Всім привіт ! Давно шукаю ці шпалери в рожеву смугу з листочками.
Підкажіть будь-ласка, можливо хтось знає фірму, чи артикул. Пошук по фото в гуглі нічого не дає...
Клеїлись у 2009 році.
Рівненська область.
Клеїлись у 2009 році.
Рівненська область.
Kristinka2106• 08 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
А що, кращих вже не роблять?
Удалено администрацией...
Kristinka2106• 08 декабря 2023
Ответ дляAlianna88
Та канєшно язви, очі розʼїдає від красоти🤣
Идите отдыхать уже вы явно устали
Прокофіївна• 08 декабря 2023
Ви хочете підлатати щось? Саме таких ніде не зустрічала. Недавно робила ремонт, об´їздила може з 10 магазинів шпалер . Нема таких. Але можна підібрати парні шпалери, типу одна стінка буде без полосок.