Белая и пушистая• 05 декабря 2023
Дізналась, що мене використовували як красиву компанію
Не довго зустрічаємось, 2 місяці тому я зрозуміла, що дуже холодний став. Минулого тижня, сам сказав, що зробимо паузу. В мене виникло багато проблем, я побила машину. Проблеми на роботі. В той момент, коли мені потрібна підтримка і допомога, він прийняв рішення зробити паузу. Сьогодні сам написав, що не зрозумів що відбулось, 2 місяці тому йому стало якось важко зі мною. Він подумав, що буде так краще, щоб я подумала і все розставила по місцях в своїй голові.
І 2 місяці тому, я цей холод відчула інтуїтивно, почала розпитувати що сталось, чому мало уваги, що змінилось, він мовчав.
Він мені матеріально не допомагав, лише декілька раз їздили в подорож, деколи я оплачувала, деколи він. І в ресторанах він завжди платить. Тобто я подумала зараз мені потрібно допомогти з машиною і він подумав, що не хоче, вирішив так вийти з ситуації.
Сьогодні написав, що він відчував раніше, покликав на каву.
А в моїй голові все стало на місце, в деяких ситуаціях він поводив себе дивно. Я для нього була гарна та зручна компанія, коли в нього був настрій. красива, можна провести час. Автономна, сама вирішую свої питання, сама себе забезпечую, не потрібно витрачатись.
Дівчата, мені так боляче. вперше в такій ситуації. я закохалась, як дурочка, а мене використовують і співають як люблять, тільки без підтвердження діями 😅
Тобто коли все було добре, можна зустрічатись, коли з‘явились проблеми, він втік.
сказала куди йому йти, але такі емоції неприємні.
Як я хотіла відносин, що не зрозуміла, яка я зручна і мене використовують. Потрібен час щоб відійти.
вибачте за сумбур, на емоціях пишу.
завтра сеанс у психолога, нова тема для роботи.
У кого таке було, що робили?
вибачте за сумбур, на емоціях пишу.
У кого таке було, що робили?
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Ну я вроде меркантильно практична но влюбляюсь как дура полнейшая.
значит не настолько
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Иногда вспоминаешь что терпела и думаешь, ну дура дурой.
некоторым людям нужно на грабли наступить чтобы сделать вывод
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
Ответ дляАвокада
ещё бы не радоваться,найдя такого кошелька))
есть просто хорошие мужчины от природы
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Это точно. Иногда надо раз 100 с одним человеком наступить на грабли. И на 101 что-то дойдет.
100 многовато,три раза это система
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Повія - просто небезпечно з міркувань здоров’я.
Партнера ніхто не тримає - кожен вільний і може ’тікати’ коли схоче.
Просто треба одразу чітко пояснювати формат стосунків, щоб не було ілюзій ні в кого
а откуда вы знаете чем ваш партнер болеет,от вича никто не застрахован
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
Ответ дляАвокада
и не возразишь)) напишите ещё что они одинокие и грустят
пока есть те кто страдают по идиотам,хорошие идут в надежные руки
Nelly-4875• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Всмысле использовал? Вы ж оба весело проводили время. Ему надоело. Имеет право. И не участвовать в ваших финансовых проблемах тоже. У него какой статус был,что он должен был решать все ваши траблы?
Как говорит мой мужчина, не важен статус - важно нравится девушка или нет. Если нравится - хочется сразу удивлять, баловать, помогать и решать все проблемы.
Ответ дляviter33
Чітко відповідаю - таким вже не займаюся давно.
Дуже давно
Зі студентських років))
Є одна постійна коханка, ми одне одного ’на гроші’ не розводимо і не намагаємося використати у фін.плані (тут же у 80+% - ’чоловік потрібен доти, доки він у мене може і хоче матеріально вкладатися’)
Про всіх сказати не можу - кожен обирає для себе індивідуально. Але якщо жінки бачать в чоловіках лише гаманець для закриття своїх питань - то не здивуюся, якщо така практика розповсюджена.
Дуже давно
Зі студентських років))
Хаха классное оправдание себя, она хотела меня использовать как кошелек наверное поэтому на опережение поведу себя как мудак 🙈🤣
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Без презервативу - взагалі дикість і табу. В наш час і наших умовах. Життя в кожного одне. ’Ти можеш бути впевнений в своїй партнерші, але чи можеш бути впевнений в її попередніх партнерах?’
