ДелайКак_Я• 07 декабря 2023

Що допомогло перестати жерти?

Вага зашкалює. Як перестати жерти?
Любви вам!• 07 декабря 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Якщо ви на роботі то, ваша навичка вам не допоможе, бо їсти вам ніхто не дасть
Ой да прямо, я сыр дома в пакетик на кубики нарезала, потом на работе, в офисе точила целый день. Между клиентами, звонками, компом, отчетами.
Самоучка• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Не можу налаштуватися. Там різні практики і пропрацювання. Треба вникнути.
Що зупиняє розпочати?
Може ви не вірите, що спрацює і буде результат?
Любви вам!• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Я все на старість списую(
А сколько вам? Мне тогда было 33, сейчас 46 и вес 64, держу и собираюсь до 58 сбросить.
Грушки-яблочки• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую! Індекс Нома здати?
Да, и на всякий случай гликированный гемоглобин. Индекс нома это глюкоза и инсулин. Если глюкоза повышена, то вас все равно отправят его сдавать. И липидограмму можете сделать, только не один холестерин, а развернутую.
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляСамоучка
Що зупиняє розпочати?
Це теж, бо всі попередні спроби були невдалі, кг поверталися з друзями. Відчуття ніби не час себе обмежувати бо життя і так нерадісне місцями. Але в мене є психологічна відмітка 80кг, я після неї починаю панікувати реально. От зараз такий момент я в шоці від ваги, купила батарейку, бо не могла пару місяців зважитись.
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую!
Любви вам!• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
О, вам самое время начать сбрасывать вес.
ЗдесяЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ну про офіс ніхто не говорив! Не всі працюють в офісі
ТаЕщеОптимистка• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Я не їм весь час до обіду, тільки воду п´ю, в обід навалююсь капітально, а ввечері після роботи їм безперервно поки спати не ляжу.
Вам навпаки потрібно їсти. Але правильно і по графіку. Я схудла при 5 разовому харчуванні. Спочатку на марафоні платному була, там зрозуміла принципи харчування, звикала, зараз сама. Раджу вам піти в марафон до Юлі Науменко, знайдіть її в інсті. Точно не пошкодуєте, плюс разом в групі легше триматися режиму, на початку це важливо
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Може, діти виросли, на голові не сидять.
Грушки-яблочки• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую!
Через недельку ждём с темой « сбросила первые два кило»)
Да, я блондинка!• 07 декабря 2023
Нехватка грошей
Алгонавт• 07 декабря 2023
Мене просто нудить під час кожної повітряної тривоги, тому особливо їсти нема коли.
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую!
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Нехватка грошей
Це так, погоджуюсь, думаю над цим.
Голодаю• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Все, що доступне. Картоплю, олів´є, мандарини, щоколадки, все що є.
нифига себе.
откуда у вас оливье ?
кто вам его готовит ?
я вот открыла холодильник, у меня нет оливье
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Думаю може на масаж піти чи йогу. В мене втрачений контакт зі своїм тілом, все наче не моє.
Ламборджини• 07 декабря 2023
Ну ви ж автор самі написали, що життя не радісне місцями, то навіщо перевантажувати себе ще й зайвою вагою, яка робить вас нещасною. В мене була точно така проблема, зріст 168, максимальна вага 84 кг, вік 36. Це був жах для мене, постійно голодна, їла все під ряд і боялась ставати на вагу, спроб схуднути було безліч з різним результатом. Зараз 64 кг, мрію про 58. Що допомогло: 1! підрахунок калорій, 1200-1300, питний режим 2л, їла 3 рази в день без перекусів, після 18 рот на замок. Як почала худнути? Зранку скачала програмку з підрахунку калорій, кухонні ваги виставила на стіл (вони там тепер постійно стоять) і все, так і почала. Бажаю вам успіху позбутись ненависних кілограм, ці відчуття не зрівняються з набитим пузом.
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
нифига себе.
откуда у вас оливье ?
кто вам его готовит ?
Я наготувала, свято вчора було, зробила два салати, насмажила, напекла, до обіду була вільна.
автор ДелайКак_Я • 07 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Дуже Вам дякую. Є в мене програма хороша для підрахунку, мені голову треба свою провітрити добре без цього складно щось почати.
Любви вам!• 07 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А дети при чем, к неправильному питанию?
Тролю як можу• 07 декабря 2023
Панкреатит
Аноним НаВсеГда• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Не знаю, мене і свій поганий вигляд дуже мотивує. Якщо Вас це не мотивує - то можливо перспектива стати інвалідом в віці 50+ змотивує? При всій повазі, не бачила ще здорових людей з ожирінням чи надмірною вагою в зрілому+ віці. Найбільше страждає серцево судинна система і суглоби.
автор ДелайКак_Я • 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ну коли грудні діти і мама зомбі годуюча то трохи інше ніж коли діти підлітки.
Голодаю• 08 декабря 2023
ого, какой ник мне дали
Котики-муркотики• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Найгірше, що в сина, якому 14р теж уже зайва вага(( І я не знаю як допомогти бо сама така(
Перестаньте покупать вредную еду.
автор ДелайКак_Я • 08 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я в курсі в мене тато з 50р з діабетом, гіпертонією, і накачаними якоюсь фігнею суглобами бо стерлись. Мене не зупиняє нічого як і його.
Любви вам!• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Простите, я не увидела, что у вас грудные.
Попразендовна• 08 декабря 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Зайнятість. Коли немає часу поїсти
Вечером и ночью