Полячка• 07 декабря 2023

нас закривають

дівчата, якщо вам болить Україна та українське, будь ласка, підтримайте нас!

допоможіть лайками чи репостами! ми працівники ідеологічного фронту України і нам просто закривають рота! Ми достеменно не знаємо, хто за цим стоїть, але у важкий для України час, закрити рупор боротьби з російською пропагандою це як? Кому це вигідно?

нас хочуть закрити під красивим словом реорганізація.. Дякуємо!

https://www.facebook.com/100064682350207/posts/pfb...
Ифигения• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Ви причетні до появи новомоднІх словечок типу етер, атени и вагінізмів?
А що не так з вагінізмом? Тож хвороба
? І раніше, здається, була.

Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
і таке питання виникає лише у українців.
чомуть не постає таке питання у росіян з їх русоведением і теорією русского мира
Це точно. Росіяни не шкодують грошей для просування так званої ’русской культури’’, всі ці кафедри російської в закордонних університетах..
А тут як пороблено ((
Ифигения• 07 декабря 2023
Ответ дляНіколь
Достатньо було якомусь над розумнику впровадити літеру Ґ - окремий котел в пеклі він собі вже забронював)))))
Так її таке як не впровадили, а повернули
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляИфигения
А що не так з вагінізмом? Тож хвороба
? І раніше, здається, була.
Це так нормальні люди називають фемінитиви, якими цвіркають в очі організми, що вони мають вагіну і на це треба звернути особливу увагу ще в написанні.
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляНіколь
А ’розумники’, які заборонили і багато чого вилучили з української, щоб була схожа на російську, в 30-х вас теж веселять?
Alianna88• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Новий міністр, на жаль, ганьбить свого батька.
Дивлячись на нього, синів Стуса та Чорновола, особисто я маю велику сумніви щодо величності тих письменників. Від осини, не родяться апельсини.
Всі брешуть
Еленнн• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А тут як пороблено ((
і причому ж самі українці кричать, навіщо воно нам! бо які досягнення??
--
а тоді плавно переходим до ’якоїразниці’.

Carin• 07 декабря 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Нема що оприлюднювати скоріш за все. Бійці невидимого фронту.
Скорее всего, НИИ исследует какие-то узкоспецифические вопросы типа мотивы вышивок на юбках украинских селянок в таком-то веке и такой-то местности. То есть, люди были трудоустроены - и слава Богу ) А тут гос-во за них не по делу вспомнило.
Alianna88• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Оце ви влучно написали. Якщо з молоддю ще я готова миритись, то коли дорослі жінки цвіркують - це завжи якась притрушена типу Фаріон
Ифигения• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Для мене то занадто складно. Але повірю вам на слово 🤪
Хоча так, іноді фемінетиви такі недоречні. Але вже звикаю. Ось до етера і Проєкта ще ні.
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Так оце ж діячі того інституту і видумали цю гидоту.
Alianna88• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Чула в інституті журналістики при КНУ був прохвесор Василенко ( той шо батько Соні Кошкіної). То він так вчив дітей, шо займався патякання про те шо у них прізвище і імʼя не таке. Добре що вже здох
Ніколь• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А я десь сміюсь? Ще раз перечитайте мій пост. Мене це нервує скорше
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляИфигения
Проєкта???????????????????????????? Завжди ж писалося ПроЕкта. Хай закривають к бісовій матері ту преісподню.
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Сонька драна ще та фіфа. Десь щезла з радарів ютюба.
Kot_v_meshke• 07 декабря 2023
Ответ дляЕленнн
--
Так навіщо те, що робить не зрозуміло що за державний кошт? Дуже прекрасно імітувати бурну діяльність за державні кошти. Не треба думати, як заробити, а просто сидиш собі, досліджуєш щось там, хз кому потрібне і отримуєшшь зп. Авторка жодного разу не написала, типу в 23 році ми дослідили те і те, впровадили те і те. Це дивно, вона що, не в курсі всим вони там займаються?
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Цю літеру теж можна логічно пояснити, як вказівка на твердість - мягкість звуку. А от з якого місця висосано етери-фени-вагіни?
Етер - це правильна незрусифікована форма
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Всі брешуть
А я думаю, що є вплив матері, як мінімум 50%, а то і більше
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
І шо? Мова не є сталою, а розвивається разом з носіями. Вона удосконалюється , змінюється , насичується купою запозичень , кальок, іншомовних слів. Не. Дої..лись до русизмів. Мене більше бісять всякі кейси-шмейси. Щось наші горепатріотичні українознавці не волають на всю горлянку про ці запозичення.

Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Фаріон - професор і науковець, автор багатьох монографій з мовознавства. А ви хто? Це щоб визначити, хто притрушений.
І , звичайно ж, Фаріон не вважає правильним тулити фемінітиви, де не потрібно - ніяких філологинь.
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Всі брешуть
Просто на дітях Стуса та Чорновола природа вирішила скласти лапки і відпочити.
torbochki.in.ua• 07 декабря 2023
В мене відкрилось. Це жах. Лайкнула, поширила у себе на фб. Як ще можна підтримати?
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! фаріон - фууууууууууууууууууууууууууу! то комсомольске нещастя , яке пробралося до типу української ’Свободи’ і під її гаслами дуже швидко змінила окраску поки ця контора рубала бобоси. Вона такий же науковець і професор , Ківа професор , а я японський президент.
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Як це можна розвидніти?
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
’Проєкт’ - це як раз правильна зміна того гібридного правопису.
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Етер, Антени, катедра - це все що раніше прийшло до нас в грецькому варіанті
А потім постушеви з кагановичами нам перекроїли правопис, щоб було як у московитів - у них th передалось як ’ ф’.
Кейси, шмейси, хоумінги - відкривайте 60 відео від мовознавиці Ірини Фаріон - ’протианглізми’. Це ще один її проєкт)
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Фуууу - то вам. Бо нічим крити, крім брехні з методичок.
Зараз наступ на все українське - тому не дивно.
Kleri• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Почему? Вот суб´єкт - произносим именнно с -´є.
А проєкт - произносим проЕкт. Именно Е (украинское).
Если не так, то почему без апострофа?
В общем, нужно это слово переименовать. В Про´єкт.
А чтобы никому не было обидно - в проджект :)
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та йдіть ви з тими ’правильно’. На днях до мене дзвонить рекрутерка і файно мовить ’Ваша посада підлягає релокації до іншого кейсу’. А йобтвюждивізію срана-ти-коза-драна. Задаю їй невинне питаннячко ’Рекрутерко, а можна ж те саме тількО українською мовою , бо ніц не зрозуміло, будь ласка’.
Зависла пауза і потім трубку чи то слухавку передали людині , яка знає ще добру стару українську мову без всяких дурощів. Ото гібрид і ізвращьоооонній хвормі української мови з тими кейсами і релокаціями, а не проект.
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляKleri
Если не так, то почему без апострофа?
Збіг голосних не характерний для української.
Тому ’діяльність’, а не ’діяльність’, проєкт, а не проект. Просто за звичкою кажемо