L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023

З Авдіївки сьогодні вивезли останню дитину

Тільки що почула в новинах:
"З Авдіївки сьогодні вивезли останню дитину.12-річного неповнолітнього батьки переховували 4 місяці.Загалом в місті залишається 1400 цивільних мешканців"
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Тобто і не варто евакуювати, бо все одно маловірогідно, що нормальні?
Ви навіть не даєте собі ради, що пишете.
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
А волонтери прям на кордоні з Європою стоять і чекають на біженців?
Так,прям в Польщі є програма 40+.І в інших країнах вас теж на вулиці не залишать,хоч в Німеччині,хоч в Швеції чи Швейцарії.
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Karamelka-Ольга• 05 декабря 2023
Ответ дляКоролевишна
Ви серйозно???? :) Звісно, прямо на кордоні на всіх переходах палатки волонтерські з гарячою їжею, з речами, там можна відпочити. Одразу після перетину кордону.
Я серйозно питаю. Не виїзджала як біженець. Але перетинала цим літом кордон автобусом (Молдова, Румунія). Жодного волонтера не бачила.
Королевишна• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Особенно в Польше) с хлебом и солью встречают
На всіх вокзалах Європи є волонтерські пункти для українців. Але про Польщу не треба, я в Польщу вивозила двох дітей і бабусю 95 років. Саме так. Після перетину - гаряча їжа, піца, чай, кава, фрукти, соки, водичка, бутерброди. Автобус безкоштовний до теско.
Графиня Шезвездицкая• 05 декабря 2023
Просто страшно за психику ребенка, который находится в зоне активных боевых действий.
Живу в Одессе.
Только я ребенка в чувства привожу, как очередной налет балалаек и ракет на нас.
И по кругу, опять ...
Так у нас это периодически, а там круглыми сутками.
Королевишна• 05 декабря 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Потрібно пішки перетинати.
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляКоролевишна
В каком году?
Karamelka-Ольга• 05 декабря 2023
Ответ дляLimonka11
Это точно, приехали из Донецка в Краматорск и сразу почувствовали всю любовь , так это одна область. Квартиру не снимешь, цены втридорога, а что вы же с Донецка вот и цены вам такие же. Устроилась на работу- постоянно, а почему вы все бросили и приехали, ну и что ДНР, зато свое жильё, работа и налаженная жизнь. Краматорск такой в большинстве и остался ватный как и в 14 году
Меня тоже спрашивали на работе как ты могла Луганск променять на Лисичанск? Никто не понимал, что украинский Лисичанск для моей семьи гораздо лучше оккупированного Луганска.
Королевишна• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
В каком году?
У минулому році. Але моя подруга і зараз іздить зі ЛЬвова волонтерити на пункт пропуску. Так що не треба.
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Filomena• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Ну ви ж самі пишете, що нормальних людей з України знаєте лиш дві родини.
А інші не можуть мати своєї думки?
Дивина.
Вам можна обсирати, а іншим ні.
В чому секрет?
Zenkas• 05 декабря 2023
Миллион домов в селах безопасных.Бесплатно.На фб выбирай.Сельсоветы дают.Люди продуктами и всем помогут.Можно купить за копейки.Сайт прихисток есть,заграница.Но ждунам оно не надо.Пусть валят в рашку и то бегом,будет зачистка-их же русские мальчики зеки расстреляют.У Осечкина вагнера прямо говорили-пуля в лоб детям,старикам,всем.Жалко детей!!!!ждунов-уродов
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
А я в Польщі і Угорщині бачу щоразу
karpenko73• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Зашла посмотрела, только одно объявление, в Харькове, на несколько недель. И то, не факт, что это объявление актуально. Дальше что? И это я не выбирала регион, по всей Украине только одно объявление
Харьковская ОДА селит в общаги
Королевишна• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Досить брехати!!!!! Ніхто в Європі не лишився ночувати на вулиці!!!!! Є величезні хаби з душами, гарячою їжею, розкладачками на добу - дві, а далі автобуси до різних країн. Це правда!
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
В каком году?
В листопаді 2023 останній раз бачила
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляКоролевишна
Як же ж не треба
Рублі ж самі себе не зароблять
Королевишна• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як же ж не треба
Рублі ж самі себе не зароблять
а, то матрьоха....не розібралася одразу
Zenkas• 05 декабря 2023
Эти ждуны будут наводчиками у нас.Пусть валят в рашку.Стукачи,убийцы,они сдавали позиции,сколько погибло военных и волонтеров.В РАШКУ,абизяны.Я не хочу это чмо видеть по соседству.Нормальные выехали давным давно
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляFilomena
А інші не можуть мати своєї думки?
Дивина.
Вам можна обсирати, а іншим ні.
В чому секрет?
Удалено администрацией...
Салт• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
В каком году?
Зараз є, в Кошицях, Словаччина
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Згодна з вами на 100%
Ось оголошення ВЧОРА
https://www.facebook.com/groups/cherkasu.advert/pe...
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В листопаді 2023 останній раз бачила
То было слишком давно
Kittu2008• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Так что Западной теперь капец за то, что на пособиях в бесплатном жилье по конским тарифам жильё сдавали?
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
То было слишком давно
Ну да,тиждень назад
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
Удалено администрацией...