Пацаааааааан• 07 декабря 2023
Рыба и Скорпион
по вашему опыту
Результат:
вже голосів:
24 (60%)
хорошая совместимость
9 (22.5%)
не переносят друг друга
5 (12.5%)
не знаю
2 (5%)
нейтрально относятся друг к др
Чумачечая Весна• 07 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
Ну его было за что слушаться) просто резкий был иногда. Рыбе это сложно вытерпеть.
Так, от що помітила по всім своїм знайомим Рибам - вони не терплять тиску. Ніколи і ні від кого.
Замріяна• 07 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
Риби-чоловіки для мене розмазня.
В один період життя було три кавалери-Риби і я не питала знак ніколи, поки не побачила у них у всіх одну спільну рису- надмірна мрійливість , яка пасує тільки молодим дівчатам, і аж ніяк не чоловікам 35+
Согласна тк сама рыба. Очень не хотела чтобы сын родился рыбой. Пдр было рядом. Но теперь Рыба пытается понять Овна)))
Чумачечая Весна• 07 декабря 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Мне хочется рыбе навалять). Перечисленные Вами знаки, мне нравятся.
Ну от бачте, всі ми різні.
Тож не розписуйтесь за всіх, керуючись виключно своїми вподобаннями.
вентиляторная• 07 декабря 2023
Я - Рыбы, муж - Скорпион. Вроде живём. Ну ругаемся иногда. Меня тяжело вывести, но если выводят, то ховайся. Его проще, но он отходчивый. Я злопамятна.
Замріяна• 07 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну рыба не упрямый знак. Они могут быть поддатливые и без натиска. Поэтому не терпят его.
Пацаааааааан
• 07 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
По астрологии рыба женщина и мужчина скорпион отлично сочетаются. В молодости увлекалась астрологией, но кроме рыбы и скорпиона ничего не помню) Рыба легко приспосабливается к ядовитому скорпиону.
А если Рыба и Скорпион женщины, то тоже могут подружиться?
Зашла на 5минут• 07 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну от бачте, всі ми різні.
Вы же тоже на основе личного опыта в общении с теми или иными людьми, сделали определенные выводы.
Пацаааааааан
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Вы скорпион?
Чумачечая Весна• 07 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
Риби дуже навіть вперті, просто по інакшому))
Якщо, наприклад, Тільці вперті, твердолобі і прямолінійні, нас неможливо ’переперти’, а якщо заставляють, то ми йдемо на конфлікт, то Риба діє інакше: вона просто ігнорує те, що не хоче робити) Вона не буде сваритися, конфліктувати, але якщо їй щось не хочеться - то все одно не зробить.
Зато вмовити Рибу нескладно, особливо жалістною історією)
Чумачечая Весна• 07 декабря 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні, я просто відповіла на пост, де писалося, що Риб не терплять ВСІ інші знаки, і показала, що ваші враження суб´єктивні.
Кукусикиииииии• 07 декабря 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Большое значение имеет Асцендент и лунный знак человека, а не только знак зодиака.
Я Скорпион, Асцендент в Стрельце, никогда не дружила с водными знаками, а наоборот, со Стрельцами и Овенами...до смешного...даже начальство было Овенами и Стрельцами)) Со Львами всё плохо, особенно с женщинами
Замріяна• 07 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Так)) остання фраза вірна)))
Замріяна• 07 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Не сказала б.
Я Тілець, краща подруга Риби, купа колег Риб, дитина Риба, вітчим Риба - всі прекрасні люди, безпроблемні.
А от Леви, Стрільці і Козероги - найбільші гади. Постійно їм корону лопатою поправити хочеться.
Це тому що тільцям риба підходить по темпераменту а ось Леви і Стрільці ні. Погане про риб як раз вони і пишуть тому що їм потрібні темпераментні активні люди)
Луноликая Вика• 07 декабря 2023
Ответ дляПацаааааааан
Моя мама-Рыбы говорит все время, что ни разу не смогла ужиться в коллективе с женщинами-Скорпионами. За дружбу вообще нет и речи. Но я ее понимаю, потому что знаю за очень неприятные и подлые ситуации, которые ей подкидывали по жизни Скорпионши. При этом характер у моей мамы очень спокойный и тактичный, терпеть не может склоки и интриги, неконфликтная, но в обиду себя и близких не даст. А вот в личных отношениях другое дело. Женщины-Рыбы достаточно хорошо ладят с мужчинами-Скорпионами. У самой на глазах много примеров крепких и счастливых семей и пар
Пацаааааааан
• 07 декабря 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Интересно, почему это с женщинами не уживаются, а с мужчинами совместимость. Если любовь, страсть, то она же через время проходит, а человек со своим характером и совместимостями остается.
