Горня капучіно• 04 декабря 2023
Дівчата хто купув такий конструктор
Як там якість , розумію, що Китай,але потрібен дуже такий, він хоч збирається ?
Ms. Dolly• 04 декабря 2023
Збирається, але фігурка всередині пуста.
Тому карще одразу збирати якісно - притискати деталі надійно
Горня капучіно
• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
у Вас був такий ?
Ms. Dolly• 04 декабря 2023
ТАК, тільки з серії ’губка Боб’ - думала, що зберемо колекцію, але на другій фігурці ентузіазм збирання у дитини закінчився:) а я вже всю коллекцію в загашник прикупила