Ясамаякрасивая)• 03 декабря 2023

Вам дарували такий адвент календар косметики?

Дуже хочу, але чи варто?
Туся муся• 03 декабря 2023
Лучше купите себе 2 любимых крема, чем кучу ненужных пробников.
Без Баяна• 03 декабря 2023
Показились с этими календарями... Ив Роше и косметика так себе, а в виде адвент-календаря будет куча бессмысленных пробничков.
Бюст Березуцкого• 03 декабря 2023
Этот ив Роше гомно ещё то ! И за такие деньги,капец
Мона Лиза• 03 декабря 2023
на Натино их большой выбор
Сама купляю квіти• 03 декабря 2023
Подивіться огляд на ютубі якщо несподіванка необов’язкова :) і зрозумієте чи варто чи ні
Собі купила Рітуалс - граюся від 1.12
Бюст Березуцкого• 03 декабря 2023
Ответ дляМона Лиза
на Натино их большой выбор
Где,где ??
Мона Лиза• 03 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Где,где ??
марьиванна, на нотино
Сама купляю квіти• 03 декабря 2023
Ціную рука - ліцо вашу реакцію
Але у Рітуалс все прогнозовано класне , тому приємні несподіванки весь грудень мені гарантовані
КапитанльнаЯ• 03 декабря 2023
Никто никогда не дарил мне никаких адвент-календарей
Червона ікорка• 03 декабря 2023
Не бачу сенсу в такому не дешевому календарі, там тільки кілька засобів повнорозмірних, не усі з них потрібні. Кому зараз потрібен звичайний лак для нігтів чи не той відтінок помади? Але я загалом подібних сюрпризів не люблю.
А от їх креми для обличчя в наборі з новорічною косметичкою куди привабливіші.
Идууу--уууу блин• 03 декабря 2023
Не хотела бы. Не вся косметика оттуда пригодится, можно потратить 2500 на более нужные вещи.
автор Ясамаякрасивая) • 03 декабря 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Собі купила Рітуалс - граюся від 1.12
Який у вас? За 5 тисяч?
Сама купляю квіти• 03 декабря 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Який у вас? За 5 тисяч?
Ось цей
він не 5000, дешевше
Гжегож Бженчишчикевич• 03 декабря 2023
Девочки, спрашивала в др теме, но ответа не дождалась, а как эти календари? Это на один месяц и каждый день открываешь число и там презент какой то?
Сама купляю квіти• 03 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так
24 віконця і так відкриваєш до Різдва 25 грудня . Є доглядові календарі , є з декоративною косметикою , є змішані . від бюджетних до преміальних фірм . для чоловіків , дітей , тварин теж в пропозиціях
Є на меншу кількість віконець -від Різдва до нового року наприклад
автор Ясамаякрасивая) • 03 декабря 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Ось цей
він не 5000, дешевше
Де купляли?
Сама купляю квіти• 03 декабря 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Де купляли?
В магазині
Не в Україні
В Україні бачила на олх - друзі шукали
автор Ясамаякрасивая) • 03 декабря 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Ось цей
він не 5000, дешевше
На розетці 4100, не сильно дешевше він(
Сама купляю квіти• 03 декабря 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
На розетці 4100, не сильно дешевше він(
На олх 3200 грн плюс - мінус
В магазині купила за 2700 в перерахунку на грн
Фактично майже в 2 рази дешевше від 5000