З повією - все максимально чітко і зрозуміло. Повія чітко озвучує цінник за секс. Влаштовує - погоджуєшся, ні - торгуєшся))). Від повії - лише разовий секс, від тебе - лише гроші, тут же не про стосунки.
Щодо ’середньостатистичної жінки в пошуку’ (якщо її не цікавить секс за гроші) - вона шукає стосунки (в тому чи іншому форматі). Здебільшого, довготривалі і потенційно ’сімейні’. І тут секс - це не намагання себе ’продати’, а крок у цих стосунках. І якщо стосунки не склалися - це не ’лоханулася - дала безплатно’))), а просто між двома дорослими людьми не склалися стосунки (причин може бути безліч), це не трагедія
А що, страшно без презервативу із звичайними жінкам вже, правда?:-) Після такого конвеєру на сайтах знайомств, де чоловіки тільки секс і шукають:-) Під приводом стосунків.
Як гарно ви вмієте прикрасити - секс це крок у стосунках (яких поітм виявляється що і не було). І потім стосунки не склалися - крива, ніс не такий, заробляє мало, без квартири, і ще купа причин. Але крок, тобто секс, уже зроблено, правда? Тобто по суті дала безплатно. Ну для вас це не трагедія, але коли жінки отак шукають стосунки, а потім виявляється що секс це був всього лише крок у стосунках, то ви ж розумієте, що ніхто потім ні сексу, ні стосунків із нормальних жінок хотіти не буде.
Ответ дляГореотума
Капець страшно - не кіт, 9 життів нема)))
Конвеєр на с.з. в обидва боки - там багато як чоловіків, так і жінок.
Якщо підходити до сексу як до ’дала безплатно’ (особливо в дорослому віці) - то краще взагалі не починати знайомитися, бо ні секс, ні 3-5-15-.... побачення не гарантують, що люди ’сходяться’ і їм варто починати жити разом чи щось аналогічне.
І так, секс - це лише крок у стосунках, це не 90% стосунків, більше того - може бути все ОК в сексі, але неможливість бути з партнером з інших причин (залежність, алкоголізм, постійна брехня, егоїзм, різні погляди на життя,...)
Ответ дляМиззери
)))). Життєвий досвід))
Це не виправдання. Це так популярне тут життєве кредо ’живу так, як мені комфортно’. Яке працює в обидві сторони))
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Яке красиве обгрунтування безвідповідальної поведінки в цілому:-)
Але спати із партнерами, у яких залежність чи інші проблеми, ваші моральні принципи не забороняють? І по суті використовувати їхню слабкість для задоволення своїх по суті тваринних потреб?
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
)))). Життєвий досвід))
Воно працює, але рано чи пізно потрібно буде оплачувати рахунок:-) У всього завжди є своя ціна:-)
Ответ дляГореотума
Не розглядайте секс як ’винагороду чоловікові’
Краще сприймайте як взаємно приємний процес
Тоді і думок про ’дала безплатно’ не буде
секс - це не лише тваринні, але й людські потреби!!))
І ще раз - ніхто не обманює та не користується жодною залежністю. Наперед озвучується бажаний формат стосунків і якщо людина з цим погоджується - нема підстав щось змінювати чи сподіватися. що в майбутньому щось зміниться. + коли стало некомфортно - ’ніхто нікого насильно не тримає’
Ответ дляГореотума
В фатум, долю не вірю, не набожний.
Мені вже не 16 - я бачив, як помирали/гинули молоді і достойні ((( і як доживали до старості негідники.
А щодо стосунків - будь чесним і підтримуй стосунки, якщо це взаємно комфортно.
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Тобто аспект відповідальності за іншу людину ви взагалі не приймаєте? З чого і починалася тема, у жінки виникли проблеми і так званий партнер чи чоловік чи хто він там просто зник з горизонту. У моїх очах це безвідповідальна поведінка, ви назвали це - стало некомфортно і ніхто насильно нікого не тримає, як і поступив цей чоловік із теми. Як ви вважаєте, керуючись такою логікою, якщо конкретно вам буде потрібна допомога, інші люди мають бути відповідальними по відношенню до вас чи також як стане їм некомфортно з вами відразу зникати з горизонту і чекати, доки у вас знову все буде ок? Ну некомфортно ж.
Ответ дляГореотума
Автор вважає (вважала), що у неї з партнером - не ’просто секс’, а певні більш серйозні стосунки. В таких стосунках логічно очікувати допомоги від партнера у важку хвилину. І, напевно, не варто продовжувати такі стосунки, якщо пересвідчилася/зрозуміла, що такої допомоги не буде.
