Щира українка• 07 декабря 2023

Як його забути?

Заміжня, з чоловіком не живемо разом, давно чужі люди, є двоє дітей- підлітків. Так хочеться сімейного щастя, вірного і надійного чоловіка, кохати і бути коханою. Він військовий, розлучений. Стосунки швидко закрутились, я залипла на нього. Він теж говорив, що я йому потрібна. Та вчора в розмові сказав, що мріє звільнитися і поїхати додому, я в його плани не вхожу. Розумом я все розумію, на його місці я б теж не хотіла жінку з дітьми. На сім´ю і не розраховувала, можливо, хотіла б жити з дітьми, а з ним продовжувати зустрічатися, відпочивати, інколи бувати в гостях. Але він не хоче. Причому хоче продовжувати зустрічатися, поки служить в нашому місті. Я сказала, що хочу стосунки з можливістю їх розвитку. Він промовчав. Не знаю, чи продовжувати зустрічатися, бо живу тільки цими зустрічами, але на душі важко, знаючи, що йому тільки секс потрібен. Чи поставити крапку зараз, перестраждати і забути. Як це зробити? Причому інколи бачитиму його в містечку.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Скільки років вам і йому? В нього діти є?
Свого шукаєте? )
Salsa-24da• 07 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Не смешивайте в одну кучу - любовь может бы и с детьми от первого брака и мужик -муд@к. Вот и все! Беда не в вас, а в этом мужике.
Почему судак сразу.
Сказал честно.
Не играл в заботливого папочку.
Я тоже чужих детей с трудом переношу за редким исключением
Брюлик в стразах• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Мені 43, йому 50. У нього дочка доросла закордоном.
А жінка колишня в Україні?
Взагалі не розумію чому ви думаєте що ваші діти то перешкода, в вас діти не груднічки, напевно підлітки самостійні, справа не в них точно, дивно було б у 43 роки дітей взагалі не мати
Salsa-24da• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Сказав, йому нема сенсу мене обманювати, був би одружений- сказав би, адже я заміжня. Все по чесному. Жодного разу не був помічений на брехні.
Чего с мужем не развелись?
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ну що б ви його палкіше у ліжку кохали. Коли жінці невзначай даєш якусь надію ( наприклад, я не одруженний, май на увазі, ти можеш стати дружиною), то жінки ж зі шкури деякі лізуть, щоб догодити у всьому, тільки б взяв у дружини.
Ось побалакайте з ним відверто, якщо не сцикло , то зізнається. Запитайте:’ любий, скажи відверто, ти одруженний’? Ну невже ви не вмієте хитрити, ви ж жінка. Скажіть, що на ваші стосунки це не вплине, просто хочете трохи чесності.
В гетконтакті дивились номер? Може там позначенний коханний, або що.
Дивилась і в гетконтакті. І запитувала на початку стосунків, він розповів історію про дружину. І ось недавно запитувала, сказав, що сенсу обманювати нема. Відповідав невимушено на всі питання, не було приводу засумніватися.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Чего с мужем не развелись?
Сказав, що дітям аліменти з мінімалки будуть, працює не офіційно.
Salsa-24da• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Скільки дітям вашим.
Так розумію, що не малиші
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
А як ви хочете побудувати нові відносини не завершивши старі?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
І оце так легко поїде від вас, якщо демобілізують?
Ну до літа розважайтесь тоді. Бо раніше не демобілізують.
Місячне Сяйво• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Не знаю. Я на самому початку одної спроби сказала що з одруженими категорично не зустрічаюся і чи точно він розлучений? Перед цим просто спілкувалися, без флірту і говорив, що також розлучений. Він сказав що такі самі принципи. Точно розлучений. І тут, коли я залипла, коли вже була зустріч реальна. Мені приходить повідомлення від ’ його вже колишня’ дружини. Сюрпрайз.
А як же вона про Вас дізналася?
Так в пише ’ вже колишня’?
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
А жінка колишня в Україні?
Ні, вона давно виїхала, це та, що офіційна була. А з якою жив останній час- виїхала на початку війни, не спілкуються( так говорить). У відпустку закордон збирається до доньки.
Брюлик в стразах• 07 декабря 2023
І взагалі три місяці то не срок, а ви вже виносите йому мозок, сьогодні так думає завтра по іншому, зустрічайтесь а там час покаже
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Скільки дітям вашим.
Так розумію, що не малиші
13 і 10 років
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А як вона про вас дізналась, і як ви зрозуміли, що колишня?
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А як же вона про Вас дізналася?
Так в пише ’ вже колишня’?
Саме так. Я тут писала цю історію. З його месенджера в фб. І просила щоб я на нього не ображалася. Я тоді в шоці була і від новини, і від формулювання (
Тільки оце ось як відійшла вже.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Так, сказав, що поїде, а у мене чоловік, діти. Я пояснила, що чоловік- формально, діти- так, зі мною будуть.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Вона так написала. Як дізналася - я не запитувала. Я була дуже зла в цілому від ситуації, на нього, що мені не цікаво було як дізналася.
А він тільки й зміг в смс на моє запитання що це було все вичавити ’ вибач’
Леди_на_драндулете• 07 декабря 2023
Автор, насолоджуйтесь відносинами, якщо вони вам приємні. Не загадуйте наперед. Може все змінитись... Але ви про це не повинні думати...живіть зараз...
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
То може його саме це смущає? Що ви таки заміжня?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Ну чоловік не проблема, він це розуміє. Зробив акцент на дітях. Він вже у тому віці, що воно йому 300 років не впало жити з підлітками. Знайде собі жінку, у якої дорослі будуть діти і житимуть окремо. Зараз чоловіку взагалі не проблема жінку найти.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Я сказала, що мені потрібен справжній чоловік поряд, зі своїм розлучусь, як тільки стане потреба.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Так, жив саме з такою, без дітей.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Тільки оце ось як відійшла вже.
А на що ви були ображені?
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
А на що ви були ображені?
Вона написала, що останнє спілкування було з нею, не з ним. Вона з його акаунту писала.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Може вона всеж не колишня, а він їй все розповів, що зрадив їй. Ось і написала вам. Дивно все це.
Леди_на_драндулете• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Ну, якщо чесно, то потрібно розлучитись... А то все одно ви заміжня і якась причина нерозлучення є... Ви чомусь не розлучаєтесь, він також не говорить про ваше майбутнє разом... Ви обоє ще не готові до серйозних відносин...
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
При згоді двух сторін на розлучення , розлучають за місяць.
Salsa-24da• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
13 і 10 років
Три закон о демобилизации еще не известно примут ли.
Живите и не торопите события
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
І така турботлива?) Не ображайтеся?)
А якщо чесно то вже все рівно. Хай будуть щасливі. Просто вірити після такого важко . Але то також лікується))
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Так, жив саме з такою, без дітей.
Не переймайтеся ним, та і все. З вами він, бо так сталося, він подивився, ви забалакали, він запропонував ви не відмовили. Любові в нього немає. Ходить для сексу та і все. І він це не скриває. І ви так робіть. А як вам неприємно, що до вас так, то порвіть, далі ще більш приклеїтися до нього.