Белая и пушистая• 05 декабря 2023
Дізналась, що мене використовували як красиву компанію
Не довго зустрічаємось, 2 місяці тому я зрозуміла, що дуже холодний став. Минулого тижня, сам сказав, що зробимо паузу. В мене виникло багато проблем, я побила машину. Проблеми на роботі. В той момент, коли мені потрібна підтримка і допомога, він прийняв рішення зробити паузу. Сьогодні сам написав, що не зрозумів що відбулось, 2 місяці тому йому стало якось важко зі мною. Він подумав, що буде так краще, щоб я подумала і все розставила по місцях в своїй голові.
І 2 місяці тому, я цей холод відчула інтуїтивно, почала розпитувати що сталось, чому мало уваги, що змінилось, він мовчав.
Він мені матеріально не допомагав, лише декілька раз їздили в подорож, деколи я оплачувала, деколи він. І в ресторанах він завжди платить. Тобто я подумала зараз мені потрібно допомогти з машиною і він подумав, що не хоче, вирішив так вийти з ситуації.
Сьогодні написав, що він відчував раніше, покликав на каву.
А в моїй голові все стало на місце, в деяких ситуаціях він поводив себе дивно. Я для нього була гарна та зручна компанія, коли в нього був настрій. красива, можна провести час. Автономна, сама вирішую свої питання, сама себе забезпечую, не потрібно витрачатись.
Дівчата, мені так боляче. вперше в такій ситуації. я закохалась, як дурочка, а мене використовують і співають як люблять, тільки без підтвердження діями 😅
Тобто коли все було добре, можна зустрічатись, коли з‘явились проблеми, він втік.
сказала куди йому йти, але такі емоції неприємні.
Як я хотіла відносин, що не зрозуміла, яка я зручна і мене використовують. Потрібен час щоб відійти.
вибачте за сумбур, на емоціях пишу.
завтра сеанс у психолога, нова тема для роботи.
У кого таке було, що робили?
вибачте за сумбур, на емоціях пишу.
У кого таке було, що робили?
Ответ дляviter33
Якщо хлопець/чоловік не зацікавлений в серйозних/тривалих стосунках (пост 79) - то не має особливого значення, чи ’просікають’.
Максимум - після 09.03 буде інша)) І зекономлені 3000 дол.)))
Ну оно и к лучшему. Не помог в проблеме, не захотел дарить подарки на ДР, НГ, 14.02. Ну значит 3000 € ему ценнее тебя. Важно это понять и просто уйти.
Белая и пушистая
• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Простите конечно. Но просто обнять может и подруга. У вас мужчина есть или его нет. Если он не помогает а такой ’ну ты там сама справляйся’, то никакого мужчины у вас нет по факту.
це я зрозуміла. Тому і важко, бо я закохалась в лапшу на вуха.
Ответ дляБелая и пушистая
чтобы обняли, прижали, погладили по голове и сказали, что все порешаем, ничего страшного, справимся. Да, я все самостоятельно решу. От него хотела всего, чтобы успокоил, поддержал. Деньги, заработаю, это не проблема. неудобно будет, но как есть, не умру.
Девочка, запомни: мужчина Всегда находит деньги и время на то что ему правда важно. Это на тебя ему жаль денег и тепла.
ХвостПистолетом• 05 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
говорылы-былыкалы....
Ответ дляБелая и пушистая
Поганий варіант
Якщо ’все вирішу/зароблю сама, а ти - просто погладь’ - ви самі його почнете зневажати (після того, як все самі вирішите/оплатите)
палка-копалка• 05 декабря 2023
Правильно й зробили, що послали його, він не відчував до Вас справжню любов, а лише влюбчивість, та бажання.
Але не допомогати бажання, коли Вам це знадобилося, а тільки добре проводити з Вами свій час.
Добре, що Ви самі вирішили не продовжувати з ним більше зустрічі, бо якби це зробив він, Вам було б набагато неприємніше на душі. Тому беріть себе в руки, та щиро вірте в те, що Ви зустрінете набагато кращого чоловіка, ніж те недорозуміння, яке Ви відверто послали.
