Воздух в банке• 07 декабря 2023
Что на ужин, девочки?)
У меня деруны как-то не очень сегодня получились
Воздух в банке
• 07 декабря 2023
Ответ длянова_Я
о красной рыбе вы так скромно умолчали...
А что вы предлагаете сказать? Рыба как рыба
Гуляю босоніж• 07 декабря 2023
У мене овочі з куркою в соусі з кокосвим молоком і карі з китайською мівіною..смачно було.
Мудробаба• 07 декабря 2023
Ответ дляПросто каралева
Щось таке
А. Шо то вы за салатик от нас подальше поставили?
Просто каралева• 07 декабря 2023
Ответ дляМудробаба
От себя
На ночь не буду
Поддакиваю иногДА• 07 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Картопля в мундірах і тюлька. Салат з квашеної капусти.
клас, я таке люблю
Мудробаба• 07 декабря 2023
Макароны по-флотски, огурчик, помидорчик, печенье, чай. Это в планах, а пока лежу, зуб болит
Марс атакует• 07 декабря 2023
Ответ дляПросто каралева
Смачно
Тунець з цибулькою, потім карточка варена, потім морква варена , сир твердий , кукурудза , варене яйце . Кожен слой змазати майонезом
До мене тільки дійшло що то не шуба)) дякую за рецепт, треба обов, язково спробувати
Просто каралева• 07 декабря 2023
Ответ дляМарс атакует
Картошка 🤣🫣
Большой секретик• 07 декабря 2023
Закупилася червоною рибкою смачною, тому смажу картоплю і відкрили огірочки. Вечеря у процесі приготування
МояХатаЗкраю• 07 декабря 2023
Ответ дляБольшой секретик
Прямо с ценниками покупали?
Большой секретик• 07 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Прямо с ценниками покупали?
поки вечеря не готова, вирішила поділитися асортиментом нашого рибного))))
Ответ дляПатика-мотика
В дитинстві обожнювала таку вечерю. І зараз люблю, але таке їм тільки я, а окремо собі вечерю робити лінь.
Я за 16 хвилин зварганила собі надихнувшись постом, тільки в мене тюльки не було, лише оселедець валявся в холодильнику, картопл за 16 хв в мікрохвильовці.
Ответ дляЛЮБА
Картошка режется на 3 -4 части делаются лунки в картошке, в муку , запекаются в духовке до полуготовности , затем в каждыую лунку добавляется сливочное масло с чесноком и солью до готовности . Очень вкусно
Написали Ви смачно, можна фото, не можу зрозуміти де і як лунки робити? Дякую.
Давно без алко• 07 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Бошка путина тушится в кастрюле
То Вы собакам варите?