В описаній мною ситуації - ’лише секс’. На цьому ’стосунки’ починаються і закінчуються. Тим більше, із заміжньою жінкою))). В такому форматі ’відповідальність за іншу людину’ малоймовірна і на неї не варто розраховувати.
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
За вашою ж логікою, секс - це лише крок до стосунків. Де та грань, де починаються стосунки і закінчується просто секс? У сексі люди також, до речі, несуть відповідальність один перед одним. Здоров´я, можлива вагітність і пов´язані із цим проблеми. Ну чи от ваша заміжня подруга скаже вам, у мене серйозні проблеми зі здоров´ям - ви закінчите ці секс-стосунки з нею, можливо вона і не зможе вже займатися сексом через ці проблеми, втратить привабливість? Чи будете вважати, що це лише справа її чоловіка? А ви тут ні до чого?
Чи зараз ви напишете, що все відносно і буде залежати від конкретної ситуації?
Що спонукало би вас бути відповідальним по відношенню до жінки, з якою у вас лише секс?
Ответ дляГореотума
Давайте розмежовувати:
1) стосунки у форматі ’лише секс’
2) стосунки сімейні чи наближені до сімейних (де секс- лише цеглинка).
І вже від того розмежування ’нести відповідальність’
Щодо вагітності (як і вен.хвороб) - лише презерватив. Завжди.Лише. Незалежно від днів,...
З коханкою - звісно, стосунки припиняться, якщо не буде сексу. Друзями залишимося - ми знайомі дуже багато років
Я не був відповідальним ні до кого з ’колишніх’ :
1) одній - допоміг з розлученням (її чоловік не хотів, сперечалися за дитину,..) + багато чого купив в квартиру (треба було, це не айфони) і оплатив (по здоров’ю). А, ще - психологічно примусив кинути курити)))
2) другій - допоміг з перевіркою податкової (ФОП, виписали великий штраф при закритті ФОПа), допоміг з авто (ремонт, продаж).
Так що ніякої ’відповідальності’ ні за кого не було, ’ніхто нікому нічого не винен’
1) стосунки у форматі ’лише секс’
Белая и пушистая
• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Давайте розмежовувати:
1) стосунки у форматі ’лише секс’
мені цікаво, дівчина вас просила про допомогу? зремонтувати авто?
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Давайте розмежовувати:
1) стосунки у форматі ’лише секс’
Ну чому ж, з ваших прикладів ви якраз взяли на себе певну відповідальність. При тому, що стосунки були тимчасові. Якщо говорити про автора, то її чоловік щез з горизонту, дізнавшись про проблеми. І це зовсім інше.
Ви цікавий співрозмовник, і те, що навіть ви відповідаєте на такі складні питання, додає вам шарму:-) Інша справа, що все має бути чесно, і жінку таки, як ви правильно пишете, потрібно попереджати відразу до сексу про формат стосунків. Щоб не було жодних ілюзій.
На жаль, на відміну від вас, більшість чоловіків цього не робить, через що і виникла ця дискусія. Бо більшість просто знайомиться для стосунків, а має на увазі часто разовий секс або якийсь тимчасовий секс і часто з багатьма партнерами одночасно. І це проблема.
Вашу точку зору можна не розділяти, але ви відкрито про неї повідомляєте і маєте на це повне право:-)
Ответ дляБелая и пушистая
Треба було підремонтувати для продажу і з’їздити на огляд до покупця, бути присутнім при отриманні нею грошей (не космос- 12 тис.дол.). Вона в авто - як я в квантовій фізиці))). Щось допоміг, відправив до знайомого автомайстра, який все зробить на совість (для продажу)))) і не завищить ціну. При продажі (переоформлення в МРЕО) був з нею - щоб не було ’нюансів’ при розрахунку. Не просила - просто сказала ’треба продати і є покупець’ - я не раз в житті проходив цю процедуру))
Ответ дляГореотума
Дякую)))
Жінкам, особливо дорослим (30+ і далі) також тоді треба за місяць-два-три розуміти (по вчинках чоловіка), на який формат стосунків готовий чоловік, а не ’слухати лапшу на вуха’ і не створювати сама собі ілюзії.
П.С. щодо мене - це не відповідальність. Я зробив те, що вмію по профілю. Ну і допоміг. Вони мене теж годували смачним час від часу (прекрасно готували обидві!!)))) - не вважаю це ’відповідальністю’)))