Вумна вутка• 03 декабря 2023
Чиста лінія - користуєтесь такою косметикою?
звернула увагу сьогодні на цю косметику, стоїть на останній полиці, раніше не бачила
досить добре молочко для зняття макіяжу, шампуні, скраби для тіла
А які у вас відгуки?
Шотуткоїться?• 03 декабря 2023
Ответ дляМальдивирую
Купіть 1 раз cerave наприклад
Крем сераве отвратительный просто - кожа не дишит, поры забивает. Приходится руки и пятки мазать, но для этих целей можно гораздо дешевле крем купить.
Вумна вутка
• 03 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовна
В них є гарні крема для жирної шкіри без важких силіконів і парафінів, які не забивають пори і не залишають плівку.
Щодо складу - все те саме, що і в іншому в десятки разів дорожчому масі та проф.
ну от і я на це звернула увагу
не можу крем підібрати, думала авене колд купити, а там у складі мінеральні олії, які не рекомендують, і це дешева сировина
і де шукати тоді
Мальдивирую• 03 декабря 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Я вам відкрию секрет, в шкіри немає легень, щоб дихати
Вумна вутка
• 03 декабря 2023
Ответ дляNiffler
До речі, якось придбала миючий засіб Sarma, начебто, так там було написано виготовлено у Вінниці на замовлення обосцанкт-підєрбурга. Це за рік-два до повномасштабки.
от зараз читаю етикетку чиста лінія, виробник інтерфіл, на замовлення юнілівер
тре погуглити хто вони такі
Шотуткоїться?• 03 декабря 2023
Ответ дляNiffler
У Сармы были все моющие хорошие, не агрессивные, не вонючие и справлялись со своей задачей. Сейчас вроде национализировали завод и снова производят, но кроме моющего ещё ничего не видела. Пользовалась всей их линейкой.
Ответ дляШотуткоїться?
Согласна, шо хорошие. Да. Но заказ на СпБ шось якось...
Шотуткоїться?• 03 декабря 2023
Ответ дляМальдивирую
Но есть поры. И когда вы на лице ощущаете пленку, под которой потеет лицо, не зависимо от времени года, хочется пойти умыться, то это ужасный крем.
Шотуткоїться?• 03 декабря 2023
Ответ дляNiffler
Тогда завод работал, пусть и на заказ СПб, но это был наш завод, дающий рабочие места, прибыль, налоги нашей стране.
Тирамісу на терасі• 03 декабря 2023
Ответ дляdulenok
скраб их люблю с персиковыми косточками
зашла это же написать))
Капуста Маша• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
зараз все українською написала, перевірила тільки що, виробник Україна, Ужгород
Молодці. Просто пізно схаменулись.
Контрольница• 03 декабря 2023
Ответ дляdulenok
скраб их люблю с персиковыми косточками
І я, вже років 20 він у мене в догляді завжди є.
Кидстаффовна• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
ну от і я на це звернула увагу
і де шукати тоді
Тільки читати склад.
Взагалі є тільки пару дійсно активних інгредієнтів, наприклад, ретіноїди або кислоти.
А звичайне зволоження що за 100 грн, що за 1000$ діє однаково. Головне, щоб підходило саме вашій шкірі.
Все інше маркетинг, витрати на утримання лабораторій та зарплатня швейцарських хіміків, як наприклад, на улюблений тут інстітутум.
Лепешечка• 03 декабря 2023
Ответ дляМальдивирую
А что, дышат только легкими, что ли? Кожа дышит через поры
Вумна вутка
• 03 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовна
Тільки читати склад.
от і схиляюсь до цієї думки, як почала вивчати склад, то дійсно в тих же шампунях основних миючих інгридієнтів два-три види існує, так і з кремами
маркетинг
Мальдивирую• 03 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Обміні газів та водяних парів. У цьому процесі беруть участь потові залози, кровоносні судини і нервові сплетіння, які утворюють у дермі густу мережу.
Spicy -02f0• 03 декабря 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Он крутой, и очень хорошо кожу восстанавливает из-за комплекса керамидов и спф из этой серии топовые. Но их стандартная ленейка не для жирной кожи