Ответ дляwhoknows
Та да, женщины вечно усложняют и ищут оправдания мудацкому поведению
На самом деле все просто не позвонил -не заинтересован
Не сделал -не хотел
Ответ дляwhoknows
Я не проти. У меня такой же товарищ отвалился. Зато гештальт закрылся. Сразу поняла все. А то имел меня в мозг годами.
Не хочу образити - але якщо Ви лише через пару років зрозуміли, що він не хоче вкладатися. а лише безкоштовний секс - то у нього непогано виходило все протягом років.
Ответ дляviter33
Нет. Это не он такой прям мачо и манипулятор, а я витала в иллюзиях и любила и думала что взаимно. Это игры моего разума, а не заслуга того человека.
Ответ дляБелая и пушистая
ну як, майже 1 рік🤪 ще й каже, чи можемо все повернути так, як було 2 місяці тому 😅 це я забуду про свої проблеми чи не буду говорити йому.
Влюбляться надо в тех, кто вас любит и не просто по ушам ездит. А в ваших словах, вы сами пишите - ’ничего не делал, для меня, иногда оплачивал, остальное я сама’
Белая и пушистая
• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
я це розумію. це правда 100%
Ответ дляМиззери
Ну печально что у вас ни уважения к партнерам ни самоуважения нет ни денег на проститутку что приходится врать и изворачивался так убого
Ще раз повторюю - при виборі між ’чесним’ і ’3000 дол.’ не завжди виграє перше. Особливо, якщо грошей - не безліміт і партнер - не є критично потрібним/важливим (а лише для приємного проведення часу).
Повія ’середньої паршивості’ - 100 дол. Навіщо?
Гореотума• 05 декабря 2023
Вам правильно написали, у вас з´явилися проблеми, і він дистанціювався, тому що не хоче приймати участь у їх вирішенні, а може і взагалі чути про них. Тому зробіть висновки і у майбутньому намагайтеся раніше зрозуміти, що перед вами за людина.
Ответ дляviter33
Нет смысла вам доказывать что либо
Желаю вам получать аналогичное отношение к себе от женщин
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Я чоловік
Рахуємо - мінімум по 500 дол. * 4 свята = 2 000 дол.
+ ремонт авто (нехай 1000 дол.)
Тобто, - 3000 дол.
А з 09.03 можна ’розкаятися’ і все відновити (тобто, за 3 міс. економія 3000 дол.)
Все ’просто, як двері’
’нічого особистого, тільки бізнес’
+ ремонт авто (нехай 1000 дол.)
Тобто, - 3000 дол.
Все ’просто, як двері’
’нічого особистого, тільки бізнес’
Скажіть, просто цікаво, ви так до пенсії збираєтеся? Ну отак знайомитися, потім на свята робити вигляд що розійшлися, потім знову з´являтися із впевненням що ви потрібні, такий як ви є? Я так зрозуміла, це стиль життя зараз такий у багатьох?
Гореотума• 05 декабря 2023
Ответ дляviter33
Але для партнера ви граєте роль ’критично необхідного’? Ну щоб не втекла, да?
Може, все таки дешевше до повії? Чи бридуєте, бо невідомо хто там до вас побував вже? Ну це теж вибір, зато чесний.
Ответ дляГореотума
Чітко відповідаю - таким вже не займаюся давно.
Дуже давно
Зі студентських років))
Є одна постійна коханка, ми одне одного ’на гроші’ не розводимо і не намагаємося використати у фін.плані (тут же у 80+% - ’чоловік потрібен доти, доки він у мене може і хоче матеріально вкладатися’)
Про всіх сказати не можу - кожен обирає для себе індивідуально. Але якщо жінки бачать в чоловіках лише гаманець для закриття своїх питань - то не здивуюся, якщо така практика розповсюджена.
Дуже давно
Зі студентських років))