Белая и пушистая• 05 декабря 2023

Дізналась, що мене використовували як красиву компанію

Не довго зустрічаємось, 2 місяці тому я зрозуміла, що дуже холодний став. Минулого тижня, сам сказав, що зробимо паузу. В мене виникло багато проблем, я побила машину. Проблеми на роботі. В той момент, коли мені потрібна підтримка і допомога, він прийняв рішення зробити паузу. Сьогодні сам написав, що не зрозумів що відбулось, 2 місяці тому йому стало якось важко зі мною. Він подумав, що буде так краще, щоб я подумала і все розставила по місцях в своїй голові.
І 2 місяці тому, я цей холод відчула інтуїтивно, почала розпитувати що сталось, чому мало уваги, що змінилось, він мовчав.
Він мені матеріально не допомагав, лише декілька раз їздили в подорож, деколи я оплачувала, деколи він. І в ресторанах він завжди платить. Тобто я подумала зараз мені потрібно допомогти з машиною і він подумав, що не хоче, вирішив так вийти з ситуації.
Сьогодні написав, що він відчував раніше, покликав на каву.
А в моїй голові все стало на місце, в деяких ситуаціях він поводив себе дивно. Я для нього була гарна та зручна компанія, коли в нього був настрій. красива, можна провести час. Автономна, сама вирішую свої питання, сама себе забезпечую, не потрібно витрачатись.
Дівчата, мені так боляче. вперше в такій ситуації. я закохалась, як дурочка, а мене використовують і співають як люблять, тільки без підтвердження діями 😅
Тобто коли все було добре, можна зустрічатись, коли з‘явились проблеми, він втік.
сказала куди йому йти, але такі емоції неприємні.
Як я хотіла відносин, що не зрозуміла, яка я зручна і мене використовують. Потрібен час щоб відійти.
вибачте за сумбур, на емоціях пишу.
завтра сеанс у психолога, нова тема для роботи.
У кого таке було, що робили?
АБВГДейка• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Удалено администрацией...
Тыкать своему помагающему будете. Хотя сомневаюсь что он есть))

whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Досвидос
Маю натхнення• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Зачем нужен мужчина что не решает твои проблемы? В качестве полового уя? Так можно дилдак купить с таким успехом, а не целую свинью ради одной сосиски, терпеть)
Навіщо потрібна жінка, що тільки і вішає на тебе свої проблеми? Як статева дірка? Так можна гумову купити з таким успіхом, а не цілу свиню заради однієї дірки, терпіти)
АБВГДейка• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Досвидос
Смайлик в маске? У вас со зрением плохо или с пониманием?
viter33• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Якщо мужик буде нить і просити відновіти спілкування знач щось в ній потрібно йому.
Удалено администрацией...
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Не вішає. Вона жива істота, слабка в чомусь. Хоче щоб саме коханий захистив допоміг. Саме він.
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
МинерАлочка• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Всмысле использовал? Вы ж оба весело проводили время. Ему надоело. Имеет право. И не участвовать в ваших финансовых проблемах тоже. У него какой статус был,что он должен был решать все ваши траблы?
Автор дуже нав´язлива. Читала її попередню тему. Хлопець дав ноги, не кожен таке витримає
viter33• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Удалено администрацией...
’Авось вдасться’

whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
’Авось вдасться’
Удалено администрацией...
Обращеница• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ой какая вы резкая и крутая! А по факту - вынуждены выдавать отсутствие желающих вам помогать мужчин не за свою печальную действительность, а за свою позицию)) Ну или вы мужик на женском форуме набрасывающий из под анонима, что тоже печально)
Маю натхнення• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Уявіть собі, чоловіки теж живі істоти, зі своїми потребами, тарганами, бажаннями, щоб поруч був партнер, а не амеба безхрибетна.
Як цікаво, я повторила Вам Ваші ж слова, але виходить вони діють лише в одному напрямку.
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я хочу бути жінкою поруч з люблячим чоловіком, а не ’партнером’
Стебель березы• 05 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
ну як, майже 1 рік🤪 ще й каже, чи можемо все повернути так, як було 2 місяці тому 😅 це я забуду про свої проблеми чи не буду говорити йому.

на х Єр Імператори. Автор, выше нос
viter33• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Удалено администрацией...
Я більше схильнИЙ вважати, що він таким чином вирішив відмежуватися від проблем автора ( в першу чергу матеріальних - ремонт авто).
Якщо хтось інший вирішить ці проблеми на себе брати ( фінансово) - думаю, не буде проти.
Щодо ’все повернути, як було 2 тижні тому’ - це не = фінансуванню потреб автора.
Авокада• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Удалено администрацией...
то сейчас вы можете диктовать,а пройдёт не так уж много времени и будете рады чтобы кто-то позвал на кофе))
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Согласна. Он отгородился от ее проблем. Но его ключевая ошибка если она нужна ему в целом. Потому что она к нему не вернется никогда с вероятностью 99,9%
АБВГДейка• 05 декабря 2023
Ответ дляОбращеница
К сожаление или к счастью, провидец из вас абсолютно некудышний. Поясню для тех,у кого туго с пониманием текста. Мужчина это хоть и сильный пол,но он человек тоже и тоже нуждается в искренем внимание к себе, а когда его используют в качестве кошелька или члена,как написала комментатор выше,то любой разумный мужчина это увидет и поймёт.
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляАвокада
Какие глупости. Я люблю себя, отношения не главное. Но если быть с мужчиной, то с самым лучшим умным заботливым сильным любящим любимым.

viter33• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Якщо б вона була потрібна - він би не запропонував розійтися (взяти паузу). Вони вже рік зустрічаються - за цей час зрозуміло, чи ’потрібна’, чи ’деколи приємно разом час провести без зобов’яззань’.
І навіть якщо б ’зрозумів, що без неї не може’ - починав би зі слів ’всі твої проблеми вирішу, але давай все повернемо’
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Я не использую. Я искренне умею любить и восхищаться!
Авокада• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
захистив допоміг это другими словами чтобы дал денег
Алина-1240• 05 декабря 2023
Бай бай говорить
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляАвокада
Если это решает проблемы, то да - дать денег. Это знак его любви и заботы.
ХвостПистолетом• 05 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Тільки я не зрозуміла, звідки автор взяла, що з нею зустрічалися, бо вона красива?
Чувак сказав, що йому важко з нею, а вона зробила висновок, що вона красива компанія. Генаільно!
фото в студию! развеем ее сомнения по этому поводу
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Согласна. Он не любит и не ценит.
Обращеница• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Это у вас туго с пониманием) И вообще у вас в жизни туго, потому и приходится от безысходности входить в позицию ’сильного’ пола, который к вам прибился, только к вам прибился мужчина слабого пола, т.к. к сильному в позицию входить не нужно, на то он и сильный))
ПАЦАНКА О• 05 декабря 2023
Это нормально, просто не для всех. Я 3 года встречалась, из них 2 года жили вместе, пока созрела на замужество.
Знаю много историй, когда у мужчин на этапе встреч возникали проблемы и дамы самоудалялись, потому что не хотели в этом участвовать. Ваш охладел до появления ваших проблем. Так что у вас все честно.
viter33• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Согласна. Он не любит и не ценит.
..... І тому вирішив, що матеріально вкладатися нема сенсу.
особливо, напередодні свят (де до 08.03 - треба робити 4 подарунки). + ще те авто.....
Авокада• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
а читается деньги,деньги,деньги...