Молчунья• 05 декабря 2023
Добре без стосунків
Чим більше часу самотності, тим більше усвідомлення, що добре самій. У кого так само? Чи змінилась ситуація згодом?
Стигла полуниця• 05 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Удалено администрацией...
Асталависта бэйби• 05 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Удалено администрацией...
Подмигашка• 05 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Удалено администрацией...
Подмигашка• 05 декабря 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ще раз нагадайте себе що не мати партнера = бути самотньою
Це ж як себе треба не любити, щоб відчувати щасливою лише за умови наявності партнера, ппц)
Я в шоке с этой полуници, поклонницы штанов в доме, молится на мужика наверное.
Подмигашка• 05 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Удалено администрацией...
Молчунья
• 05 декабря 2023
Дівчата, не сперечайтесь, будь ласка. Кожному своє. Добре, що я не встигла прочитати те, що вже видалено.
ПоЗиТиВнАя• 05 декабря 2023
У мене. Мені як ніколи оті побажання нарешті когось знайти наче люди мені смерті бажають😂 ну може на старості років якогось діда знайду щоб на 2 пенсії жить😂
Молчунья
• 05 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дивно, але зловила себе на думці, що мені ніхто не бажає знайти пару. Всі сприймають це як належне.
Області пітьми• 05 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
Скільки Вам зараз років? Мені здається, що у Вас ще все попереду.
Молчунья
• 05 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ви ще зовсім молода, зустрінете своє кохання
Стигла полуниця• 06 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Удалено администрацией...
Вот это про вас я в точку попала
как вас рвёт.