Директор Пляжу• 05 декабря 2023

2024 рік, рік карми. Це правда?

Побачила відео багато що типу все що поганого зробив комусь за останні 8 років буде повертатись в 2024, бо це рік карми? Якась фігня…
Дело было давно• 05 декабря 2023
Ответ дляДобротная
Год Свиньи может подложить свинью
Ясно

ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляДело было давно
У Вас не існує. Спробуйте зрозуміти, що є інші думки, не лише Ваша.
Ага, на форумі купа думок від астрологинь, коли ж закінчиться війна - ніхто так і не вгадав, чи то Вони не вміють читати по зорям?
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
А кто вы по гороскопу?
Вгадайте
ФФФФристайла• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Вгадайте
Близнецы или Скорпион :)
Кошка Мурка• 05 декабря 2023
Хорошо что я чиста…
Щира українка• 05 декабря 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Это действительно год кармы и в Украине это будет очень тяжелый год.
Де логіка?
У України якраз повинно все бути гуд❤️
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
Близнецы или Скорпион :)
Не вгадали
ФФФФристайла• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Не вгадали
Ну вооот :) А вы говорили, что астрологии не существует )
Щира українка• 05 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
1000 лет расплачивались за предательство старых Богов, и на те же грабли, томос, и понеслась...
Потрібно або труси одягнути, або хрестик зняти.
Бо як у кацапів сталін, Ленін, канонізований цар і Кирило фсбешник все в одній корзині.

Анонимус Я• 05 декабря 2023
Путя, ты ли шо ли?
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
І? Зодіакальні сузірʼя ніяк не підтверджують астрологію як науку
ФФФФристайла• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Я не спросила о созвездии. Я спросила про знак гороскопа. Гороскоп - это уже про астрологию :)
А наука она или нет - хз. Посмотрим :)
ВсеЧетко• 05 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
А наука она или нет - хз. Посмотрим :)
І що далі? По факту - не наука, а метод для заробітку шарлатанами
Дело было давно• 05 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Астрологія не дає такі відповіді
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А предыдущие 4 были лёгкими?
Неначасі,всьо прекрасно (с)
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Я только недавно об этом же думала
Чумачечая Весна• 05 декабря 2023
У карми немає відпустки чи якихось графіків. Вона або одразу повертається, або коли ти вже все забув, через багато років. Або взагалі не повертається. Кому як повезе.
А вот недавно• 05 декабря 2023
Правда, але тільки не за 8, а за 10 років будуть наказані в цьому році, і ті 150 млн ракет вернуться кожному кацапу в ср*ку і всіх розірве, кожного з них...🎉🎉🎉 А в нас перемога буде!!!
Викасикрет• 05 декабря 2023
Ответ дляНа_оба_рот
А т.е. мы ещё в добавок к этому всему ещё и расплачиваться будем? А может это год кармы для кацапстана?