ДелайКак_Я• 07 декабря 2023
Що допомогло перестати жерти?
Вага зашкалює. Як перестати жерти?
ДелайКак_Я
• 08 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Перестаньте покупать вредную еду.
Ми зараз живемо з батьками, в зв´язку з війною, тато мій 136кг, їжа в нас дуже різна. Мене впринципі криє від ситуації. Поки в свою квартиру до весни не повернемось, був приліт на наш поверх, я не наважуюсь поки повертатись.
ДелайКак_Я
• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Простите, я не увидела, что у вас грудные.
Ні, в мене підлітки)
ДелайКак_Я
• 08 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Вечером и ночью
О, я не здатна ввечері на зайнятість. Ну треба думати.
ДелайКак_Я
• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Знайдіть роботу, де платять мінімалку, це має допомогти))
Не допоможе. Полізу в кредитку, перевірено. Я харчовий наркоман.
Мрію про космос• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А какие в Вашей жизни вообще есть способы провести время приятно и интересно?
+1. Когда получить удовольствия от жизни не удается, то люди (особенно женщины ) получают его от еды(
ДелайКак_Я
• 08 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Саме так.
Аноним НаВсеГда• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Я в курсі в мене тато з 50р з діабетом, гіпертонією, і накачаними якоюсь фігнею суглобами бо стерлись. Мене не зупиняє нічого як і його.
Я тоді не знаю....пропрацювати з психологом напевно тоді. На мою думку, залежність від їжі є. І вона така ж, як наприклад від алкоголю, тільки з менш трагічними (тут вже як для кого) наслідками для себе і майже без жахливих наслідків для оточення. Я десь читала, що є певна категорія людей, схильних до будь-яких залежностей. Якщо Ви така, то Вам тоді допоможуть дуже інтенсивні заняття спортом (не йога, а зал з тренером або щось дуже рухливе і затратне по калоріях та зусиллях). Я просто не 1 раз вже чую, що в людей, що дуже активно займаються спортом - це теж переходить в деякій мірі у залежність. Тому пробуйте переключитись тоді так. Пробуйте зрозуміти, що ви не смітник, що їжа - це не єдине задоволення, що ви не живете заради того, щоб їсти. Що не обов`язково їсти кожен день щось смачне. Головна функція їжі - це підтримувати життєдіяльність організму. Ну і суто мій метод (але в мене ніколи не було прям надмірної сильно ваги) - попробуйте розгрузочні дні або дні суто кефірні. Вам буде дуже важко, може бути в цей день чи на наступний млявість, крутитись голова, дуже хочеться їсти. АЛЕ. Якщо Ви перетерпите 1-2 дні на МІНІМУМІ їжі - відчуття голоду притуплюється трохи. І після такого дня починаєте собі їсти малесенькими порціями. Наприклад, 3 повні столові ложки гречки, без масла. Так, це не багато, вміститься на блюдечку. Але це ВСЕ на сніданок, наприклад. Виключити додавання цукру в напої. Виключити повністю хліб та хлібобулочні вироби. Хіба на свята або 1-2 рази в місяць. І так, будуть провали, зажори. А ви ’встаєте’ і йдете далі.
Манкоголік• 08 декабря 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Зайнятість. Коли немає часу поїсти
Чим можна займатись , щоб не встигати поїсти ? Мені треба
Злива інформації• 08 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ну плохо.
Как себя можно не любить?
Вы же у себя одна единственная, самая лучшая, умная и красивая.
И вот как такую не любить, холить и лелеять?
Нельзя себя обижать.
Как себя можно не любить?
Нельзя себя обижать.
Да легко, поверьте. Даже ненавидеть тоже. Особенно если родился уродом дефектным еще и с интелектом чуть ниже обычного и без каких-либо талантов или способностей. Еще и внешне не вау.
Аноним НаВсеГда• 08 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
Цукор прибрала, зажори, рискання холодильником припинилися.
