ДаЗдраПерма• 04 декабря 2023
Какой скраб для кожи головы вам нравится?
Ms. Dolly• 04 декабря 2023
Ответ дляЛеди Г
сода) багато років користуюсь і ніяких прроблем
Что правда, а как использовать?
Леди Г• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Что правда, а как использовать?
угу) просто берете соду і на шкіру голови мокру, шкрябаєте як звичайним скрабом (без фанатизму), потім змиваєте.
у мене шкіра голови жирна, треба мити кожного дня, то коли содою пошкрябаю, є додатковий обʼєм і і довше трошки чисте волосся.
я після шампуня тру, потім маска/кондиціонер. знаю деякі взагалі соду використовують замість шапмуней.
пробувала кілька скрабів саме для шкіри голови. чесно-сода мені краща.
Кофр для ноги• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Сp-1
плюсуюсь. удобный носик, на долго хватает