджет мінімальний. Хочу просто відпочити від дитини та кухні. І якісь декорації змінити. Бо вже все одне й те ж саме надоїло.
Дякую
Вообще не факт
• 03 декабря 2023
Ответ дляУдальонка
у меня богатый опыт, в целом
но я не ищу советов где-то, умею сама организовать и знаю, что, как, где я хочу, и за сколько
поэтому какой смысл что-то расписывать?
карпаты - огромные, разные, есть варианты на любые составы группы и бюджеты.
было бы желание...
поэтому какой смысл что-то расписывать?
было бы желание...
Разумно.
Удальонка• 03 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Дземброня в горах село.
Але теж ціни не бюджетні
потрясающее место
АфродитаПетровна• 03 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Дземброня в горах село.
Але теж ціни не бюджетні
Дземброня це любов, ще з шкільних років, середина 90 х. Кожного року їздимо.
Крим мій• 03 декабря 2023
Поляна, Свалява. Водичку попить, покататься с горки в отеле Катерина, чаны. Погулять по территории санатория
Фрикаделька• 03 декабря 2023
Ответ дляУдальонка
у меня богатый опыт, в целом
поэтому какой смысл что-то расписывать?
было бы желание...
поэтому какой смысл что-то расписывать?
было бы желание...
Человек не в ресурсе. Устала. Очевидно нуждается в отдыхе. Разве жалко?
Вообще не факт
• 03 декабря 2023
Ответ дляКрим мій
Дякую
Мюллерная• 03 декабря 2023
Ответ дляВообще не факт
Дякую, ні тури мені не подобається
Поедьте у трускавец, там можно квартиру под ключ за 400-500 найтм, погулять, лес, воздух, кафе, как раз вам сменить обстановку
Перша скрипка• 03 декабря 2023
Їдьте в Яремче.Є де поїсти, що подивитись,близько до Буковелю.Ціни на житло доступні на будь який гаманець
Калинові вуста• 03 декабря 2023
Які у вас запити?
Басейн спа? Готель чи може бути садиба?
Ми відпочивали і Ворохта , татарів, яремче
Все через букінг, дешево в садибах з своєю кухнею і.д
Басейн спа? Готель чи може бути садиба?
Калинові вуста• 03 декабря 2023
Ответ дляЦібаФу
Славське. Не очень далеко от Львова,горы есть. Жилье было недорого,но летом. Не очень большой выбор,где поесть,но пару мест найдется.
Там скучно і нема що робити
Наездница• 03 декабря 2023
Ответ дляВообще не факт
От в мене схожі відчуття на ваші, я не розумію, що в тому селі робити, куди їхати. Але в дома я втомилася.
В Поляну езжайте. До Свалявы поезд и оттуда такси 10 км или автобус
Бриджит_Фрикандо• 03 декабря 2023
Ми місяць тому відпочивали в Поляні, в готелі ’Квітка Закарпаття’. В телеграмі є канал Glory TourCloud, там була гарна пропозиція. Вийшло доволі бюджетно. Їхали з Києва потягом до Сваляви, звідти замовляли трансфер в готель ( 15 хв їзди, 200 гривень).
Зажуженная Жужжа• 03 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
+1, теж там відпочивали 2 роки тому, по ціні дуже ОК. Головне встигнути забронювати, бо з кінця грудня в них аншлаг, як правило
Удальонка• 03 декабря 2023
Ответ дляФрикаделька
нет, но судя по ответам - тролль
никто никуда ехать не будет
так зачем мне тратить время?
никто никуда ехать не будет
так зачем мне тратить время?
Небалувана Галя• 03 декабря 2023
Ворохта 365 і йога і гори і класна програма. Відволіктися точно вийде. Сам так не сплануеш
Татьяна-bfd8• 03 декабря 2023
Яремче. Туда можно доехать на поезде. Жилье на букинге от 900 грн сутки.
В самом яремче красиво ( водопад, речка, горы), есть где поесть. Для передвижения машина не нужна. Там все в пешей доступности. Из яремче куча экскурсий как на полдня так и на весь день
Я была на такой
Также из яремче ходят автобусы каждые полчаса в буковель. Стоит билет 70 грн. Можно поехать в буковель на весь день погулять и вечером обратно вернутся в яремче.
Я была на такой
дожену і ощасливлю• 03 декабря 2023
Плюсую за Ворохту 365 , Трускавец 365 тоже классно . За неделю заплатите (думаю около 6 тыс ) но все включено да еще и развлекаловка будет .
Вообще не факт
• 03 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую Вам
Вообще не факт
• 03 декабря 2023
Ответ дляУдальонка
нет, но судя по ответам - тролль
никто никуда ехать не будет
так зачем мне тратить время?
никто никуда ехать не будет
так зачем мне тратить время?
Я тут, ресурс відновлювала у парікмахера . Їду, дякую за ваш час
Вообще не факт
• 03 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую!
Гуляю босоніж• 03 декабря 2023
В Яремче біля самого залізничного вокзалу є хостел. Позначений на карті, але потрібно телефонувати. І в Яремче є куди прогулятися.
Ми колись приїхали (збиралися в хостелі зупинятися), але нам відразу запропонували кімнату в котеджі за ті ж гроші. Теж поряд, метрів 400. Там же, близько вокзалу, є базарчик. Все можна купити і приготувати собі щось. Якщо їсти в кафешках - то значно дорожче вийде.
Раджу орієнтуватись на цю локацію, там не дорого і зручно. Не треба витрачатись ні на таксі, ні на ресторани. І місць для ’погуляти’ вам вистачить на кілька днів. До речі - види на гори досить гарні!)
Гуляю босоніж• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Я была на такой
бачу, що є і по 600 ’У Уляни’ - кинулося в очі.
Кто крайний?• 03 декабря 2023
не знаю де ви дивитесь ціни. Вбила на букінгу Яремче, за 1000 можна знайти, Драгобрат такаж ціна і недалеко від центру. В Драгобраті вже повно снігу лежить
Шпондєр• 03 декабря 2023
Автор, подивіться санаторій Квітка полонини, є мін вода, басейн, щодня пропонуюють ексукрсії, аби на довше їхали то порадила б ввм ще взяти закордонний паспорт, бо також возять на екскурсію одного дня до Словаччини. Хоч це санаторй в селі, сумно не буде. Я літнм була сама, подруги знайшлися, або їздила гуляти в Поляну, Мукачево, або пройтись до сусіднього кришталевого джерела, тай взагалі санаторій має власну велику територію.
Забула що?• 03 декабря 2023
Ответ дляФрикаделька
человек не очень понимает чего хочет + не очень вежливо просит помощи
Забула що?• 03 декабря 2023
Ответ дляКто крайний?
до драгобрата еще добраться надо) Но да, та очень красиво, впечатления обеспечены.
Зажуженная Жужжа• 03 декабря 2023
Ответ дляЗабула що?
Боже, дівчата, які ви всі прошені
В кого є бажання - той поділиться своїми відгуками і враженнями, тему читають багато людей, це гарне місце для нетворкінгу.