Бюст Березуцкого• 05 декабря 2023

Кто будет Рождество 25 декабря отмечать, это Рождество 2023 или 2024?)

На адвенткалендарях написано 2023
Результат:
вже голосів: 237
116 (48.95%) 2023
84 (35.44%) я отмечаю 7 января
37 (15.61%) 2024
Укр_жіночка• 05 декабря 2023
Ответ дляПліткарка
чому ви ставите себе вище за інших?
Чому ви переносите на себе відповідь, яка була дана одні конкретній людині?
Намазюкана нішою• 05 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Я не зла, просто це ж не перший день розпитувань, в яких нуль логіки
ви - еталонний приклад віруючої людини
Фиона Шрековна• 05 декабря 2023
Ми взагалі не будемо відмічати. Не бачу сенсу.
автор Бюст Березуцкого • 05 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я тоже 25 ничего не чувствую, обычный день, а 7
бифидобактерияЖоржик• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
За здоровье Христа!
Аби за ваше так не пили)
Укр_жіночка• 05 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
ви - еталонний приклад віруючої людини
вибачте, будь ласка, що вам не сподобалося щось в інтереті.
Намазюкана нішою• 05 декабря 2023
Було б класно, якби окрім платних функцій видалити коментар або тему, була ще платна функція відкрити окремих анонімних дописувачів
Жена сантехника• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так католические и православные календари отличаются, это 25 мы католическое будем отмечать
Скільки можна, уясніть вже, що окрім московського патріархату існують десятки православних церков різних країн і більшість з них святкують Різдво 25 грудня
Цідило правди• 05 декабря 2023
пофіг, але те що позабирали свята, навіть такі сімейні як Різдво, це дуже низько, не думаю що наші можновладці будуть працювати 25 та 1 січня. В Америці куча дурнуватих свят, на кшталт День подяки, але для них це святе, а нас можно до грязі закопати - війна, а ви працюйте як раби.
Уходя дверю не хлопать• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так в Европе и Америке это не церковный праздник, мы ж на них ровняемся, чтоб со всем миром вместе
Церковный. С чего вы взяли что нет?
Гл. Амурная• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Пусть бы объяснили народу, а то опять раскол
Мало розколів? Хочеться ще, так? )
Уходя дверю не хлопать• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Уже отметили в начале года
Ещё раз отметьте. Вам не сложно, а Христу приятно.
Уходя дверю не хлопать• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Уже нет. Мы будем православное рождество 25.12
Как и многие другие православные церкви до этого
МаксХмара• 05 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Адвенткалендарь для католиков. В православии нет таких календарей. Поэтому нет разницы, что там в этом календаре.
При чем тут католики и адвенткалендарь.
Уходя дверю не хлопать• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Опрос огонь
Да. Аж 18 человек не знают какого года рождество они будут праздновать 25.12.23 года
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Вы в курсе, что православные тоже 25 декабря всегда праздновали Рождество?
Только календари разные использовали. И церковное 25 декабря это 7 января реальное. Когда-нибудь это будет 8 января.
Укр_жіночка• 05 декабря 2023
Дякую, дівчата, чудовий ранок, повеселилася:)) Гарного тихого дня всім
Така бойова Я• 05 декабря 2023
Одна я про це не заморачуюся? Чи всі прямо такі віруючі?)
Така бойова Я• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну бо то вже на рівні інстинктів. Ладно діти. А коли тобі 30+ , ти 30 років рік у рік повторював одні й ті самі дії. І тут щось пішло не за планом
Така бойова Я• 05 декабря 2023
Ответ дляЦідило правди
В сенсі? Це державні вихідні, при чому ще з 2017 року.
Зараз всі свята відмінені. На розсуд керівництва компанії. Що не так?
Весела бджілка• 05 декабря 2023
Я уже прям устала. По 2 рождества, по 2 новых года... как объясняешь кому-то так смотрят и понять не могут)))
Фляшунька• 05 декабря 2023
Мне раньше казалось что Рождество это волшебный день какой то , а сейчас его взяли и обосрали .
12 галюцинаций• 05 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Яке тогорічне? Такі як ви не різдво святкують, а мають один лишні день на п´янку. Люди, яка ходять до церкви і для яких Різдво велике свято, тупих питань не задають
Оо, християни озвалися, зара загризуть, тікаймо
Така бойова Я• 05 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Ви поясніть будь ласка, чому всі ті, хто істинно віруючі , такі злі та нетерпимі до оточуючих? Навпаки, бог вчить любові, терпіння.
Дайте подуться• 05 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
Яких оточуючих? Матрьошок, які створюють теми для срача і ’не розуміють’ чому для приходу совєтів Україна святкувала Різдво 25 грудня, а з приходом приказали святкували 7 січня? А зараз Україна хоче відновити своє традиції і СВОЮ історію, а не написану і придуману ЦК КПРС? І тому ми святкуємо Різдво 25, як і було в Україні споконвіку? А матрьошки зубаии тримаються за чоботи діда мороза бо єта іх радноє
Ответ дляДайте подуться
Про юлианский и грегорианский каленлари не слыхали? Это советы приказали церкви остаться на юлианском календаре?
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В курсе
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну так мы же православные, значит по юлианскому будем когда нибудь 8
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не могу вам это запретить
Забрала і не сказала• 05 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Чому це не церковний? Служби правляться.