ЛюблюДевчонок• 08 декабря 2023
Прага. Хелп… хто з досвідом? Бо вже плакати зараз буду
Приїжджаю о 7 ранку. Чи о 6:30, як вийде. Заселення о 14:00, раннє заселення о 12:00 з додатковою оплатою - і не факт що прибрано буде. Кажуть кафе всілякі і заклади зачинено до 11:00 мінімум. Це якийсь треш…. Блін. Я починаю розчаровуватись… на вулиці зима ще, я після доби поїздки в потязі….треш! Це рахуйте день в *опу! А я всього лише на 4 дні і так їду… і ще і останній день також виселення там десь об 11:00, не пізніше, а потяг о 22:00 - знову на вулиці шататись із валізою цілий день як бомж. Це якийсь треш…
Love_Love_Love_• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так зачинено ж все… тільки після 11:00 починають відкриватись потихеньку… я до того часу вже замерзну та вмру десь
Як ви така до Праги доїхали?
Love_Love_Love_• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да, буду вперше їхати…😩😩😩
Будете?
Ви тютю
Копирайторша• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да, буду вперше їхати…😩😩😩
ВЫ сильно перепуганная))
Прага красивый туристический город. Сейчас там наверняка много рожденственских инсталяций. Есть куча Маков. Идете туда, кушаете и греетесь. Потом гуляете. Метро понятное, на киевское похоже. Люди больше половины говорят на русском и украинском. Там сейчас много украинцев. НЕ пойму Вашу трагедию.
ЛюблюДевчонок
• 08 декабря 2023
Ответ дляХата на мати
Вам повезло, что вы не в Германии сейчас, во время забастовки дойчебан, мне вот пришлось ночевать в аэропорту, потому что 200 евро за 20 км дороги от аэропорта - это перебор.
Особливо якщо це останні 200євро(((
Тишком_нишком• 08 декабря 2023
Ну Ви ж їхали, бронювали готель. Првинні були знати, коли заселення. Кава, чай, туалети повинні бути на вокзалі. Якийсь перекус має бути з собою. На всяк випадок. Багаж на 4 дні можна носити. Маки повинні працювати.
І так. З лютого 2022 року я нікуди не їздила і дуже зараз хотіла б бути в різдвяній Празі... До речі, я так туди і їздила, саме в грудні, тільки автобусом.
Щастя-здоровля• 08 декабря 2023
Подивилась по карті, Маки в Празі відкриваються о 06:00. Берете Гугл-карту, прокладається маршрут громадським транспортом і їдете до Мака. Я так люблю сніданки в Маках в поїздках
в Польші на сніданок є бургер з авокадо))) може і в Чехії теж є) спробуйте)
Хочу в БАНю• 08 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як ви така до Праги доїхали?
Вона ще не виїхала, а вже все пропало.
Сиренькая• 08 декабря 2023
И еще. В чехии не ловит 3 джи интернет . Если у вас старая симка, лучше заменить на новую. У меня лайф, то не знаю как сейчас, но прошлым и этим летом международный интернет был по цене оплаты нашего обычного тарифа. То есть ничего доплачивать не нужно. Но вы все равно уточните, если вам это важно. Есть ли еще эта акция.
Червона калина• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Одягніться по погоді. Ви Прагу подивитись їдете чи по кафешкам сидіти?
Зранку ще немає натовпу туристів і можна пройтись нормально по місту
Додекаэдр• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
5 годин на вокзалі. Там холодно, та ще і втомлена … і потім поки приїду в готель та відпочину - все одно день в ОПУ🫣😨😨😨😨😩😩😩😩
тогда доплатите за ранее заселение
ЛюблюДевчонок
• 08 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
Мені як працівнику сфери обслуговування також хотілося щоб в нас так було, а не з 7:00
Але для туристів це дуже зручно.. як виявилось
Сегодня я не я• 08 декабря 2023
Авторе, на вокзалі Праги є дуже зручні камери схову. Ми там лишали валізи після виселення, а потім йшли ще пів дня гуляли.
Налогообложу• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
В 9 вже все відкрито, магазини, супермаркети. Деякі заклади і раніше.
Привіт з ботойбіччя• 08 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
ви що з дупла їдите? Залиште валізи на ресепшенс, і дуйте киди треба.
Ідите 😁 дупло
Khmelnichanka• 08 декабря 2023
Ви, певно, не знали про загальноприйняті норми заселення - виселення ((((.
Я би, при змозі, все ж доплатила би за раннє заселення.
А після виселення - здати речі у камеру схову і гуляти, набиратись вражень.
Бо насправді варіантів небагато: або доплачувати за певні зручності або терпіти певні незручності.
Нехай поїздка буде вдалою і приємною!
Папина дочка• 08 декабря 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Краще сидіть дома.
Та чого ви так?)) Людина їде вперше, все ще незвідане, хвилююче) я пам´ятаю перші свої поїздки - теж переживала. Та й зараз переживаю за кордоном, бо англ.мови не знаю на достатньому рівні.
Губной рояль• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ну хоча б в неділю, а туристам треба планувати заздалегідь
ЛюблюДевчонок
• 08 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
камера хранения открыта
побывать на Карловом мосту в шесть утра дорогое удовольствие, обычно там не протолкнуться
Да? Тю…прям натовп.. не очікувала
Love_Love_Love_• 08 декабря 2023
Ответ дляПапина дочка
І яка проблема забронювати номер за день до і заселитись коли зручно?
Сиренькая• 08 декабря 2023
Да, вспомнила еще. Чемоданы можно безоплатно оставить и в отеле. Во всяком случае мне ни разу ни в одной стране не отказали. А часто везет, попадаются добрые люди, и если номер готов и свободен, то поселяют раньше оговоренного времени.
ЛюблюДевчонок
• 08 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А чого ви не забронювали готель на добу до?
Бо не я бронювала
Червона калина• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да? Тю…прям натовп.. не очікувала
Карлів міст як транспорт в годину пік, там боком пробиратись треба. Хоча взимку може і менше народу
Папина дочка• 08 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
ВЫ сильно перепуганная))
Ооо... я обожнюю київське метро! Особливо після міланського)))) там просто лабіринт в кілька рівнів)))
ЛюблюДевчонок
• 08 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
На рецепції готелю? Так можна?
Вмію заміряти найкраще• 08 декабря 2023
Йопт, капець... Ви їдите до Праги, щоб в отелі посидіти? Чемодани в камеру, а сама по місту гуляти! Гарячий кофе чи чай 100% знайдете, де купити. Та і кафе не відчиняються об 11, раніше!
ЛюблюДевчонок
• 08 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як ви така до Праги доїхали?
Ще не доїхала
Пік Антна• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
На рецепції готелю? Так можна?
Зазвичай так, нам завжди пропонували (не Чехія, інші країни Європи). А заселення-виселення у всіх готелях так. Ви занадто переймаєтесь, налаштуйтесь позитивно, все буде добре! Ви сама ідете?
А разве нельзя посидеть в холле отеля, пойти там в ресторан? Летом в Болгарию приехали в 9 утра, уже в отеле были, в 14 заселение, больше суток дороги автобусом с ребенком, он тоже как вы начал ныть) Но потом сходили к морю (не холодно было, но оч жарко)) зашли в пляжгый мак, а потом уже в отеле до заселения малой унул на диванчике, другие тоже спали дети, правда, если маленький хостел, то там не будет ни холла, ничего. Вам правильно написали - камера хранения - мак - прогулка-отель. Глинтвейн не пейте, чтобы не уснуть) Потом. На сколько вы дней туда?