Мейк-ап форева• 03 декабря 2023

Відгук на Розетці. Модерація.

Дівчата, хто залишав відгуки про товар на Розетці? Скільки часу займає модерація? Відгук написала ще вчора, але його так і немає. Не розумію: щось не так зробила і написати знов чи просто ще чекати?
Міряю від одиниці• 03 декабря 2023
Куди поспішаєте?
автор Мейк-ап форева • 03 декабря 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Куди поспішаєте?
В терміни акції)
Сплюшка• 03 декабря 2023
Пишу постоянно, на следующий день появляется, но бывает и раньше
ДинамоКит• 03 декабря 2023
Фільтр поставте, щоб нові відгуки бачити)) Модерація до 1хв займає, навіть самі негативні публікують.
західний_діалект• 03 декабря 2023
Якщо з фото, то може бути довше через це
Моська-слон• 03 декабря 2023
Прям на следующий день не проверяла, но через несколько дней отзывы мои уже были. Последние, собственно, были негативные, поэтому проверяла, появились или нет.
english book• 03 декабря 2023
Там можуть і не опублікувати. Мої негативні не пройшли модерації
КоролеВешна• 03 декабря 2023
на следующий день появляется