Белая и пушистая• 05 декабря 2023

Дізналась, що мене використовували як красиву компанію

Не довго зустрічаємось, 2 місяці тому я зрозуміла, що дуже холодний став. Минулого тижня, сам сказав, що зробимо паузу. В мене виникло багато проблем, я побила машину. Проблеми на роботі. В той момент, коли мені потрібна підтримка і допомога, він прийняв рішення зробити паузу. Сьогодні сам написав, що не зрозумів що відбулось, 2 місяці тому йому стало якось важко зі мною. Він подумав, що буде так краще, щоб я подумала і все розставила по місцях в своїй голові.
І 2 місяці тому, я цей холод відчула інтуїтивно, почала розпитувати що сталось, чому мало уваги, що змінилось, він мовчав.
Він мені матеріально не допомагав, лише декілька раз їздили в подорож, деколи я оплачувала, деколи він. І в ресторанах він завжди платить. Тобто я подумала зараз мені потрібно допомогти з машиною і він подумав, що не хоче, вирішив так вийти з ситуації.
Сьогодні написав, що він відчував раніше, покликав на каву.
А в моїй голові все стало на місце, в деяких ситуаціях він поводив себе дивно. Я для нього була гарна та зручна компанія, коли в нього був настрій. красива, можна провести час. Автономна, сама вирішую свої питання, сама себе забезпечую, не потрібно витрачатись.
Дівчата, мені так боляче. вперше в такій ситуації. я закохалась, як дурочка, а мене використовують і співають як люблять, тільки без підтвердження діями 😅
Тобто коли все було добре, можна зустрічатись, коли з‘явились проблеми, він втік.
сказала куди йому йти, але такі емоції неприємні.
Як я хотіла відносин, що не зрозуміла, яка я зручна і мене використовують. Потрібен час щоб відійти.
вибачте за сумбур, на емоціях пишу.
завтра сеанс у психолога, нова тема для роботи.
У кого таке було, що робили?
Як міряти?• 05 декабря 2023
Нічого, забували та й усе.

Да_Я_ТакаЯ_• 05 декабря 2023
ну да таке..неприємненько. але бувають і такі випадки що відразу здається проблемною, то ніхто і на каву не кличе навіть. бо ще не дай боже про допомогу яку попросить - шо ж тоді робити
Яичница с беконом• 05 декабря 2023
Радуйтесь, что много времени на него не потратили. Лучше вскрыть такого раньше, чем позже. Было бы больнее.
АБВГДейка• 05 декабря 2023
Всмысле использовал? Вы ж оба весело проводили время. Ему надоело. Имеет право. И не участвовать в ваших финансовых проблемах тоже. У него какой статус был,что он должен был решать все ваши траблы?
Зажуженная Жужжа• 05 декабря 2023
Дурний якийсь. Міг би новий рік, день Валентина і 8 березня перечекати. А то витрачатись прийдеться
Сама вумна тутички• 05 декабря 2023
Краше зараз все так, чем потім
Залізний кіготь• 05 декабря 2023
Розумію, як вам зараз тяжко. Але потрібно виходити із токсичних відносин.
Говоріть про це, стільки скільки вам потрібно. Але повертатися - це знов опинитися на дні.
Якщо хочете здорові стосунки - треба шукати партнера зі здоровим поглядом на життя.
Якщо хочете страждати і бути жертвою- шукайте можливість примирення

Це все
автор Белая и пушистая • 05 декабря 2023
Ответ дляЯичница с беконом
ну як, майже 1 рік🤪 ще й каже, чи можемо все повернути так, як було 2 місяці тому 😅 це я забуду про свої проблеми чи не буду говорити йому.
whoknows• 05 декабря 2023
Забудьте его. В чс и все.

whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Та не отаечайте этому дебику и все. Пусть общается там тихо сам с собою.
Ответ дляАБВГДейка
статус парня, как мне говорили. Да, имеет право, но только когда оба на это согласны.
Мамаша в бигудях• 05 декабря 2023
Добре ,що не багато часу пішло на нього,краще бути красивою
компанією ніж страшною подругою
Хтомолодець? Я!• 05 декабря 2023
Фото в студию! Может быть, вам и не о чем волноваться...
Контрольница• 05 декабря 2023
Быстрее ремонтируйте машину и прибежит и скажет бес попутал
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Зачем нужен мужчина что не решает твои проблемы? В качестве полового уя? Так можно дилдак купить с таким успехом, а не целую свинью ради одной сосиски, терпеть)
Яичница с беконом• 05 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Не три или пять лет, например. Просто говнюк редкостный. Мужчина наоборот должен помогать и поддерживать.
А как так получилось, он до этого в ваших вопросах/жизненных проблемах мелких не участвовал? На протяжении 8 мес?
Маю натхнення• 05 декабря 2023
Тільки я не зрозуміла, звідки автор взяла, що з нею зустрічалися, бо вона красива?
Чувак сказав, що йому важко з нею, а вона зробила висновок, що вона красива компанія. Генаільно!
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Якщо мужик буде нить і просити відновіти спілкування знач щось в ній потрібно йому.
Б´ю байдики• 05 декабря 2023
В сенсі, що робили? Хіба тут є варіанти?
Не обирайте таке г#вно в майбутньому і буде вам щастя.

viter33• 05 декабря 2023
Логічно.
тут Миколая, Новий Рік, 16.02, 08.03.
+ ваша машина((
Краще взяти паузу на 3 міс ))))
Я супер-пупер• 05 декабря 2023
бабы дуры,мужики более просчетливые и меркантильные,когда женщины себя так ведут считают меркантильными и т п
АБВГДейка• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 05 декабря 2023
така історія без жодної конкретики. мільйон причин можна притягнути.
Коплю на груди• 05 декабря 2023
Так он похолодел к вам за 2 месяцев до ваших неприятностей или во время них и как раньше было, помогал, поддерживал?
Маю натхнення• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Або за ці 2 місяці не знайшов іншу, а організм вимагає. Чи це вперше, коли на горизонті з´являється колишній зі словами ’біс поплутав’?
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Удалено администрацией...
Яичница с беконом• 05 декабря 2023
И автор, когда я говорю о паузе, подразумеваю полный разрыв… это такой вежливый способ разорвать отношения, не выясняя их при этом и не задевая ничьего самолюбия
Б´ю байдики• 05 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Машина?
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Тіки терпіли приймають колишніх.
whoknows• 05 декабря 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Машина?
Наприклад