дівчата, якщо вам болить Україна та українське, будь ласка, підтримайте нас!
допоможіть лайками чи репостами! ми працівники ідеологічного фронту України і нам просто закривають рота! Ми достеменно не знаємо, хто за цим стоїть, але у важкий для України час, закрити рупор боротьби з російською пропагандою це як? Кому це вигідно?
нас хочуть закрити під красивим словом реорганізація.. Дякуємо!
Mrs.Ochmonek• 07 декабря 2023
Ответ дляKleri
Буква е та є - они не приголоснi :( Обе. Ни разу.
І мова про голосні а, е, у, , і , о -
Ответ дляivd_07
Ви жартуєте? Чи промоутером тут, щоб побільше сварок розпалити?..
В 20 сторіччі розвідників за стилем написання викривали. З вашими пропозиціями апострофів приблизно така ж картина.
Тільки тссссс. Тут банять аки , навіть якщо пару раз зайти з одного і того ж оператора на одному і тому ж телефоні і потім з іншого ака. Один буде заблокований. Тільки тсссссс. Я по секрету сказала .
Ответ дляivd_07
Ага, поняла. Значит, мы с Киппи - промоутеры, продвигаюшие идею апострофа в массы, так? Воспользовавшись темой автора, мы решили насадить это правописание, заразив идей честных советчиц, я правильно вас понимаю?
Штож.... Версия любопытная....но слишком экстравагантная, так скажу :)
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Я гарна молодиця, врівноважена, весела і не крашусь і перегідрольну блонду та і взагалі не крашуся. Упссс, не фарбуюся.
А вік?
Ответ дляKleri
Та ви з Киппи навіть ’революцію’ мовознавства, бачу, задумали. Пояснення: букви не можуть бути ані приголосними, ані голосними.
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Я голосувала вже за 2 президента України .
Тобто, ви не в категорії 50-60? Тоді логічно, що для вас всі старші за вас - це бабусі)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фаріон - професор і науковець, автор багатьох монографій з мовознавства. А ви хто? Це щоб визначити, хто притрушений.
І , звичайно ж, Фаріон не вважає правильним тулити фемінітиви, де не потрібно - ніяких філологинь.
Після її випаду до військових, я остаточно срати хотіла на її монографії.
Я працювала в системі освіти і науки і знаю що більшість тих ’науківців’ просто з личками, деякі ше й неграмотні. Колись це було модно і давало можливість відносити себе до вищої касти і доїти бюджет за надбавки. Тому викусіть і закусіть
Ответ дляКиппи
Проєкта???????????????????????????? Завжди ж писалося ПроЕкта. Хай закривають к бісовій матері ту преісподню.
Знаєте, я інколи теж спантеличена. Все що 10-20 років тому вважалось безграмотністю зараз стало правильним. В кінІ, в пальтІ, в метрІ і т.д...
Ото людям нічим зайнятись, замість того щоб робити наукові відкриття то відміняють то придумуть як коверкати одні і ті ж слова
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Самі закусуйте. Тоді не будете повторювати про ’випад щодо військових’, який вам так старанно згодували ЗМІ на замовлення.
А монографії ви не читатимете з іншої причини, і лекції не слухатимете , ні мовознавиці Фаріон, ні інших.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фуууу - то вам. Бо нічим крити, крім брехні з методичок.
Зараз наступ на все українське - тому не дивно.
Яж кажу тіхто як фаріон притрушені.
Ми українці тут і не наступаємо на українське, а сміємось зі збоченої форми коверкання мови всілякими всевдонауківцямм.
Але з такими як ви і фаріон, сперечатись - не поважати себе
Ответ дляivd_07
Пост 148 перечитайте. Там не про апостроф. Апострофу вистачить і того, що раніше ви вдвох його тулили будь-куди.
Не хочу. Скучно уже. Шутка затянулась....(с)
А вы лучше извинитесь. Перед людьми, которых вы голословно зачем-то обвиняли. Или вы пошутили?
:)
Ответ дляAlianna88
Я теж цьому дивуюся. Кіно ,какао, безе, шардоне, пальто це запозичені невідмінювані слова і ніколи не перекручувалися, а зараз чорт зна що.
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Яж кажу тіхто як фаріон притрушені.
То не сперечайтесь)
Поважайте себе за своє невігластво, можете навіть пишатись ним ))
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так ви ж є шоб це читати. У відділенні психіатрії разом з фаріон
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тут питання не у віці, а у відношенні. Про таких казали ’біснувата’, а далі я добавила стать. До речі у мене є приятелька, якій 68 років. Ми дружимо більше ніж 30 років і у мене ніколи язик не повернеться назвати її бабкою. Вона шарман у всіх сенсах цього слова.
Ответ дляKleri
:)
То Ви не зрозуміли, про що я сказала. Перечитайте все ж пост 148 - це Ви запитали мене, де названо апостроф буквою.
Ответ дляAlianna88
Підтримую повністю. Після тої діареї в сторону військових ця навіжена стала опасною для суспільства.
Якщо установа існує за державний кошт, тобто за гроші платників податків, і її роботу оптимізують задля скорочення державних витрат у воєнний час, я в цьому вбачаю лише плюс.
Знаю, як ´працюють´ у подібних інститутах, там спокійно можна скоротити 50- 75% працівників і діяльність не постраждає від цього.
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляKleri
Интересная манера считать невігласом людей с другой точкой зрения. Но зачем это?
’притрушені’ - це інша точка зору? ))
Тоді відповідь в дискусії може бути тільки аналогічною - ’від притрушених чуємо’