Вообще не факт• 03 декабря 2023
Я сама. Де відпочити в Карпатах недорого? Поділіться досвідом..
Дивлюся готелі в Карпатах 2500 грн. за ніч. Я хочу поїхати сама на 2-3 дні . Але за 2 ночі 5000 віддавати жалко. Ще ж треба з собою гроші. Поділіться досвідом , може я не там шукаю. Тоді може краще приїхати наприклад в Івано-Франківськ і поселитися в за хостелі ( мені ок, якщо все охайно), а вже звідти подорожувати. В мене бюджет мінімальний. Хочу просто відпочити від дитини та кухні. І якісь декорації змінити. Бо вже все одне й те ж саме надоїло.
Дякую
Вообще не факт
• 04 декабря 2023
Ответ дляШпондєр
Автор, подивіться санаторій Квітка полонини, є мін вода, басейн, щодня пропонуюють ексукрсії, аби на довше їхали то порадила б ввм ще взяти закордонний паспорт, бо також возять на екскурсію одного дня до Словаччини. Хоч це санаторй в селі, сумно не буде. Я літнм була сама, подруги знайшлися, або їздила гуляти в Поляну, Мукачево, або пройтись до сусіднього кришталевого джерела, тай взагалі санаторій має власну велику територію.
Дякую Всім!