Дружная семейка• 07 декабря 2023

Корпоратив, а у мене ускладнення від ботоксу, трохи перекошене лице, коли

посміхаюсь... Коли посміхаюсь виглядаю смішно (перекошено з правої сторони)... Як можна приховати мою посмішку? Чи соромно жінці 35 років обліпити стразами біля губ, щоб не так було видно наслідки ускладнення від ботоксу?

Я не п´ю, настрою немає, але я так давно хотіла потанцювати, що шкода не йти на свято. Не танцювала мабуть декілька років.

Дякую за конструктив🙏🏼
Запасная спина• 07 декабря 2023
Не посміхайтесь
Або прикривайте обличчя руками коли смієтесь
Сорока-ворона• 07 декабря 2023
Скажіть, що у Вас корона і натягніть маску
Запасная спина• 07 декабря 2023
А взагалі не нервуйте всі напʼються і ви будете красуня
Бавовнятий Пупс• 07 декабря 2023
А біля губ колять ботокс? Я і не знала
Плету интриги• 07 декабря 2023
Ответ дляСорока-ворона
И корону одеть на голову для убедительности
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Не посміхайтесь
Не можу. Колектив молодий, всі намагаються жартувати, смішити.. прикриваю, але танцюючи незручно прикривати обличчя увесь вечір
Федорино Горе• 07 декабря 2023
Да, облепить пол лица стразами , шоб оно было не только перекошено, но и сверкало
Прокачую сідниці• 07 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
А біля губ колять ботокс? Я і не знала
Так) Кому потреба, той колить.
GaleTTa• 07 декабря 2023
Опоздайте на полчаса и будете самой красивой))
gdsN• 07 декабря 2023
а може Ви були перед корпоративом у стоматолога. термінове щось, і ще не відійшла анастезія? по опису Ви написали при посмішці перекошено, тобто мова не про чоло?
Дайте подуться• 07 декабря 2023
Прикройте проблемную сторону прической с косым пробором
Плету интриги• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Ой, автор, я как то на электроэпиляции удалила усы и верхняя губа была раза в три больше, чем всегда. Так я просто ходила с распущенными волосами, немного набрасывала их на лицо и большинство людей не замечали. Ну и косметика там всякая
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
А біля губ колять ботокс? Я і не знала
Мені кололи ще від куперозу на щоках, ще підборпіддя і платизму... Їжу не могла проковтнути🙈не буду розповідати всіх ускладнень, тема не про це🙈🙈
КонхфЭдкаТузик• 07 декабря 2023
Та давайте фоточку уже, сейчас разберемся.
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ну, а що?
Федорино Горе• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну, а що?
Ну можно сказать, что вы в образе призрака оперы)
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Ахахахах до речі, якраз і запізнюсь
АфродитаПетровна• 07 декабря 2023
Маска зайчика
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляgdsN
Ні,не чоло... Та всі бачать, що зі мною щось не так, бо і розмовляю я погано, але ніхто не питає нічого...
Весняний Марафон• 07 декабря 2023
Когда укололись? Вообще я бы так не шутила - массаж лица, сауна и алкоголь помогут ослабить действие бутулина
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Вибачте розсмішили))))
Весняний Марафон• 07 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
А біля губ колять ботокс? Я і не знала
Может какие дуры и колят
Весняний Марафон• 07 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
И вас волнует только корпоратив? Вы у врача были?
люблю_тортики• 07 декабря 2023
Танцуйте с каменным лицом. Скажете, что это танец Снежной Королевы.
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
2 тижні тому... За 75 днів само відновиться... Хоча те, що ви говорите, то роблю це.. алкоголь лише не п´ю
Мамин тріль• 07 декабря 2023
Йдіть і з початку не посміхайтеся. А як всі хильнуть, то вже не будуть помічати. Головне не фотографуватися ні з ким
П. С. Косметолога змініть 😉
Купи слона• 07 декабря 2023
Ответ дляФедорино Горе
Или
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Или
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
П. С. Косметолога змініть 😉
Тобто стрази не варіант? Бо незручно мені буде всеодно, я буду твереза
автор Дружная семейка • 07 декабря 2023
Хоча насправді не уявляю себе зі стразами, не люблю виділятись