Луноликая Вика• 07 декабря 2023
Ответ дляПацаааааааан
Потому что женщины-Скорпионы и мужчины-Скорпионы абсолютно разные. Я ещё ни одну Скорпионшу не встречала в жизни, чтобы она могла дружить с кем-то или делать что-то бескорыстно, от души и не быть двуликой. Мужчины же Скорпы и в любви, и в дружбе большие альтруисты, растворяются без остатка. Иногда даже слишком, почему их и считают иногда душнилами и давящими на своего партнёра
Куколка-мяуколка• 07 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
Риби-чоловіки для мене розмазня.
Жесть просто,в мене чоловік риби,в нього взагалі такого немає
Не против• 07 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
1в1 ситуация как у Вас)
Я со Скорпионом 3 года пыталась ужиться, вот вроде стало лучше. Очень любит умничать, есть только его мнение и неправильное, выяснения отношений - только на повышенных тонах. Компанейский, харизматичный, все внимание всегда ему. Я - полная противоположность, не люблю конфликты, но удар уже держу уверенно 😄 Раньше под его напором слова поперек не могла сказать, лишь бы не вызвать ссору. Сейчас легко общаюсь на равных и ставлю на место. Что ему очень нравится 😅 Короче, совместимость явно есть)
Новопоштинская• 07 декабря 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я ж не стверджую, що те, що я написала- абсолютна істина))
Я не вірю у знаки зодіаку як в щось, що визначає нас.
Научительница• 07 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
А Терези, цікаво, підходять? Я Риба, чоловік Терези🫣
Замріяна• 08 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Из воздуха наверное они единственные могут подойти Рыбам. не подходит Огонь. Лично я ещё не могу с близнецами и водолеями общаться.. весов в родственниках нет но отдаленно знаю нескольких.
Научительница• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
дякую
Ума Палата• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
У меня муж близнец, а я рыбы. Нормально ладим, больше 10 лет вместе. Может потому что у меня луна в близнеце, а него асцендент в рыбах.
Міс Всесвіт• 09 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Не сказала б.
Якщо хочеться - треба обов’язково поправляти!))) Мабуть добряче вас дістали, Тільці зазвичай нікого самі не чіпають і довго стримуються.
Чумачечая Весна• 09 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Та періодично поправляю))
Я вже доросла дівчинка, вмію себе стримувати, і з людьми спілкуватися теж вмію.
Але от ці знаки уособлюють в собі все те, що я ненавиджу в людях: бажання повчати в Козерогів, непродуктивний балабольний хаос у Стрільців, і пиху і перетягування на себе ковдри у Левів.
Навіть якщо Козерог грьобана прибиральниця в поліклініці, все одно вона знає краще за всіх, як лікувати і який діагноз поставити))
Стрілець своїм балабольством і непродуктивністю доведе до сказу і святого, нічого довірити не можна без постійного контролю...
А Лев сам робити нічого не буде, буде стояти красуватися і тупі поради даватиме, а потім вилізе перед начальством крутити хвостом і розказувати, що це він все організував, сам зробив, і взагалі він самий красивий і розумний. А ще він на швейній машинці вміє і хрестиком вишивати теж (с).
Міс Всесвіт• 09 декабря 2023
Ответ дляПацаааааааан
Дивлячись яка вона Скорпіониха і який він Риб. Зазвичай Скрпіони шукають 2 в 1 - вигоду для себе і пристрасть. Якщо не виходить 2 одразу, то розсудливо оберуть вигоду, щоб жити так як хочуть і маніпулювати як їм треба.
Зустрічаються ті, що вибирають кохання, але таке частіше трапляється з молодими Скорпіонами.
Риба, якщо вигідна Скорпіону, то все складеться добре, бо Риба буде пливти за ведучим Скорпіоном, але це не значить що Рибу не будуть кусати))). Добре складуться відносини з поміркованою, творчою Рибою, або умільцем. Скорпіон зможе продвигати талант або добре використовувати уміння риби на благо сім’ї. Взагалі початково міє 2 знаками є взаєморозуміння, але обидва маніпулятивного складу, але з різницею, зо Скорп - сильний, агресивний, відважний маніпулятор, способний на різні складні маневри і хітросплетіння а Риба - слабкодухий фантазер (виключення Акула), пасивний, ємоційно не врівноважений (що Скорп буде використовувати як йому заманеться), який маніпулює в основному для того, щоб пристроїтись, щось від когось витрусити - напрожиття якщо грубо сказати, або щоб ’відлиняти’ від чогось і не робити)))
Якщо Риба - мутна, ледача, або тиняється як душа без тіла, брехун-фантазер без копійки, Скорпіон-жінка таке не візьме))) Або якщо візьме під впливом емоцій, то швидко кине, бо страсті то одне, а особиста вигода і перспекти життя з такою мутною слизькою Рибою - то інше.))