ВундерКИНГ• 08 декабря 2023

Порекомендуйте средство для сужения пор на лице

Умывалки наверное не помогут.
черная мамба• 08 декабря 2023
Косметолог, комбінована чистка в комплексі

автор ВундерКИНГ • 08 декабря 2023
Ответ длячерная мамба
Я боюсь делать чистку. У меня уже на лице есть сосудистая сетка и будет еще больше. И что мне ты чистка поможет? Что она сделает с порами?
Злюсь до кипіння• 08 декабря 2023
В мене така сама проблема. Чистка нічого не змінить звичайно. Я саме планую якісь пілінги поробити. Косметолог радила карбоновий, буду пробувати
Весела бджілка• 08 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А я читаю, що карбоновий - то маркетинг, не більше...
Сиамская сороконожка• 08 декабря 2023
Чисто умивалка не допоможе. Тільки цілий доглядовий комплекс (умивалка двічі, ексфоліант, маска, умивалка, тонік, сиворотка, крем або крем з СПФ). Двічі в день. Обирайте згідно свого бюджету і типу шкіри.
черная мамба• 08 декабря 2023
Ответ дляВундерКИНГ
В мене судинна сітка зникла, але це робота гарного косметолога. Робила мікронідлінг з пептидами у віці 40+
черная мамба• 08 декабря 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Як утворюються розширені пори з Вашої точки зору?
черная мамба• 08 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так перед пілінгами нормальний косметолог робить чистку обов´язково, а далі пілінги, маски, апаратні процедури
Злюсь до кипіння• 08 декабря 2023
Ответ длячерная мамба
Ясно, що робить. Я мала на увазі, що сама чистка ніяк не допоможе, треба комплексно

Nelly-4875• 08 декабря 2023
Ответ длячерная мамба
Заложено генетически. Можно немного уменьшить, но это несущественно будет. Либо делать бесконечные шлифовки на СО2.