Дружная семейка• 07 декабря 2023
Корпоратив, а у мене ускладнення від ботоксу, трохи перекошене лице, коли
посміхаюсь... Коли посміхаюсь виглядаю смішно (перекошено з правої сторони)... Як можна приховати мою посмішку? Чи соромно жінці 35 років обліпити стразами біля губ, щоб не так було видно наслідки ускладнення від ботоксу?
Я не п´ю, настрою немає, але я так давно хотіла потанцювати, що шкода не йти на свято. Не танцювала мабуть декілька років.
Дякую за конструктив🙏🏼
Дружная семейка
• 07 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Стразы - херовая идея. Так просто несимметричная улыбка, а так - несимметричная и блестит.
У меня есть знакомая девочка, у нее когда-то простыл лицевой нерв, не смогли вылечить, и теперь улыбка кривоватая. Это только придает ей шарм)
Или Натали Дормер. У нее вообще врождённая травма лицевого нерва, а играет в кино и считается красоткой)
Лучше ничем не маскировать, принять этот свой временный недостаток и постараться расслабиться и повеселиться)
Дякую🙏🏼
Добра, коли сита!• 07 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
А де Ви взагалі бачили людей зі стразами на обличчі?
Не відговорюйте, є шанс побачити))
НаБалКоніХодять• 07 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Ой, автор, я как то на электроэпиляции удалила усы и верхняя губа была раза в три больше, чем всегда. Так я просто ходила с распущенными волосами, немного набрасывала их на лицо и большинство людей не замечали. Ну и косметика там всякая
Представляю волосы наброшенные на губы
НаБалКоніХодять• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Ні,не чоло... Та всі бачать, що зі мною щось не так, бо і розмовляю я погано, але ніхто не питає нічого...
Потому что все итак всё понимают
Ласунка• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Не можу. Колектив молодий, всі намагаються жартувати, смішити.. прикриваю, але танцюючи незручно прикривати обличчя увесь вечір
Наденьте маску карнавальную
маска Ілона• 07 декабря 2023
Авторе, а Ви зараз на роботу не ходите? Після ботоксу Вас ще ніхто з роботи не бачив?
Куда_бежать• 07 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Більшість людей просто тактично робили вигляд, що не помічають. Ви ж не були схожі на дівчинку з фільма ’Дзвінок’’?
Дружная семейка
• 07 декабря 2023
Ответ длямаска Ілона
Бачили... Нічого не питають, не знаю, що вони думають
Дружная семейка
• 07 декабря 2023
Ответ дляКуда_бежать
Виглядаю я комічно... Як дурень... І на себе не схожа
Джонсонюк• 07 декабря 2023
Ответ дляСорока-ворона
Скажіть, що у Вас корона і натягніть маску
Отличная идея с маской. Коллега так неделю после коррекции губ ходила
маска Ілона• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Так може вони і не помітили нічого, а Ви собі надумали проблему. Тож не переймайтеся, йдіть на той корпоратив та відпочиньте добряче
Басноплетка• 07 декабря 2023
Автор, нічого не прикривайте,якщо ви так зараз ходити на роботу,то всі помітили, що є ускладнення і до вас вже звикли. Тому просто насолоджуйтесь танцями і гуляйте на корпоративі.
Ну, ви даєте, ще паранжу одягніть
маска Ілона• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Я така минулого тижня після стоматолога була.
ДеньгиНеСдаю• 07 декабря 2023
Вакцениро Вона• 07 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Не волосы на губах, а усы были ) Еще и точки красные после них были долго, явно видно, что точки после процедуры удаления усов. Так стыдно было выходить в люди. Хорошо, что и на голове густые волосы, хоть могла как то прятаться )
Почему-то вспомнила фильм Звонок)))))
Бабульція• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
2 тижні тому... За 75 днів само відновиться... Хоча те, що ви говорите, то роблю це.. алкоголь лише не п´ю
Зря, у меня тоже самое было и не дай Боже мне было чихнуть - этот звериный оскал на несколько секунд, который вызывал у меня и смех и страх, что сейчас на место не встанет. Врач сказал ни в коем случае массаж нельзя.
Басноплетка• 07 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Так а что делать в таких ситуациях ?
Свисток ля-минор• 07 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а так...
Вот на фотке выглядит ничего так. Но я представила, чтоб в таком виде на корпорат заявилась одна из коллежанок. Это был бы фурор🤣 все глаз бы не смогли отвести. Кроме кривого рта, ещё бы и количество прыщей и черных точек сосчитали))
Вакцениро Вона• 07 декабря 2023
Свисток ля-минор• 07 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Вот же)
Предлагаю это, стразы и сетку сверху🤣
Бабульція• 07 декабря 2023
кураГАЛЯ• 07 декабря 2023
А фото є?
Може можна новорічну маску вдягти?
А взагалі в 35 років колоти ботокс...ви не думали що з вами буде в 60?
Може можна новорічну маску вдягти?
Полонянка SexShop-а!• 07 декабря 2023
автор, можливо вам не рівномірно зробили інєкцію, або у вас м´язи працюють по різному справа та зліва. Я пишу це бо сама маю таку проблему, і робила корекцію ботоксу ще 2 рази після основної процедури - на третій раз все нормально. Тому йдіть до майстра, нехай виправляє
кураГАЛЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Їжа потрапляє між щоки і зуби... Розмовляти не можу нормально, бо повітря набирається між щокою і зубами... Коли з´їдала останній кусок їжі, то він стояв в горлі, не проходив далі... По крайній мірі було таке відчуття.. вода не допомагала.. купила яблучне пюре і ним запивала, тоді їжа далі проходила... Коли лежу, то незручно ковтати слину, тобто слина трохи назбирується... Але є один великий плюс - їм півгодини і я вже схудла вперше за 20 років
🙈🙈
Мати моя рідна.
За що ви так з собою?