Полячка• 07 декабря 2023

нас закривають

дівчата, якщо вам болить Україна та українське, будь ласка, підтримайте нас!

допоможіть лайками чи репостами! ми працівники ідеологічного фронту України і нам просто закривають рота! Ми достеменно не знаємо, хто за цим стоїть, але у важкий для України час, закрити рупор боротьби з російською пропагандою це як? Кому це вигідно?

нас хочуть закрити під красивим словом реорганізація.. Дякуємо!

https://www.facebook.com/100064682350207/posts/pfb...
Олимпиада80• 07 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
А еще закрыли магазинчик у меня на районе. Это явно не спроста.
Что такое ´спроста´? На районе что-то? Знаю наречие ´неспроста´, а это...

Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляVera83
автотроща
Та це слово нормальне, воно зрозуміле, а от ті етери і фени з вагінами бісять.
Ніколь• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Ви причетні до появи новомоднІх словечок типу етер, атени и вагінізмів?
Достатньо було якомусь над розумнику впровадити літеру Ґ - окремий котел в пеклі він собі вже забронював)))))
Осьминожко• 07 декабря 2023
Ответ дляОлимпиада80
Там опечатка в слове, я хоела написать ’простата’
Еленнн• 07 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Может быть нас готовят к чему-то?
Если бы НАТО хотело чтобы мы победили, нам бы дали оружия столько сколько нам нужно. Но нет, они без авиации послали ВСУ на контратаку через минные поля. Да плевать им на Украину.
Как-то подкосилась у меня вера в НАТО и США. 3

Отличная позиция, стачивать силы России об Украину. А мы как расходник. Но у нас и выбора нет, либо с русским миром, либо сопротивляться.
От тільки боюся,що то на НАТА посилає.. Залужний зразу казав,що все дуже складно,ще весною.., але дехто забив на його слова.
От і маємо те,що маємо.
але ж як гарно розказували...
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляНіколь
Цю літеру теж можна логічно пояснити, як вказівка на твердість - мягкість звуку. А от з якого місця висосано етери-фени-вагіни?
Veronika83• 07 декабря 2023
Ответ дляР.Оливо
Непотрібні люди,які не можуть розповісти про результати своєї праці, а посилають всіх бажаючих на сторонні сайти.
Хватить тягнути бюджетні кошти на своє чаювання-кавування і пльотки.
Правильно, бюджетным средствам можно найти намного более интересное применение, чем какой-то інститут українознавства, правда?
Вот люди в комментариях почему-то другого мнения

Vera83• 07 декабря 2023
Ответ дляНіколь
а деякі на літері Ґ в Тіктоці вже купу грошей вже заробили
Р.Оливо• 07 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Чому ви називаєтесь Полячка?
З таким ніком і такі теми
’дівчата, якщо вам болить Україна та українське, будь ласка, підтримайте нас!’.
Видно, як автору болить все українське, що нік навіть не спромоглась нормальний видумати.
Олимпиада80• 07 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Ааа, теперь понятно. Точно не простата
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
установа працює з 1991 року, дуже дивно, що вам невідома установа зі статусом національного за тематикою зацікавлень
Чим займалася Ваша установа? Як полегшувала життя українцям?
Ніколь• 07 декабря 2023
Ответ дляVera83
Деякі, мабуть, і на інституті купу грошей підняли, і ще піднімуть
MarinaPA• 07 декабря 2023
Вас тут мало хто підтримає, вважаю що такі інституції навпаки розвивати треба, а у нас нічого не змінюється, хочуть віджати приміщення скоріш за все. А на рахунок того що тут пишуть про прибутки, кпі, так взагалі смішно. Тоді треба закрити всі школи і лікарні, бо вони ж прибуток не приносять . У нашої держави гроші на нову бруківку кожні пару років гроші є, а українознавство немає . І це в країні , яка у війні за незалежність … пишіть всюди, максимально розголошуйте, виходьте на мітинг всією структурою, інакше вас не почують
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляosna
Автор,кому зараз потрібні освічені люди?
Та тихіше. Ще є педагогічні інститути , університети. А що робила ї установа?
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
яке питання... я бачу вам і держава наша не потрібна
Вам вже декілька раз задали питання , що робила Ваша установа, а Ви вихляєте хвостом як та лисиця з дитячої казки.
Полковой раввин Изя• 07 декабря 2023
Упс, Науково-дослідний інститут українознавства закрывают? А что такое, уже все исследовали?
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
і таке питання виникає лише у українців.
чомуть не постає таке питання у росіян з їх русоведением і теорією русского мира
Мабуть таки, правильно роблять, що закривають.
Ніколь• 07 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Від лозунгів «не закривайте нас» і «дайте грошей на розвиток» прогресу не буде. Нехай хтось там толковий складе план розвитку, такий щоб залучав інвестиції, ті 24 філіала закордоном мають допомогти знайти потрібних зацікавлених людей, і щось та й може получиться.
Від стогонів і заламування рук « нас закривать» і «нас душать» краще точно не стане.
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляVera83
Йоооосииип драний! Це як? Я теж грошей хочу.

