Комиссия50%• 04 декабря 2023

Як пофарбуватись дома?

Дівчата раніше я в блонд формувалась в салоні, але зараз не маю можливості фінансово їх відвідати. Відпочили чорні корені, як думаєте ,якщо я куплю краску в еві типу гарньєр і покрашусь сама ,корені хочаб, я пошкодую про це?
автор Комиссия50% • 04 декабря 2023
Відросли*
Бавовнятко• 04 декабря 2023
да, пожалеете
Герцогиня• 04 декабря 2023
На пару тонів світліше Ви можете самі зробити - підкрасити корені. А з темного в блонд без досвіду - сумніваюсь.
Хвильоватиша• 04 декабря 2023
А якщо не фарбуватися?
Гарантую неперелевки• 04 декабря 2023
Ну так как в салоне не получится конечно, корни посветлеют, но будут ближе к бежевому или светлорусому, но не светлый блонд, а если купить пудру для осветления, то можно зацепить не корни и немного попалить уже осветленные волосы, я сама через раз сама крашусь, то месяц хожу так себе, а потом иду в парикмахерскую и мне опять исправляют мои покраски))
Холодная каша• 04 декабря 2023
я бы в таком случае взяла бы более простой цвет приближенный к натуральному и покарасилась бы 1 раз
Квітка папороті• 04 декабря 2023
Ответ дляХолодная каша
І па майбутнє це вам спростить життя
тогдалия• 04 декабря 2023
Блонд гарний не вийде.
У темніші кольори без проблем вдома можна фарбувати волосся.
У мене темно- каштанове і сивина. Підібрала фарбу під свій відтінок і під мамин, обох нас фарбую.