Джавеліна• 08 декабря 2023
Оцініть роботу
Дівчата, як гадаєте, яка вартість таких робіт? І ще питання, чи купуєте ви щось з декору, атрибутів нового року окрім ялинки? Композиції зі свічками, чи гірлянди з ялинки, чи віночки? Будь що. Дякую за відповіді в опитуванні.
Результат:
вже голосів:
79 (48.17%)
Ні, лише ялинка
37 (22.56%)
Купую і інші прикраси для дому
31 (18.9%)
Тиць
17 (10.37%)
Роблю сама з чого є
Шикаю і викаю• 08 декабря 2023
Работы норм, не нравится вата. Если вы делаете это, подумайте, чем заменить.
Джавеліна
• 08 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Не лише ялинка, але і не таке
Питання про будь що, окрім ялинки до нового
Мусик Пусик• 08 декабря 2023
Гноми норм, все інше - поробки в школу.
Я не купую, бо роблю сама.
Добродійка• 08 декабря 2023
работы с душой, но я не люблю гномов.
украшаю квартиру светодиодными гирляндами обычно и свечи.
Аноним_• 08 декабря 2023
Роботи для цього сегменту досить милі, але я такого вдома в принципі не тримаю.
Прибираю щодня• 08 декабря 2023
А мне нравится, мило очень
Немного доработать как выше писали с ватой
Джавеліна
• 08 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Гарні, дуже теплі та світлі роботи. 💜мені дуже сподобалися всі
Роботи мої не всі. Лише 1. Просто мені дуже сподобались. Я почала подібне робити. І мені зайшло. Хочу ще спробувати зробити зі свічками і ялинкою на стіл. Та особисто я ніколи подібного не купувала. Як завжди перед початком чогось нового, замислююсь, а чи потрібно починати?
Агент Пинкертона• 08 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Купую, багато чого. І таке бува купую.
Але вище написали вже за вату, я її також не люблю.
Більше люблю щось керамічне. Хоча й з тканини, з паперу також.
І деталі купую і сама роблю різні композиції.
Наездница• 08 декабря 2023
Гарно. Але ця манія з гномами мені не зрозуміла, в наших традиціях їх ніколи не було
Джавеліна
• 08 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Купую, багато чого. І таке бува купую.
Поділіться фото, якщо не важко. Що керамічне? Наприклад?
Джавеліна
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Не повірите, в мене до цього часу не було жодного. Принципово. Але донька в магазині вчепилась в цього, дома дивлюсь, дійсно милий. Але живуть вони тепер лише в її кімнаті)
Метелики на душі• 08 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
Урок трудового 6 клас
Тішуся за рівень ваших уроків трудового навчання))
Агент Пинкертона• 08 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Зараз гляну з останніх, може потім ще пофоткаю, якраз буду сьогодні ще й на дачі, там більше усього.
Керамічне в основному функціональне- посуд для запікання, зберігання, вживання їжі. І як декор кухні/столової і за призначенням.
Але і декоративні фігурки також. Свічки завжди.
Голена блондинка• 08 декабря 2023
Я такое могу купить, если увижу на полке в магазине, но специально искать, заказывать даже в голову не придет.
Джавеліна
• 08 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Короче рожеві гноми мене не залишають байдужою))) і останні чашки просто бомба. Треба. Собі щось подібне придбати.
Наездница• 08 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
А чому надпис німецькою, ви не в Україні?
100%• 08 декабря 2023
Я не люблю такое, прохожу мимо.
По классике ёлка нарядная, огоньки, скатерть.
Вот эти пылесборники не моё
Не в обиду, просто честно отвечаю
Вот эти пылесборники не моё
Не в обиду, просто честно отвечаю
Джавеліна
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Із трьох фото, моя лише 1. Я хочу таке робити, мені цікаво, та вони достатньо дорого виходять. Думаю чи купувати будуть?
Мандолина Бу• 08 декабря 2023
Мені подобається на таке дивитись на фото. Додому таке б не купила.
100%• 08 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
В прошлом году, тема была, хвастались посудой. Мне запомнилась советчица, у которой то ли на рождество для вареников для кутьи была украинская посуда, глечики. Красиво, уютно в украинских традициях
Агент Пинкертона• 08 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Ще і купувала (наразі фото купленої не маю лише саморобні) і роблю сама (купую аксесуари) гірлянди для оздоблення горизонтальних поверхонь та перил.
Хвойна гірлянда + вогники + шари + банти і тд
Фото гірлянди на каміні ще не доробила, лише почала.
Дозатори для мила. Підставки.
Чохол для телефону.
Гардини та тюль зі сніжинками в мене. Наволочки на декоративні подушки. Постіль.
Якщо думаєте в цьому напрямку - розкажу чого мені ще бракує до повного щастя :)))
Дозатори для мила. Підставки.
Чохол для телефону.
Наша взяла• 08 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Замініть вату на синтапон. Буде охайніше.
почему многие пишут ’синтапон’? в чём прикол перекручивать это слово? постоянно вижу этот синтапон и тут и на ОЛХ.
100%• 08 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Блин, напомнили. Вчера искала по массиву войлок. Нигде нет, куда не зайдёшь нет, нет, нет
Ребёнок говорит, может ты его выдумала)
Так наверно и с ’ синтАпоном’))
Ребёнок говорит, может ты его выдумала)
Так наверно и с ’ синтАпоном’))
Агент Пинкертона• 08 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Чашки гноми то сінсей. Не рекомендую. Жахлива якість. В мене чашки, миски, великі тарілки, ємність (там маршмалоу, до какао мої діти люблять). На тарілках потріскалась глазур :(
На чашках фарба облазить, вже підмальовувала акрилом. Навіть у пмм не пхала їх. Неякісне виконання дуже. Але прикольне. До тих моїх великих юсковських гномів:)))