Kot_v_meshke• 07 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Так авторка не може сказати, що її установа взагалі робить. Хай напише, чим таким важливим вони займаються. Я без відколу, ну честно, цікаво просто. Які у них дослідження, результати і тд і тп
Киппи• 07 декабря 2023
Короче, від Полячки кіна не буде.
Ифигения• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
заважаємо цією справою сусідній державі, добрались своїми руками і до нас
Вы преувеличиваете свою значимость.
А ещё не умеете нормально, без пафоса, формулировать свою мысль. Вот потому и такие смайлы.
А вообще кому будет дело до вашего института? Если сейчас война и добраться своими руками русне до нас не дает ВСУ, а не ваш институт.
Ифигения• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Ідеалогічний фронт...
Ага.
А ще педагогічний, кулінарний й тд 🤦‍♀️
MarinaPA• 07 декабря 2023
Ответ дляНіколь
Навіщо їм залучати інвестиції, якщо це справа Держави розвивати, фінансувати , підтримувати такий інститут?
Carin• 07 декабря 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Та капець. Відповідь на питання не дасте?
Конкретно ваші досягнення хоча б за 2023 рік, що робили, чого досягли і будь ласка, без інсинуацій.
Это борцы идеологического фронта, Вы же понимаете, что публично такую информацию нельзя разглашать?

Попыталась с такой же напыщенностью как НКРЭКП отвечает на запросы по структуре тарифов на ком. услуги, но где мне до них...
Ніколь• 07 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Ок, справа держави, у держави зараз інші справи і пріорітети.
Якщо вже на то пішло, я би воліла щоб ті кошти пішли на спорядження військових, які боронять кордони і захищають нас, ніж на працівників мега важливого уституту які вже 3-тю сторінку ніяк не можуть сформулювати тезисно своє досягнення, результати роботи, якісь здобутки, гранти чи що там вони роблять. Наразі крім «ми важливі бо ми є важливі» - на жаль нічого нового ми не дізнались.
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
А всі так дрочили ну нового міністра(((

Шкода вас, зараз без роботи тяжко
Новий міністр, на жаль, ганьбить свого батька.
Kot_v_meshke• 07 декабря 2023
Ответ дляCarin

Нема що оприлюднювати скоріш за все. Бійці невидимого фронту.
Ифигения• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
скоро візьмуться за універи, тоді усміхнених лайків буде набагато менше, це ж зараз кожен думає, що його не стосується
Університети мають непоганий дохід. Їх не треба тягнути тільки за рахунок бюджетних коштів.
Тому порівняння недоречне.
А так... Автор, ну впм з вашого боку здається ваша робота дуже важливою і результативною, а як воно насправді хто зна. Я працювала в конторі, що робила роботу заради роботи. Практичного толку від нас було мало, але ми старалися 😂
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
Це називається ’денацифікація’ ((