Українська зірочка• 07 декабря 2023
Якщо нараховують у салоні краси більше, ви доплачуєте?
Ну там типу ви записалися на стрижку, і жіноча стрижка коштує 500 гривень, а потім адміністратор каже: доплатіть ще за чубчика 100, бо ми його рахуєм окремо. Або, у вас шоста довжина, тому з вас 700
Ви доплачуєте?
Результат:
вже голосів:
27 (64.29%)
Доплачую
15 (35.71%)
Ні
Смажена полуничка• 07 декабря 2023
Так не было.
Было что сказали ой а терминал сломался, но налички не было и как-то починился
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Об этом должны ДО сказать
Ні, ну а якщо клієнт прийшов з прямим волоссям, а в процесі виявилося, що воно у нього кучеряве і волосся дофіга, тоді як?
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2023
Я всегда цены спрашиваю ДО . Поэтому ничего выше названной цены не доплачиваю.
Spicy -02f0• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мастер не видела волосы клиента до стрижки?
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Питаєтесь коли сідаєте в перукарське крісло?
Секретница• 07 декабря 2023
А що десь кажуть точну суму не бачивши вас? По телефону мені говорять суму від і до і що залежить від довжини
Король дивана• 07 декабря 2023
В смислі стрижка окремо, а чубчик окремо? Як моде бути стрижка на частину голови? Нісенітниця якась.
В будь якому разі все озвучується ДО того як.
Spicy -02f0• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Это озвучивают до начала стрижки в нормальных местах, если меня цена не устроит просто уйду
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Нет . До того как туда сесть. Говорю мне нужна такая то стрижка. Сколько это будет стоить.
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляСекретница
Так, є перукарні з фіксованими цінами, незалежно від довжини
Україна понад усе!• 07 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Постригите меня на 20 грн, на развес
Spicy -02f0• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тогда как это может повлиять на цену конечную?
Они клиентов пытаются обмануть?
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А, я завжди по вайберу питаюся, надсилаю їм фото волосся
Король дивана• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тобто ціна залежить не лише від довжини, а й від густини?
Я б в такий салон не ходила, мало лі що вони зе зверху нарахують. Якісь жлобсткі замашки в них
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Постригите меня на 20 грн, на развес
Нє, без жартів, мені було, що нарахували окремо за чубчика і окремо за стрижку. Я відмовилася платити, але дівчина була незадоволена
фрау Гітта• 07 декабря 2023
Нет, конечно. У нового мастера я всегда спрашиваю, сколько будет стоить стрижка с учетом всех исходных данных и моих пожеланий. А у старых таких моментов не возникает.
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Зараз часто таке бачу у примітках, що і густину рахують. Як - ніхто не зна
Spicy -02f0• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Все равно конечную цену должны озвучить до начала стрижки
Україна понад усе!• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Да уж.. ну бывают случаи когда клиент просит только челку подравнять это одно. Но если уже стригут всё, то как это то отдельно, то отдельно...
фрау Гітта• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не встречала еще такого. Обычно стоимость зависит от длины.
Король дивана• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Довжину хоч якось модна виміряти, але ж густина то поняття відносне
з цими ,,кручу верчу запутать хочу,, краще справ не мати
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ще буває, що окремо за миття голови беруть у прайсі, 100 чи 200 гривень
заварний look• 07 декабря 2023
То есть. челка отдельно оплачивается? Впервые такое слышу. Я бы не оплатила.
Україна понад усе!• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну мытьё головы всегда шло отдельно. Т.к. бывают клиенты которые просто голову моют и все...
Доктор Хаос• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
І сушіння феном також 🤣
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це не завжди, тому що миття голови може входити у вартість стрижки
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
І сушіння феном також 🤣
а ще розчесати +50 гривень
ДА да да• 07 декабря 2023
В салон красоты я хожу только на стрижку и окрашивание. Стоимость мне озвучивают после выполнения всех работ