Директор Пляжу• 05 декабря 2023
2024 рік, рік карми. Це правда?
Побачила відео багато що типу все що поганого зробив комусь за останні 8 років буде повертатись в 2024, бо це рік карми? Якась фігня…
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляДело было давно
У Вас не існує. Спробуйте зрозуміти, що є інші думки, не лише Ваша.
Ага, на форумі купа думок від астрологинь, коли ж закінчиться війна - ніхто так і не вгадав, чи то Вони не вміють читати по зорям?
Щира українка• 05 декабря 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Это действительно год кармы и в Украине это будет очень тяжелый год.
Де логіка?
У України якраз повинно все бути гуд❤️
ФФФФристайла• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Не вгадали
Ну вооот :) А вы говорили, что астрологии не существует )
Щира українка• 05 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
1000 лет расплачивались за предательство старых Богов, и на те же грабли, томос, и понеслась...
Потрібно або труси одягнути, або хрестик зняти.
Бо як у кацапів сталін, Ленін, канонізований цар і Кирило фсбешник все в одній корзині.
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
І? Зодіакальні сузірʼя ніяк не підтверджують астрологію як науку
ФФФФристайла• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Я не спросила о созвездии. Я спросила про знак гороскопа. Гороскоп - это уже про астрологию :)
А наука она или нет - хз. Посмотрим :)
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
А наука она или нет - хз. Посмотрим :)
І що далі? По факту - не наука, а метод для заробітку шарлатанами
Дело было давно• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Астрологія не дає такі відповіді
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А предыдущие 4 были лёгкими?
Неначасі,всьо прекрасно (с)
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Я только недавно об этом же думала
Чумачечая Весна• 05 декабря 2023
У карми немає відпустки чи якихось графіків. Вона або одразу повертається, або коли ти вже все забув, через багато років. Або взагалі не повертається. Кому як повезе.
А вот недавно• 05 декабря 2023
Правда, але тільки не за 8, а за 10 років будуть наказані в цьому році, і ті 150 млн ракет вернуться кожному кацапу в ср*ку і всіх розірве, кожного з них...🎉🎉🎉 А в нас перемога буде!!!
Викасикрет• 05 декабря 2023
Ответ дляНа_оба_рот
А т.е. мы ещё в добавок к этому всему ещё и расплачиваться будем?
А может это год кармы для кацапстана?