ЛюблюДевчонок• 08 декабря 2023

Прага. Хелп… хто з досвідом? Бо вже плакати зараз буду

Приїжджаю о 7 ранку. Чи о 6:30, як вийде. Заселення о 14:00, раннє заселення о 12:00 з додатковою оплатою - і не факт що прибрано буде. Кажуть кафе всілякі і заклади зачинено до 11:00 мінімум. Це якийсь треш…. Блін. Я починаю розчаровуватись… на вулиці зима ще, я після доби поїздки в потязі….треш! Це рахуйте день в *опу! А я всього лише на 4 дні і так їду… і ще і останній день також виселення там десь об 11:00, не пізніше, а потяг о 22:00 - знову на вулиці шататись із валізою цілий день як бомж. Це якийсь треш…
Кракадэ• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
а куди це Ви їхали через Прагу?
В Германию. Меня в автобусах на длинные дистанции укачивает. А 3-4 часа еще норм.
Б´ю байдики• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
винесу ще гуляти пів дня після доби сидячи в потязі)
Ви ж сама собі хазяйка:)
Не хочете ходити, можете посидіти десь - кафе, ТРЦ, можливо, навіть у холі готелю.
Намагайтеся насолодитися, зараз такі непрості часи, не всі можуть дозволити поїздки через безліч факторів, а вам це дається.
Прага, свято, казка - гарний настрій і вперед!:)
Гарної подорожі!:)
Цікаво буде почитати, як все у вас склалося. Якщо буде бажання, відпишіться.
Б´ю байдики• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
мені також так починає здаватись...
Їдьте і все:)
Я пошуткувала стосовно подруги.

Не беріть дурного в голову, а важкого в руки.
автор ЛюблюДевчонок • 09 декабря 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Ви ж сама собі хазяйка:)
Гарної подорожі!:)
хахаха дякую))
я створю окрему тему як приїду)))
мабуть вона теж в топ попаде
Б´ю байдики• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
але моя тема сьогодні цілий день у топі!
і багато інформації яку тут написали пригодиться іншим, чи ви думаєте всі такі сміливі як деякі в цій темі?
може хтось прочитає цю темі і також перестане боятись і поїде кудись..та хоч би і в ту Прагу. Є люди для яких в інше місто незнайоме поїхати дійсно страшно, не кажучи вже про закордон.
Одному страшнувато, але ж ви з друзями їдете. З друзями це вже приємна пригода:)
І там вас подруга, я так зрозуміла, підхватить і багато чого покаже.
От я й не розумію, чого ви боїтеся.
Скільки Вам років? З якого ви міста ?
автор ЛюблюДевчонок • 09 декабря 2023
Ответ дляБ´ю байдики
От я й не розумію, чого ви боїтеся.
Скільки Вам років? З якого ви міста ?
та подруга щось боїться більше ніж я.
а їду сама, подруга там вже буде.
нам по 24
Б´ю байдики• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
та подруга щось боїться більше ніж я.
а їду сама, подруга там вже буде.
нам по 24
То, мабуть, подруга вас трошки налякала. Ви молодець, що стаорили тему. Багато вам корисного нарадили. То ви ще й подругу водитимете, а не вона вас:)))
felin• 09 декабря 2023
Ответ дляВикупана
В деяких Старбаксах особливо у центрі, на чеку код, з яким йдеш до туалету. Більш дальше від центру- просто заходиш.
Ні, у центрі біля Годинника жодного коду. Тільки якість мілкі крони;)
Аль де Барановна• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
хахаха дякую))
я створю окрему тему як приїду)))
мабуть вона теж в топ попаде
Теми, де автор косить під неповноцінну завжди в топі
автор ЛюблюДевчонок • 09 декабря 2023
Ответ дляАль де Барановна
що неповноцінного в тому що людина не знає чогось? інша країна - інші порядки. тим паче в гуглі може бути одне написано (той же графік роботи закладів) а на практиці зовсім по іншому - у нас і в Києві таке було - в гугл картах відмічено що відкрито, а по факту прийшли - той заклад не те що закритий, а виїхав вже з приміщення давно навіть і вивіски нема, одне голе місце від неї. всіляке буває. так що не треба людей які щось питають відразу в неповноцінні записувати, дякую
Аль де Барановна• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я не знаю, чи можна тут видаляти коментарі, якщо ні то кожна, людина, що прочитає ваш опус зрозуміє, що ваша ´душещіпатєльна´ розповідь не про те, про що ви повідали в останньому повідомленні
Говорю-балакаю• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
добре) але більше ста гривень за чарку! навіть під двісті...має шось бути в ній такого..має) я зі всіх сил буду прикуштовувати
Рекомендую не переводити в гривні :) Бо все буде здаватися дуже дорогим :) Умовно 3,50 євро за філіжанку кави - це стандартний прайс в Європі, не тільки в Старбаксі :)
Пишу_граммотно!• 12 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А хіба ні? Їдеш відпочивати і гуляти 4 дні, а виходить що тільки шататись незрозуміло де 2 дні як мінімум((
Бажано собі такі запитання задати до поїздки
Кракадэ• 20 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
та подруга щось боїться більше ніж я.
а їду сама, подруга там вже буде.
нам по 24
Вы спрашивали о камере хранения. В этот раз прочитала, что оплата только наличными: кроны или евро. 2.5 евро за сумку в день.
С евро сдачу дают тоже в евро.
К маку выйти мимо Биллы прямо на выход и повернуть налево. Вдалеке будет виднеться бирюзовый купол музея. Ориентируйтесь на него, напротив на углу самое ближайшее место - Макдональдс.
Сегодня я не я• 20 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
С евро сдачу дают тоже в евро.
Там є автоматичні камери схову.
Якщо Білла направо від входу у вокзал, то камери- вліво в кінці коридору.
Кракадэ• 23 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Там є автоматичні камери схову.
Автоматические дешевле?
автор ЛюблюДевчонок • 23 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
С евро сдачу дают тоже в евро.
Все добре, дякую! Ми вже приїхали і гуляємо, і камери схову знайшли не автоматичні а такі що людині віддаєш і забираєш у неї ж
Кракадэ• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Желаю вам хорошо погулять!
Я 17 числа опять проезжала Прагу. Было красиво.
автор ЛюблюДевчонок • 23 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Желаю вам хорошо погулять!
Дякую❤️
Та і зараз красиво, тільки дощ йде днями(((
Кракадэ• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дякую❤️
У природы нет плохой погоды )))
И народу меньше будет.
Я на обратном пути собираюсь в Примарк на шопинг завернуть.