Чаклунка777• 03 декабря 2023

Чому так відрізняються кладовища у нас та в Америці?

Питання філософське, з одного боку в Америці (не тільки там) все так культурно, кладовище зроблено для людей як парк., люди ходять там прогулюються, але нема душі в ньому не побачиш квіток висаджених чи взагали вінків оціх никому непотрібних пластикових котрим забивають землю на мільони років вперед, та нема (в деяких кладовищах надгробків, тобто стоїш там де похована людина прям на її кістках. А у нас кладовища потопають у вінках пластикових, та не знають як випендритеся краще вище памятник поставить. Так от і питання: в якої культури є душа? У нашіх страшних кладовищах, на котрі страшно іноді ходити, чи там де прогулюються в парку з колясками ніби то нормально? Мені здається страшно, бо є фото на памятниках і усе це создає моторошну картину , коли дощ йде.
Результат:
вже голосів: 144
83 (57.64%) Краще в Америці
42 (29.17%) Краще щось середне зробити
19 (13.19%) Краще у нас
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Гарно не тому що діти/онуки прибирають
А є штат кладовища, вони тим займаються
чому вони фото тільки не роблять, питання напевно риторичне
Yana_pl• 03 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка777
а в мене загинув наречений, я на кладовище часто їзжу, і саджу евіти і поливаю їх. в голові і в сердці то правильно ви кажете, но ще щось робити хочсеться для близької людини. А не як в Америці якось це нагадує цвинтар тварин у нас же. (вибачте за порівняння)
Ну , якщо ви не в Америці, то їздіть , і робіть, що сердце підказує. Це нормально. Але там люди так звикли. І це теж нормально.
Ms_Sambukina• 03 декабря 2023
Ответ дляЕжеМышь
Меня вообще смущает наша традиция жрать и выпивать на могилах. А когда дети конфеты и яйца с кладбища домой тянут, вообще атас 🤦
А сигарета вставленная в могилу, мол пусть он там покурит
СhanelKa• 03 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка777
Які фото ?
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Які фото ?
на пам`ятниках як у нас
СhanelKa• 03 декабря 2023
Ответ дляpeti
Ви грошей вже назбирали на мандрівку дітей до океану? Чи то вже їхні проблеми. Головне, що Ви хочете, щоб прах був розвіяний над океаном.
Поїздка до океану дешевше памʼятника
Тому як людина хоче, чому б ні
Life is Beautiful• 03 декабря 2023
Дратують великі ціни за похвання, це не повинно бути так дорого.
І я за однакові пам´ятникі для всіх.
А то якісь наставили собі мавзолеїв вище чоловічого зросту.
А поряд - брошена заросша травою могила(
liss• 03 декабря 2023
Ответ дляЕжеМышь
Я не видела такой дикости )))езжу на кладбище не в часы пик для основной массы .
Видела лавочки и столики , странно .
Более красиво бы было высадка дерева и табличек , все .
Через 100 лет за могилами в основном перестают ухаживать и выглядят они убого , заброшенно .
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляpeti
Конечно. )Не нашару же я буду в урне лететь на отдых.
MagaMama• 03 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка777
питання чи є там душа?
Є
Ирэн1983• 03 декабря 2023
Мне нравятся кладбища на западе Украины, лампадки, много живых цветов. Видно, что люди чтят своих предков
Тетяна-Шоп• 03 декабря 2023
Ответ дляVeronika_100k
Я за кремацию. Но не могу судить тех, кому нравится трехэтажный памятник или обычное надгробие. Душе пофиг, где и как прошло захоронение или сожжение тела.
І я теж. Не розумію, для чого отруювати землю трупним ядом ? Це ж все потрапляє в ґрунт. Може це все продумано(глибина, відсутність грунтових вод, подалі від природних водоймищ), я не знаю, не хімік-біолог, але мені здається , що екологічніше спалювати. Просто дорого, кажуть, все це.
Catou• 03 декабря 2023
Ответ дляYana_pl
Мені наче на кладовищах так спокійно і тихо, що саме безпечне місце. Що там страшного?
Могили не страшні. Там можна зустріти наркоманів, бомжів, психів тощо
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляТетяна-Шоп
кремація дешевше
виктория7аас• 03 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Бо в нас так культурно склалося. Наші предки по іншому відносились до смерті, традицій поховання, і вшанування мерців, ніж американці.
так и есть их кладбища говорят лишь о том , что у них нет культа Предков. В любом виде. Все аккуратно. Но бездушно. Зарыли- забыли. У нас же с темой погоста связан огромный пласт культуры. У нас куча традиций завязана на днях поминовения мертвых. Погребальная традиция вообще отдельный вид этнографии. Собственно, как и у всех старых народов и старых стран