Каяспер• 05 декабря 2023

Придумати рубаї, хто таке задає на домашку

Син 8кл прийшов каже надо придумати рубаї
А ми всі тут вдома вміємо вірші складати і рифмоплеты...
Де знайти і як це зробити?!
1,2 і 4 римуються, 3 ні. Має бути думка і висновок, засновок.
Це якесь знущання з батьків і дітей
волосатое стекло• 06 декабря 2023
Вот она деградация. ИИ.

Пусть дитё думает и включает мозги. Ничего сложного там нет.
Непогодка• 06 декабря 2023
Бедный ребёнок: вместо того чтобы разбирать математику, физику, химию, он должен вечер потратить на такую херню.
Вот скажите кому это надо? Он что стихоплетом будет? Учителя вообще подурели со своими заданиями
автор Каяспер • 06 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
Ну по перше завдання придумують не вчителі, в них є програма, плани уроків. Де їм дають що і коли діти мають вчити. Так що здебільшого вчитель сам не вигадує домашні завдання.
А вигадує міносвіти де працюють здебільшого ті хто в школі ніколи толком не працювали, так само як і більшість автори підручників далекі від реалій роботи в школі.
автор Каяспер • 06 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
І так я розумію для чого дають такі завдання, але тим не менш вони мене бісять)))