СирОжино пирОжино• 07 декабря 2023

Выгодно ли шить шторы на заказ?

Выгодно ли сейчас шить шторы на заказ на дому? Сколько просить за метр строчки чтоб пошли заказы? Посоветуйте, буду очень благодарна!
Tour_guide• 07 декабря 2023
В цьому геть не тямлю. Вчора була тема про хендмейд і майстринь. Все скочується до просування і попита, який за рахунок першого можна формувати.
Я вірю, що на всьому можна заробити, якщо є чуйка, гнучкість і просіювання.
Бажаю Вам успіхів!
Безсовісна кума• 07 декабря 2023
Можна. А ще можна постіль шити. рушники кухонні . тому що штори найбільше змінюють перед новим роком і перед паскою. Решта часу будуть не такі масові замовлення.
Tour_guide• 07 декабря 2023
Ответ дляБезсовісна кума
💯 як раз хотіла додати, що можна пропонувати, щось ще окрім штор.
Безсовісна кума• 07 декабря 2023
Ответ дляTour_guide
Екоторбинки )
ГЛЮкоза• 07 декабря 2023
Где заказы брать? Не думаю, что сейчас можно много клиентов найти... Как доп.доход - возможно, как основной - не думаю.
Стріляний птах• 07 декабря 2023
Мне кажется не выгодно. Шторы достаточно редко обновляют и их только ленивый не шьет.
Надежда-8877• 07 декабря 2023
Що мається на увазі - штори на заказ? Просто обробити край та нашити стрічку чи якійсь ламбрекен з витрибеньками? Як додатковий підробіток ,так.Ще постильна білизна, бо інколи треба якийсь нестандартний розмір.
Клиєнти - сарафанне радіо, місцеві районні канали вайбера,
фейсбука.
Швея - це підкоротити штани, ще якійсь дрібрний ремонт.
Tour_guide• 07 декабря 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Екоторбинки )
Чом би й ні? Вийти на еко спільноту, то взагалі бомба буде, все для них шити)