L-i-s-a-92af• 05 декабря 2023

З Авдіївки сьогодні вивезли останню дитину

Тільки що почула в новинах:
"З Авдіївки сьогодні вивезли останню дитину.12-річного неповнолітнього батьки переховували 4 місяці.Загалом в місті залишається 1400 цивільних мешканців"
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Ага,расскажите,где вас можно было найти?
Він і досі працює,звертайтеся за потреби
https://m.facebook.com/profile.php/?id=10006467371...
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Ау,какой Торез?
Може цей
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-461864
dajkiri-irina• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Спасибо,я наелась уже
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Я вас про Польшу спросила. Расселяют? Бесплатно?
https://informator.ua/uk/programa-40-v-polshchi-ya...
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Спасибо,я наелась уже
То для чого тоді питання? Щоб що?
dajkiri-irina• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Може цей
Удалено администрацией...
dajkiri-irina• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
То для чого тоді питання? Щоб що?
А для чего вы мне предложили обращаться?
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Удалено администрацией...
dajkiri-irina• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Нет,конечно.
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Ну да,я вам запропонувала)
dajkiri-irina• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну да,я вам запропонувала)
В 2014?
Мила 26• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Є такий сайт.’ ПРИХИСТОК’ називається.
А ще є евакуація,організована обласною адміністрацією,теж безкоштовна.
Дивно,що на другому році війни ви( типа) цього не знаєте
Ви самі звідки і чи стикалися з евакуацією?
Ви бачили, куди саме вивозять по цій безкоштовній евакуації?
vihola• 05 декабря 2023
Ответ дляМила 26
Невже в підвали без світла, води, тепла, під обстріли цілодобові?
Vittoria66• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Через суд меняют временную защиту на ВНЖ в Италии, серьезно? Вы или что-то недопоняли из рассказов Ваших знакомых, или они намеренно вводят в заблуждение.
Мила 26• 05 декабря 2023
Ответ дляtanuwe4ka
Нельзя детей эвакуировать без родителей. Ну почитайте хоть о детской психологии немного чтоль. Последствия под бомбами с родителями менее травмирующие, чем разлучение с значимыми взрослыми. Поэтому и пытаются уговаривать родителей. Но это выбор.
Кому цікаві ці подробиці, коли мета засуджувати, щоб відчувати себе кращою і правильнішою
dajkiri-irina• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну да,я вам запропонувала)
В 2014 я и моя семья,впрочем,как и многие Впо,столкнулась с хамством,мерзким отношением и отторжением со стороны сограждан. Вы оттуда,все сепары и т.д. Поэтому я выгребла сама, но именно с того самого момента я поняла, что делать здесь нечего
lisenok_8282• 05 декабря 2023
Ответ дляМила 26
а чому ви так кажете? коли почалася війна і орки були вже поряд з нашою областю, то я шукала шляхи і готова була відправити свою дитину хоть з кимось, хто міг би її вивезти. я в той момент не думала про те чи добре їй чи погано буде. в мене працював лише інстинкт збереження життя і я хапалася за все.
Мила 26• 05 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ситуації і обставини були і є у всіх різні. Тому я проти того, щоб засуджувати
Natal_ka91• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаю,що таких батьків ще й притягнути треба до адміністрвтивної відповідальності
Я таких до кримінальної відповідальності притягувала б, була б моя воля. Утримання дитини в небезпечних умовах для життя.
Bejza• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
А давайте я напишу клікухи для западенців від луганських?
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляМила 26
Так,я бачила куди вивозили евакуйованих з Донеччини минулої зими.І це 100% краще,чим на лінії фронту в Бахмуті,чи зараз в Авдіївці.
Heksa• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
То раскажите про свой центр десяткам тысяч людей, которые выехали с днр и лнр и выживали годами, потому что нигде их на работу не брали, жильё не сдавали, и при любой возможности обвиняли во всех смертных грехах. Они оценят
У мене в під’їзді живуть донецькі. Бабуся, мама і донька. Мама десь працює, донька кулінарить на замовлення. І потриндіти з ними можна, і якісь побутові нюанси обговорити типу заміни стояка всім разом.

В сусідньому - жили горловчани. Тато працював на сто, мама була в декреті, влилася в нашу мамську тусу, зараз за океаном. Спілкуємося й досі через ФБ.

У приятельки знімали квартиру донеччани, 5 років. Чоловік працював начальником СБ якогось бізнес-центру в районі Олімпійського стадіону. От вони виявилися трохи безсовісними орендарями, поламали їй духовку.
Heksa• 05 декабря 2023
Ответ дляКоролевишна
Досить брехати!!!!! Ніхто в Європі не лишився ночувати на вулиці!!!!! Є величезні хаби з душами, гарячою їжею, розкладачками на добу - дві, а далі автобуси до різних країн. Це правда!
Так її задача така. Є хто за копійочки працює, типу 5елементу. А є отакі от ідейні.
Heksa• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як же ж не треба
Рублі ж самі себе не зароблять
Вона ж ідейна, не за бабло)))
Heksa• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Ну поселили бы волонтеры к своим знакомым на пару дней, дальше что? По любому бы не оставили бы на улице? Серьезно? Кто все те несчастные, которые замерзают на улицах в мороз?
У нас школа - колишній інтернат. В спальному корпусі живуть переселенці.
автор L-i-s-a-92af • 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Зашла посмотрела, только одно объявление, в Харькове, на несколько недель. И то, не факт, что это объявление актуально. Дальше что? И это я не выбирала регион, по всей Украине только одно объявление
Що ж це у вас так все складно з користуванням сайтом

https://prykhystok.gov.ua/find

Я теж зайшла і подивилася : більше 6000 оголошень,21 на першій сторінці сьогодні-вчора опубліковані.І( уявляєте?) деякі з них з тієї самої західної України,яку ви тут регулярно клянете з ідеологічних переконань.
Heksa• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

https://prykhystok.gov.ua/find

Задача - обісрати, без доказів.
Дякую, що робите таку роботу. І що спростовуєте ватну маячню.
vihola• 05 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

https://prykhystok.gov.ua/find

На термін «до перемоги», пробирає до сліз.

Чекайте, зараз ще ті хати обісруть.