Борода• 04 декабря 2023

Кругова блефаропластика

Планувала в грудні зробити кругову блефорапластику, буде відпустка 14 днів і нікуди не планую їхати, хотіла зробити операцію і як раз би був період реабілітації. Але передумала , злякалась і відмінила консультацію у хірурга. Тепер думаю, може надо було робити , є ще можливість записатися на операцію. Порадитися ні з ким, і хочеться і не рішусь(( хто робив , ви задоволені ? Мені 50, якщо зараз не зроблю , то тоді хтозна коли не скоро , бо працюю
Освічую темряву• 04 декабря 2023
А потом в 60 лет под нож? А если накосячат?
автор Борода • 04 декабря 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А що накосячат? А якщо не накосячат?) хірург такі операції робить по 5-7 штук за день
Освічую темряву• 04 декабря 2023
Ответ дляБорода
Ну тогда вперёд.
автор Борода • 04 декабря 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ну тогда вперёд.
Ви собі робили ?я відгуки чекаю
Біле пальто• 04 декабря 2023
Ответ дляБорода
Ви собі робили ?я відгуки чекаю
Знаю кілька невдалих. Погляд стає наче собачий.сумний.
Як на мене з невдалих нагляднтй приклад Єфросініна. Наяе повилазять от от беньки
талый снег• 04 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
С нависшими веками в 50 и так сумный. Я сама такая, хочется что-то сделать и бздошно.
Завжди з рушником• 04 декабря 2023
Рене Зельвегер
автор Борода • 04 декабря 2023
Ответ дляталый снег
От і я думаю , це як би мені було 30+, то я звісно не робила нічого такого , а в 50+ що вже тіряти )) дивлюсь роботи лікаря , так там набагато молодші чим я роблять і нічого )
автор Борода • 04 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Рене Зельвегер
Ну ви думаєте що вона там тільки блефаро робила
joulyetta• 04 декабря 2023
Не делайте сразу круговою, начните с верхней, потом посмотрите.
Я собираюсь верхнюю делать, потом позже нижнюю. Но это не точно 😜
автор Борода • 04 декабря 2023
Ответ дляjoulyetta
Мені більше нижня потрібна, а це загальний наркоз, косметолог сказала, що внизу там нічим напартачить, а от вверху можно щось не дуже зробити (((
Вумна, аж страшно• 04 декабря 2023
Якщо маєте бажання, час, гроші, настрій, робіть
ЗдесяЯ• 04 декабря 2023
Ответ дляБорода
Зачем на нижнюю общий наркоз? Тоже можно под местным.
парИла я парИла• 04 декабря 2023
Если бы у меня сейчас были деньги на блефаропластику, сделала бы. Но надо подойти серьёзно к поиску хорошего хирурга.
Зашла на 5минут• 04 декабря 2023
Скільки це коштує? Напишіть, хто в курсі. Будь ласка.
автор Борода • 04 декабря 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
По різному, 35 тис + 30 тис, кругова 65