AnastasiaPol93-bff7• 03 декабря 2023

Спазм в шиї, в горлі як переживаю, або стрес

Замітила що виникає відразу як за шось переживаю,або після стресу,коли перенервувала,прям в горлі спазм чи в шиї від цього ще більше стрес і паніка,в кого було так??що робити?
Londa___• 03 декабря 2023
Техніки релаксації спробуйте .. YouTube в поміч . Треба вміти розслаблятись
So_so• 03 декабря 2023
Идти к врачу, пить успокоительные. От этого не умирают.
автор AnastasiaPol93-bff7 • 03 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Так потрібно,бо дуже все близько до серця беру,мнітєльна(((
Kiki.• 03 декабря 2023
Щитовидку проверить
У меня такой спазм при обострении гипотериоза
И год я не знала отчего
Oks234• 03 декабря 2023
То панічні атаки
Ответ дляKiki.
Щитовидку проверить
И год я не знала отчего
Віг у вас був постійно?бо в мене при нервуванні,страхі,стресі
Protruziya• 03 декабря 2023
У меня ещё на холод такая реакция. Это нервы, нужны успркоительные.
Ответ дляProtruziya
А які можна заспокійливі?крім валеріанки?
Protruziya• 03 декабря 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Индивидуально подбирают. У меня на самые безобидные были побочки не слабые. Настойки пиона+пустырника 30 капель. Гидазепам при панические атаке. И психотерапия , спорт два года. Смогла восстановиться.
Ответ дляProtruziya
У вас теж булт спазми такі при хвилюванні?
Protruziya• 03 декабря 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Да, в горле.
Protruziya• 03 декабря 2023
На самом деле невроз может проявляттся и болями в желудке и ещё много всего. Прочитайте как работает вегетативная нервная система.
Ответ дляProtruziya
Да, в горле.
Валеріанна не допоможе?
Ответ дляOks234
То панічні атаки
У вас таке буває?
Protruziya• 03 декабря 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Валеріанна не допоможе?
Нет, но и навредит. Почитайте о работе вегетативной нервной системе. Сами все поймёте.
Oks234• 03 декабря 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
У вас таке буває?
Умене в горлі таке буває , ходила до лора , він послав до психіатра . Мені помагає не дихати 1 хв , падіння сатураціі обриває цей приступ . А в сестри такеж тільки в шиї
автор AnastasiaPol93-bff7 • 04 декабря 2023
Ответ дляOks234
Все нервове,а вона що робить?заспокійливі пє?
Oks234• 04 декабря 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Ні , це рідко буває . Стараємся без таблеток