Встидаюся запитать• 05 декабря 2023
Чи приймають у Вашому садку серед дня та як відмічають ?
Наприклад, дитина не прийшла зранку (до 8:30-9:00), але в садок Ви її вести плануєте, наприклад, о 10 годині.
Чи дозволено у Вашому садку так? Мова про державний.
Якщо так - як відмічають? Ставлять завчасно, що дитина буде чи вже коли прийде? Адже відмічає медсестра. Вихователь потім може внести відмітку про відсутність/присутність дитини?
ФруктЕщеТот• 05 декабря 2023
Попереджаєте вихователя, що прийдете пізніше. Відмітять, що ви є - в чому проблема?
Встидаюся запитать
• 05 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А якщо ситуація змінилась ? Спочатку планували прийти і попередили, що прийдемо пізніше. А потім виявилось, що не прийдемо взагалі
ФруктЕщеТот• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Тоді це ваші проблеми. Дані зранку вносять. Оплачуватимете харчування
БезПаспортаНеПродаю• 05 декабря 2023
Меньше дрыхнуть надо, спят до 10, потом детей спроваживают и лежат сериальчики до 5 вечера смотрят
БезПаспортаНеПродаю• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Одноразовая ситуация - такая большая проблема? Или вы так каждый день - ой, не поверите, проспала-а-а!
Встидаюся запитать
• 05 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Наприклад, віддалена робота, що фізично немає змоги завести дитину до 9 годин, так як потрібно бути на звʼязку по робочим питанням
БезПаспортаНеПродаю• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Сад працює з 7 години ранку
тянитолкайка• 05 декабря 2023
Так треба попередити. І ще в кінці місяця табель закривають, якщо ви кажете що будете ходити, але потім 30 чи 31 кажете вас буде, то вже всеодно платити треба, бо табель закритий. Це все зараз в електронному вигляді, і дані подають зранку...
БезПаспортаНеПродаю• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Оце б так вам вихователі розказували, що у них не має змоги вашу дитину приймати о 10, бо у них робочі питання
Лунтик-паунтик• 05 декабря 2023
В садку є розпорядок і його повинні дотримуватись. У нас приймають дітей до 9. Тому що приходить медсестра і розраховують їжу на кількість дітей. Тому хто запізнюється, то пише вихователю що прийдуть в стільки то. А так після 9 год не повинні приймати. Деякі садки навіть вхід замикають
Оце так цабе• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Просто оплатите этот день за питание.
Оце так цабе• 05 декабря 2023
У нас в группе два ребёнка с инклюзией, то их могут перед обедом привести, потому что ходят на другие занятия. Воспитатель предупреждён, никаких проблем. Ещё к ним приходит пару раз в неделю коррекционный педагог в садик.
Не танцую- но пою• 05 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
а что это за тараканьи дрочи? не уверены- оставьте ребенка дома и не морочте людям голову
Ума Палата• 05 декабря 2023
Пишу в 8 воспитателю, что ребенок будет в 10-11, если есть на то причина. Например, с утра к врачу ходили. Как отмечает, что с этой информацией делает - не знаю и не интересно