Сиамская сороконожка• 03 декабря 2023
Скажіть чесно: ви вважаєте роботу в Макдональсі дуже престижною?
В усіх темах пишуть, що це не робота - а мрія. Що це кайф працювати там.
Не знаю, чому так кажуть. Зарплата 75-80 за годину. Весь час на ногах. Мільйони людей, причому деякі неадекватні. Душно. Кар‘єрний зріст - є, але після такої праці хочеться померти, а не думати про кар‘єрні перспективи. Я особисто не вважаю цю роботу престижною, а тим паче, роботою мрії. Офісним планктоном краще. Хай навіть секретаркою чи прибиральницею - все рівно в теплі і в комфорті. А ви як думаєте?
Результат:
вже голосів:
94 (87.85%)
Офіс, хочу комфортно працювати
13 (12.15%)
Краще в Маці, офіс фу
Мир Мир Мир!• 03 декабря 2023
Автор, скільки вам років?
У віці 18-19 мої знайомі студенти вважали роботу там хорошою.
Сиамская сороконожка
• 03 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Можно ссылки на темы, в которых ’все пишут’?
Та в будь-яку зайдіть
Не робота - мрія
Ms. Похвала• 03 декабря 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Та в будь-яку зайдіть
Не робота - мрія
Хоть одну ссылку дайте, на коммент про Мак?
Забула що?• 04 декабря 2023
Тот душок потом везде, в одежде, в волосах...На ногах весь день без проблем, но весь этот движ потных тел. Неее, не моё это.
Пасти Ла• 04 декабря 2023
У 18 років працювала за спеціальністю на ЗП трохи вище мінімалки. Подруга в МакДональдз отримувала середню по Києву зарплату і за рік-півтора виросла до адміністратора.
Латексне альтер ЕГО• 04 декабря 2023
ну.. работа в офисе мака довольно-таки престижна, почему нет
Капуста Маша• 04 декабря 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Та в будь-яку зайдіть
Не робота - мрія
В яку, наприклад? Хоч одну покажіть
Та_шо_ж_таке• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
У меня ребенок работает, 18 лет 1800 евро зарплата брутто
Країна?
Червона калина• 04 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Официальное трудоустройство, страховка, международная компания, возможность карьерного роста, или просто вариант подработки для студентов, молодежи
Червона калина• 04 декабря 2023
Ответ дляEvga32
Більшість існуючих робіт не пристижні, і шо тепер
Автору уборщицей престижнее оказывается, чем в маке)
Капуста Маша• 04 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
Работа, как работа. Я и работу менеджером не считаю престижной
Менеджер то не робота взагалі, то здатність керувати бізнес процесами
Василина Семеніч• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Австрия
А если налог отнять, что остается?
Та_шо_ж_таке• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Австрия
Для України 1800 євро це круто, але ж в нас тут не такі зовсім зарплати. Для Австрії це який рівень зарплати?
Капуста Маша• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Ви Мак?
Простецкая• 04 декабря 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ви Мак?
В маке на кухне со знанием англ только но уже и немецкий выучил
Простецкая• 04 декабря 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
После вычета налогов 1500 остается, минималка по коллективному договору
Капуста Маша• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Ну ви написали ’у меня’
То у вас працює, тобто, ви роботодавець
Простецкая• 04 декабря 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ну ви написали ’у меня’
То у вас працює, тобто, ви роботодавець
Один из моих ребенков)
Та_шо_ж_таке• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Для Австрії це гарна зарплата, середня, чи мінімальна?
Простецкая• 04 декабря 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Минимальная в этом сегменте труда за 40 часов в неделю
Та_шо_ж_таке• 04 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Зрозуміла, дякую.
Невловимий Джо• 04 декабря 2023
Автор не зіслалася на Тік ток.
Щось не те😏
Останнім часом всі достовірні дані тільки там беруться.
Щось не те😏