Щира українка• 07 декабря 2023
Як його забути?
Заміжня, з чоловіком не живемо разом, давно чужі люди, є двоє дітей- підлітків. Так хочеться сімейного щастя, вірного і надійного чоловіка, кохати і бути коханою. Він військовий, розлучений. Стосунки швидко закрутились, я залипла на нього. Він теж говорив, що я йому потрібна. Та вчора в розмові сказав, що мріє звільнитися і поїхати додому, я в його плани не вхожу. Розумом я все розумію, на його місці я б теж не хотіла жінку з дітьми. На сім´ю і не розраховувала, можливо, хотіла б жити з дітьми, а з ним продовжувати зустрічатися, відпочивати, інколи бувати в гостях. Але він не хоче. Причому хоче продовжувати зустрічатися, поки служить в нашому місті. Я сказала, що хочу стосунки з можливістю їх розвитку. Він промовчав. Не знаю, чи продовжувати зустрічатися, бо живу тільки цими зустрічами, але на душі важко, знаючи, що йому тільки секс потрібен. Чи поставити крапку зараз, перестраждати і забути. Як це зробити? Причому інколи бачитиму його в містечку.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
При згоді двух сторін на розлучення , розлучають за місяць.
Та ради бога. Я до чого?)
Але для багатьох це має значення. Бо зараз дуже багато на словах ми не разом, а виявилося що нормально там все в шлюбі і ніхто не збирався розлучатися
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вона написала, що останнє спілкування було з нею, не з ним. Вона з його акаунту писала.
Ааа, зрозуміла. От вона чудна.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ааа, зрозуміла. От вона чудна.
От і у мене була перша реакція ’ що це б...дь таке???? ’ ) Навіщо?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну, якщо чесно, то потрібно розлучитись... А то все одно ви заміжня і якась причина нерозлучення є... Ви чомусь не розлучаєтесь, він також не говорить про ваше майбутнє разом... Ви обоє ще не готові до серйозних відносин...
Та ну розлучиться, а той не одружиться. І мінімальні аліменти. Автора зрозуміти можна. Не беруть її в дружини і не пропонують.
А чоловвку тому кавалеру, діти 100 % не потрібні. 50 років мужику, він хоче жити і насолоджуватися , а не коники підлітків дивитися і на них гроші заробляти.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
А поки не розлучена то чоловік більше дає?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
І така турботлива?) Не ображайтеся?)
А якщо чесно то вже все рівно. Хай будуть щасливі. Просто вірити після такого важко . Але то також лікується))
Вічлива))))
Стебель березы• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Живу в маленькому селищі. Чоловіків нема. Зараз наїхало військових, довгенько придивлялися один до одного, знімав квартиру в нашому будинку, здавався серйозним і наміри наче були. А тут випливло.
Так может вам для начала хотя бы развестись ? А то вы замужняя женщина с 2 детьми, но ищите серьёзных отношений. А так по сути, да большинство военных просто ищёт секса на время их пребывания в армии . И опять же. Если вы хотите устроить личную жизнь, может вам переехать из маленького села, где нет мужчин, в большой город, где мужчин много и есть выбор?
Щира українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Так, дає 4-ту частину заробітку, як реальні аліменти.
Щира українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляСтебель березы
Думаю над цим.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
А що йому дає те, що він не розлучений?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Та ради бога. Я до чого?)
Я до того, що для дорослого чоловіка, у якого коханка ще не розлучена , але розлучитися, то не проблема, і він це розуміє. Він не дурний і знає, як запропонує жити разом, то автор миттю на розлучення подасть. Ось і мовчить. Проблема скоріш у дітях, або автора, як дружину не розглядає.
Щира українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А що йому дає те, що він не розлучений?
Він вважає, що у нас сім´я. Приїжджає на декілька днів, як ні в чому не бувало.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Автор так написала, що я зрозуміла ’да’. Пошукайте її пост.
Голубка миру• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Это как - приезжает, как ни в чем не бывало? И вы эти дни живете, как муж и жена?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Думаю над цим.
Ви розлучитеся, чоловік колишній фінансово буде меньше давати, а цей що зараз все рівно не одружиться з вами. Тут і дураку понятно, він сам сказав. І довго ви ще від мужика до мужика будете бігати? Мабудь ні, бо всім хочеться молодих. Гуляйте в своє задоволення, знайдеться той, хто покохає, то йому ваше заміжжя буде не проблемою. Зачекає, поки розлучитеся.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
🤔
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
А взагалі він вкурсі, що у вас чоловік, що ви не плануєте з ним жити більше, і не сприймаєте його за свого чоловіка?
А то якісь мутки читаю, наче ви чоловіку роги наставляєте, поки він десь працює.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Як все до кінця теми розкривається новими барвами)))
Підозрою що насправді оцей новий з самого початку шукав заміжню таку, з якою можна погуляти. Сам має спокійно відносини вдома. Раз туди рветься.
Щира українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
Ні, не живемо. Сексу нема більше 5 років. Живемо кожний своїм життям, але він хоче, щоб я була залежна від нього. Тому шантажує грошима.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Мені наче і чоловік офіційний автора не вкурсі, що вже давно олень.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
По ходу так
Щира українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Так, він в курсі. Зі сторони виглядає так, але фактично сім´ї нема . Ми місяцями не зідзвонюємось.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Короче, хай платить і далі. Не розлучайтеся, поки не знайдете чоловіка , який дійсно вас покохає і захоче з вами жити і вашими дітьми. Цей , що зараз скоріш за все у відносинах нормальних. Вас знайшов для інтиму, і поїде, не згадавши про вас. Хочете будьте з ним, хочте рвіть, то таке. Але його ж, як демобілізують, або перекинуть в інше місце, то поїде собі , не згадавши про вас.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Ну зрозуміло тепер більш меньш. А то якісь заплутані серіїї пішли)
Не цілуюсь з бодуна• 07 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Почему судак сразу.
Сказал честно.
Не играл в заботливого папочку.
Я тоже чужих детей с трудом переношу за редким исключением
Сказал честно.
Не играл в заботливого папочку.
Он с ней пока в этом городе, она об этом узнала случайно. Дело не в детях, а именно что он му@к, потому что играет живым человеком тут, а ее в известность даже не поставил!
Ms. При теле• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Так, ми не живемо. Але реально не розумію навіщо обманювати про одруження?
бо присунути хочеться
Ms. При теле• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Не знаю. Я на самому початку одної спроби сказала що з одруженими категорично не зустрічаюся і чи точно він розлучений? Перед цим просто спілкувалися, без флірту і говорив, що також розлучений. Він сказав що такі самі принципи. Точно розлучений. І тут, коли я залипла, коли вже була зустріч реальна. Мені приходить повідомлення від ’ його вже колишня’ дружини. Сюрпрайз.
Вона вам написала? Як вона знайшла контакти? Що написала?
Ms. При теле• 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Саме так. Я тут писала цю історію. З його месенджера в фб. І просила щоб я на нього не ображалася. Я тоді в шоці була і від новини, і від формулювання (
Тільки оце ось як відійшла вже.
за що?
Ms. При теле• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Так, сказав, що поїде, а у мене чоловік, діти. Я пояснила, що чоловік- формально, діти- так, зі мною будуть.
Тут справа не в дітях) Він просто чітко показав вам який формат у ваших стосунків. Це просто зустрічі, нічого більшого. А показав бо побачив що вам потрібно більше, ви говорите про майбутнє. І тут вже немає такого значення чи є у нього дружина чи немає, він сам чітко визначив для себе що він з вами робить. І це не сім’я (