Підтримую. Солодощі стимулюють більше їжі з`їсти. Мені допомагали ’челенджі’, які я сама для себе встановлювала. Типу, 1 тиждень без цукру або 2 тижні без цукру. Звісно, що були провали і зриви. Але якщо витерпіти - то потім не дуже й то хочеться того солодкого. Солодке - теж в певній мірі залежність.
Мотивация
Мне всегда супер помогает азарт , худеть с кем-то на спор , я в этом прям победитель
Не удивилась бы если и взвешенных выиграла 🤣🤣 худела так в разное время с 4 людьми и всех обыграла с большим отрывом
Мне вот это помогает но надо сказать что те кто со мной худели не были так мотивированы , да, способствовало но вялентко
А я вот выкидывала все что хотела и больше (с 72 до 56)
Злива інформації• 08 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну так теперь удовольствие от жизни невозможно
Аноним НаВсеГда• 08 декабря 2023
Мені взагалі здається, що переїдання та надмірне споживання калорій - це теж свого роду РХП. Бо переважно РХП згадують лише в контексті булімії та анорексії.
Хочу наколоти губи• 08 декабря 2023
Ну так ешьте полезную еду и небольшими порциями, спортзал добавьте .
Леплю из пластилина• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Я вмію швидко їсти)
Ой авторе, ця біда і мене наздогнала*((
Їм швидко, зайнята постійно, постійно в русі а росту((( піду здавати ше й гормони
Тихомандражная• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А які взагалі є способи приємно провести час, якщо приємно тільки від їжі і фільмів? От реально, блін. Сьогодні йшла з роботи і зайшла купити шоколадку бо я так собі подумала що заслуговую щоб в мене в житті було хоч трохи радості, приємності. А нічого крім смачної їжі і інтернету, відверто кажучи, не приносить задоволення.
Домашня Зюзя• 08 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Неправда.
Каждый человек, пришедший в этот мир - уникален, прекрасен и нужен.
В каждом есть талант и способности, их надо найти и развивать.
И пробовать приносить пользу миру)
Отставить негатив!
И пробовать приносить пользу миру)
Отставить негатив!
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не знаю, мене і свій поганий вигляд дуже мотивує. Якщо Вас це не мотивує - то можливо перспектива стати інвалідом в віці 50+ змотивує? При всій повазі, не бачила ще здорових людей з ожирінням чи надмірною вагою в зрілому+ віці. Найбільше страждає серцево судинна система і суглоби.
а я зnаю такиx.
Злива інформації• 08 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Неправда.
И пробовать приносить пользу миру)
Отставить негатив!
И пробовать приносить пользу миру)
Отставить негатив!
Не согласна, не в каждом есть талант. Стив Джобс один, Илон Маск один, Альберт Ейнштейн один, Макс Планк один. Один Моцарт и один Рафаель. И т.д.
Возможно у кого-то талант есть а его не нашли. И так же не исключено что не нашли потому что его и нет.
И нынче есть по крайней мере один далеко не прекрасный полнейший чудак на букву м, который не то что не нужен миру, а даже корому лучше бы и не быть в мире вовсе, старик уже, по букерам прячеться. Был еще один ... в Германии 1933-1945 годов. Ну и еще бывали такие.
И особенно не прекраны родившиеся уродами с дефектной как моя генетикой. Буквально.
Гравіцапа• 08 декабря 2023
Ответ дляТихомандражная
Погоджуюсь і нічого не хочеться реально. А те що хочеться ДОРОГО.
Дивне створіння• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Все, що доступне. Картоплю, олів´є, мандарини, щоколадки, все що є.
Компульсивне переїдання
рукиЖимолости• 08 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Существует термин - углеводный наркоман. Как известно, в процессе употребления пищи вырабатывается серотонин, гормон удовольствия. Вам нужно проработать вопрос выработки этого гормона из других источников. Полноценный сон, прогулки на свежем воздухе, медитации, спорт, витамины группы В, магний, определенные продукты питания (яйца например), исключение сахара.
рукиЖимолости• 08 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
Аналогично
рукиЖимолости• 08 декабря 2023
Ответ дляМанкоголік
Спорт, прогулянки з дитиною, читання, робота))